Moda i Uroda

Dark dirty blond - najmodniejsza koloryzacja włosów tej jesieni

Moda i Uroda

Autor:
Patrycja
Sibilska
Dark dirty blonde – hit jesieni 2022

Blond to jeden z najczęściej wybieranych przez klientki salonów fryzjerskich kolor. Jednym z jego ponadczasowych odcieni, jest klasyczny ciemny blond, który króluje teraz w wersji „dirty”. Na czym polega ten sposób koloryzacji?

Dark dirty blond - dla kogo

Ten sposób koloryzacji doskonale sprawdzi się u większości kobiet. Jego podstawą jest bowiem kolor, jak najbardziej zbliżony do naturalnego. To co go wyróżnia to delikatnie rozjaśnione pasma, które rozświetlają twarz i odejmują lat.

- Dark dirty blonde to jest kolor, który jest teraz hitem tej jesieni. Ze względu na to, że mieszamy kolory ciepłe i zimne. Najczęściej są to kolory zimne. Dobieramy ton do naturalnego koloru włosów, czyli jak sama nazwa brzmi - zabrudzony kolor naturalny. Uzyskuje się go tym, że pojaśniamy wszystkie włosy, może nie wszystkie, ale część włosów, najczęściej z przodu i delikatnie z tyłu, po to żeby rozświetlić nam całą buzię. Żeby to było subtelne, ale zdecydowanie rozjaśnione - wyjaśnia Paweł Brzozowski stylista fryzur.

Dark dirty blond wśród celebrytek

Ten jesienny trend w koloryzacji pokochały już gwiazdy na całym świecie. Między innymi: Sarah Jessica Parker oraz Jennifer Aniston.

Dark dirty blond sprawdzi się dla każdego, jest bowiem niezwykle naturalny. Jak zaznacza Paweł Brzozowski mogą sobie na niego pozwolić właścicielki zarówno długich, jak i krótkich włosów, a także te które cieszą się kręconymi, ale i prostymi, gładkimi pasmami. Przestrzega jednak, aby nie próbować farbować w ten sposób włosów samodzielnie, ponieważ efekt zależy od umiejętności stylisty, który odpowiednio do karnacji, koloru oczu i odcienia skóry dobierze farbę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości