Kalendarz adwentowy 2021

Kalendarz Adwentowy 2021: 21 grudnia. Forma i rozrywka po świętach

Kalendarz adwentowy 2021

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Pudełko z hantlami do ćwiczeń

Święta zbliżają się wielkimi krokami. W większości domów przygotowania wkroczyły już w finalną fazę. W codziennej bieganinie zapominamy jednak o czasie, który nastąpi tuż po Bożym Narodzeniu. Trzydniowe łasuchowanie nie pozostanie z pewnością bez skutków w postaci dodatkowych kilogramów, warto więc sprawić sobie sprzęt, który pomoże się ich skutecznie pozbyć. A co zrobić z wolnym czasem, który przyjdzie po świętach?

Świetna forma i wyjątkowa rozrywka po świętach

Utrzymanie (lub, mówiąc wprost, powrót do) sylwetki, którą cieszyliśmy się przed świętami. W zgubieniu dodatkowych kilogramów może pomóc skrętny steper, a dla fanów aerobiku – wielofunkcyjny step i taśmy do ćwiczeń, które umożliwią wykonanie treningu z wykorzystaniem własnej masy ciała. Nieodłącznym towarzyszem treningów jest też muzyka, warto więc zadbać o to, aby towarzyszyła ci w jego trakcie – pomogą w tym z pewnością bezprzewodowe słuchawki.

Wielu z nas po świętach zaplanowało kilka dni urlopu, warto już teraz zadbać o odpowiednią rozrywkę. Tarcza do darta albo stół do bilarda, cymbergaja, ping-ponga i piłkarzyków z pewnością świetnie się sprawdzą, szczególnie w trakcie z spotkań z rodziną i przyjaciółmi – mogą być też świetną rozrywką w trakcie sylwestrowej nocy. Ci, którzy chcą spróbować swoich sił w tworzeniu konstrukcji trójwymiarowych mogą natomiast rozważyć zakup długopisu – drukarki 3D z fluorescencyjnymi filamentami.

Okres okołoświąteczny to też idealny moment na uzupełnienie braków w kuchennych szafkach. Często to właśnie w tym okresie orientujemy się, że brakuje nam garnków do przygotowania wyjątkowych specjałów. Na ERLI.pl dostępne są zarówno klasyczne zestawy ze stali nierdzewnej, jak i takie pokryte marmurową powłoką. A skoro już przy wyposażeniu kuchennym jesteśmy – zastanów się, czy nie warto odświeżyć nieco zastawę stołową – nowy serwis obiadowy to prezent dla domu, który będzie ci służył przez wiele lat.

Najniższe ceny w Polsce na ERLI.pl

Jeśli planujesz zakupy, pamiętaj, że we wtorek o 9:00 na ERLI.pl ruszają niesamowite promocje. Ceny wielu produktów zostaje obniżone nawet o 50%, jednak ich pula jest ograniczona, obowiązuje więc zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Na szczęście mając na uwadze potrzeby swoich użytkowników ERLI.pl przygotowało dla nich dodatkowe pule przedmiotów, które są przecenione kolejno o 20-30%, a następie o 10-15%.

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości