Konkurs zakończony

Spędzaj czas z TVN - wygraj zestaw kulinarny

Zasady

Oglądasz Dzień Dobry Wakacje? Chciałbyś dowiedzieć się jak zdrowo i naturalnie przyrządzać swoje posiłki, szukasz inspiracji i nowych przepisów na grilla? Weź udział w konkursie i wygraj jeden z piętnastu zestawów kulinarnych marki Kikkoman!

Co trzeba zrobić? To bardzo proste, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Podaj przepis na grilla z użyciem sezonowych warzyw lub owoców w cytrusowym sosie

Do wygrania: 15 zestawów marki Kikkoman o wartości ok. 100 zł każdy. W skład zestawu wchodzą: 4 sosy, t-shirt, koc plażowy, pen-drive, woreczek do marynowania, książeczka z przepisami na grilla.

KONKURS TRWA DO 5 SIERPNIA

Nagrody
15
Zestaw kulinarny marki Kikkoman o wartości ok. 100 zł
Czas trwania
Konkurs trwa od 09.07.2019 00:00 do 05.08.2019 23:59.
Regulamin

Administratorem danych osobowych  Uczestników Konkursu „Spędzaj czas z TVN” jest TVN S.A., z siedzibą w Warszawie 02-952, ul. Wiertnicza 166. Administrator oświadcza, że dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane wyłącznie w celu jego realizacji i zakresie w jakim zostały przez Nich udostępnione oraz zgodnie z udzielonymi przez Nich dyspozycjami. Uczestnik Konkursu ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, prawo do żądania zaprzestania przetwarzania Jego danych a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niepodanie niektórych z nich zgodnie z Regulaminem uniemożliwi wzięcie udziału w Konkursie.