Kalendarz Adwentowy 2021: 20 grudnia. Prezenty od siebie dla siebie

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Dziewczyna przegląda wiadomości na telefonie

Choć na zakup prezentów bożonarodzeniowych przez internet jest już nieco zbyt późno, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawić przyjemność sobie. Taki upominek sprawiony samemu sobie, nawet jeśli dotrze już po świętach, będzie cieszył przez długie tygodnie.

ERLI.pl: najniższe ceny w Polsce

Jeśli planujesz zakup nowego telefonu, smartwatcha czy innych gadżetów, które właściwie na stałe wpisały się już w nasze życie codzienne, to na ERLI.pl w poniedziałek i wtorek o godzinie 9:00 znajdziesz je w fantastycznych cenach – obniżonych nawet o 50%. Warunek jest jeden. Ponieważ pula przedmiotów jest ograniczona, warto być punktualnym, bo promocja obowiązuje „do wyczerpania zapasów”. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów ERLI.pl przygotowało dodatkowe oferty. Kiedy wszystkie przedmioty dostępne w najkorzystniejszej ofercie zostaną sprzedane na stronie pojawiają się pule, w których produkty zostały przecenione o 20-30%, a następie o 10-15%. Warto jednak zadbać o punktualność, bo liczba produktów w każdej z promocji jest ograniczona.

Co podarować sobie z okazji świąt?

Oczywiście najważniejszym urządzeniem, które towarzyszy nam właściwie w większości codziennych wyzwań, jest smartfon. Na ERLI.pl można znaleźć flagowe modele znanych firm, takich jak Xiaomi czy Poco w najbardziej atrakcyjnych cenach. Wśród ofert dla fanów elektronicznych gadżetów znalazł się też smartwatch, który nie tylko łączy się z telefonem i pozwala odmierzać czas, ale także monitorować funkcje życiowe i kontrolować postępy w treningu. A skoro już o treningu mowa – w trakcie ćwiczeń na siłowni czy joggingu często towarzyszy nam muzyka. Dobrą jakość dźwięku zapewnią bezprzewodowe słuchawki, a jeśli ćwiczysz w domu – soundbar.

Jeżeli dużo czasu spędzasz przed komputerem warto rozważyć zakup nowej myszki, a ci, którzy często rozmawiają z bliskimi (czy współpracownikami) przez internetowe komunikatory, mogą rozważyć zakup kamery, która znacząco wpłynie na jakość obrazu. Jesteś kierowcą? Zainwestuj w wideorejestrator, który może okazać się niezastąpiony w przypadku konieczności odtworzenia przebiegu zdarzeń drogowych. Jeśli drzemie w tobie dusza artysty, spraw sobie upominek, który pomoże Ci przenieść swoje dzieła do cyfrowego świata – tym, którzy lubią rysować z pewnością przyda się tablet graficzny, a fani sztuki filmowej powinni zastanowić się nad zakupem drona z wbudowaną kamerą.

I pamiętaj, że promocje na ERLI.pl startują punktualnie o 9:00.

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości