Moda i Uroda

Bielizna na zimę – jak zabezpieczyć się przed mrozem i poprawić swoją sylwetkę

Moda i Uroda


Bielizna stanowi pierwszą warstwę materiału na naszym ciele. W okresie jesienno-zimowym to, co zakładamy pod ubranie powinno być przede wszystkim funkcjonalne i wygodne. Czym kierować się przy wyborze bielizny, żeby była zarówno praktyczna, jak i estetyczna, zdradziła brafitterka Monika Kołodyńska.

Gdy temperatury zaczynają spadać dobrze jest sięgnąć po wszelkiego rodzaju podkoszulki oraz body, które skutecznie chronią nas przed spadkiem temperatury. Dzięki temu, że przylegają do ciała, zapewniają nam ciepło oraz komfort. Dzisiejszy rynek oferuje produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne – czasem ciężko wręcz odróżnić, czy rzeczywiście jest to bielizna, czy też zwykła koszulka.

Gwarancja ciepła

Najlepszym wyborem w opinii Moniki Kołodyńskiej są tkaniny, które zapewniają naszemu ciału odpowiednią wentylację. Zalicza do nich przede wszystkim bawełnę zmieszaną z nowoczesnymi włóknami, takimi jak: poliamid, elastan, poliester czy wiskozą, które zapobiegają rozciąganiu się materiału. Szczególnie poleca również produkty wykonane z wełny merynosów, owiec hodowanych w Nowej Zelandii, którą charakteryzuje wyjątkowa jakość i ochrona przed mrozem.

Zobacz też:

Maść tygrysia – skład, pochodzenie i właściwości maści z Dalekiego Wschodu

Witamina C – lepsza z laboratorium czy naturalna?

Naturalne sposoby na: przeziębienie, migrenę, zaparcie, ból menstruacyjny

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości