Kalendarz adwentowy 2021

Kalendarz Adwentowy 2021: 17 grudnia. Świąteczne stylizacje dla dzieci

Kalendarz adwentowy 2021

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
mat. prasoweKolekcja XMAS Coccodrillo

Wigilia zbliża się wielkimi krokami, w wielu domach przygotowania do tego wyjątkowego czasu trwają w najlepsze, warto jednak, w ferworze świątecznych porządków i przygotowywania świątecznych potraw, już teraz zadbać o stylizacje i upominki dla naszych bliskich, w tym – dla dzieci.

Świąteczna kolekcja Coccodrillo

Bożonarodzeniowe motywy na ubraniach dla dzieci to niewątpliwie uroczy akcent w tym szczególnym czasie. Warto jednak pamiętać, że nawet najbardziej świąteczne ubranie nie zyska aprobaty malucha, jeśli będzie niewygodne, dlatego kompletując stylizację dla najmłodszych na wigilię i kolejne dni radosnego biesiadowania warto zwrócić uwagę na to, jak i z czego wykonane są body, bluzki, spodnie, czy sukienki. Marka Coccodrillo w swojej kolekcji MERRY XMAS stawia na wygodne kroje, wysokiej jakości bawełnę i zachwycające świąteczne (ale także zimowe) wzory, które z pewnością przypadną do gustu zarówno miłośnikom gier komputerowych, jak i zabawnych grafik z reniferami w roli głównej. Oczywiście w kolekcji nie zabrakło także klasycznych, bożonarodzeniowych motywów.

Kolekcja XMAS Coccodrillo
mat. prasowe

Prezenty na świąteczne leniuchowanie

Oczywiście ubrania ze świątecznym motywem to także doskonały pomysł na prezent, który maluchy znajdą pod choinką. Miłym akcentem i dodatkiem do upominku będą na pewno skarpety ze świątecznymi wzorami, ale też nie ma chyba nikogo, kto nie ucieszyłby się na widok świątecznej piżamy, w której często spędza się całe dnie na błogim, świątecznym leniuchowaniu. Warto zadbać o to, żeby również ten odpoczynek miał swoją wyjątkową, bożonarodzeniową oprawę.

Masz ochotę sprawić dzieciom świąteczną stylizację? To doskonały moment. Cała kolekcja Merry Xmas marki Coccodrillo jest teraz dostępna w specjalnych cenach na PRE-SALE.

Kolekcja XMAS Coccodrillo
mat. prasowe

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości