Kalendarz adwentowy 2021

Kalendarz Adwentowy 2021: 6 grudnia. Kolęda Dzień Dobry TVN

Kalendarz adwentowy 2021

Autor:
Oskar
Netkowski
Kolęda Dzień Dobry TVN 2021

Do świąt Bożego Narodzenia coraz mniej czasu. Nasi prowadzący nie chcieli zwlekać i przygotowali wyjątkową niespodziankę dla wszystkich miłośników Dzień Dobry TVN. Jesteśmy pewni, że kolęda w ich wykonaniu pozwoli poczuć wszystkim świąteczną atmosferę. Co więcej, Ty także możesz stać się na chwilę bohaterem klipu, wrzucając na Facebook, Instagram. TikTok lub Twitter swoją wersję kolędy z hasztagiem #PogodniTVN.

Każdego dnia w Kalendarzu Adwentowym Dzień Dobry TVN znajdziesz wyjątkowe, zaskakujące treści, które umilą Ci czas oczekiwania na święta. Tym razem mamy dla Ciebie kolędę naszej redakcji - jej tekst i linię melodyczną, dzięki którym możesz razem z nami celebrować przedświąteczny czas.

Prezenterzy Dzień Dobry TVN nagrali kolędę

Kolędy stanowią ważny element bożonarodzeniowej tradycji. Prowadzący Dzień Dobry TVN postanowili zatroszczyć się o to, by tegoroczne uroczystości zostały wzbogacone odświeżoną wersją piosenki autorstwa Agnieszki Jastrzębskiej.

Utwór już ponad dekadę temu święcił triumfy na antenie TVN, trafił także do rozgłośni radiowych. W tym roku prowadzący nasz program zaprezentowali widzom jego kolejną interpretację.

Kolęda Dzień Dobry TVN - tekst

Kolęda Dzień Dobry TVN - podkład muzyczny
Kolęda Dzień Dobry TVN - podkład muzyczny Źródło: Dzień Dobry TVN

I zwrotka

Zapach choinki budzi cię z samego rana Już na dzień dobry wiesz, że to będzie dobry dzień Niebo pilnuje, by miłość świat cały zalała A stare żale co siedzą w nas zasypał śnieg 

Ref: //

W taki dzień dobro znów rodzi się Niech zabrzmi kolęda W taki dzień znika wszystko co złe Uwierz w święta   II zwrotka

Blask pierwszej gwiazdki pada na świat, niesie nadzieję Rozgrzewa serca i cały gniew topnieje w nas Przy białym stole dobrą nowinę anioł zasieje  Diabeł się schował, głupio mu mącić w ten święty czas Ref:  W taki dzień dobro znów rodzi się Niech zabrzmi kolęda W taki dzień znika wszystko co złe Więc uwierz w święta

Ref:  W taki dzień dobro znów rodzi się Niech zabrzmi kolęda W taki dzień znika wszystko co złe Więc uwierz w święta

Jak powstała kolęda Dzień Dobry TVN?

Bożonarodzeniowa pieśń wykonywana przez grupę wyjątkowych kolędników z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom. Gwiazdy Dzień Dobry TVN pracowały nie tylko nad piosenką, ale także nad promującym ją teledyskiem.

W świątecznym projekcie wzięły udział uwielbiane przez widzów pary prowadzących, ale także kucharze, reporterzy i inne osoby, dzięki którym każdy odcinek porannego programu Dzień Dobry TVN dostarcza widzom niezapomnianych wrażeń. Wszystko wskazuje na to, że równie poruszające emocje wywoła tegoroczna odsłona gwiazdkowego hitu.

Starania prezenterów zostały docenione przez realizatora dźwięku, który z godnym podziwu skupieniem czuwał nad realizacją niecodziennego projektu. Pochwała eksperta stanowi najlepszy dowód na to, że odświeżona wersja kolędy stanie się jednym z największych przebojów tegorocznych świąt.

- Śpiewać każdy może, ale trzeba mieć jakieś podstawowe poczucie rytmu. Prowadzący Dzień Dobry TVN mają takie poczucie rytmu i w większości są muzykalni, naprawdę muzykalni - ocenił Piotr Laczek.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kseniya Ovchinnikova/Getty Images

Pozostałe wiadomości