Kalendarz adwentowy 2021

Kalendarz Adwentowy 2021: 16 grudnia. Prezenty dla domu

Kalendarz adwentowy 2021

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Kseniya Ovchinnikova/Getty ImagesKalendarz Adwentowy 2021: dzień 16.

Poszukiwania i wybór świątecznych prezentów wielu osobom spędza sen z powiek. Kiedy zupełnie nie macie pomysłu na prezenty dla swoich bliskich warto zastanowić się nad podarunkami, które przydadzą się w domu. Jeśli zastanawiasz się, jakiego rodzaju sprzęty sprawdzą się w roli takich upominków, to przygotowaliśmy dla ciebie kilka sugestii.

Podarunki dla domu

Mimo że utarło się przekonanie, że sprzęty domowe to nie jest najlepszy prezent, coraz częściej znajdują one swoje miejsce pod choinką. Często właśnie przy okazji Gwiazdki spełniamy swoje marzenia – nie ma w tym nic złego. Jeśli więc wiecie, że wasi bliscy kochają gotować, to być może spełnieniem ich marzeń będzie wyciskarka wolnoobrotowa, robot kuchenny, elektryczny grill, czy maszynka do mielenia mięsa. Takich sprzętów często brakuje w domach początkujących adeptów sztuki kulinarnej.

Inną kategorią prezentów "domowych" są upominki, z których funkcjonalności korzystają wszyscy. Nawilżacz, czy oczyszczacz powietrza to z pewnością świetny pomysł na prezent, szczególnie w okresie, kiedy problem smogu przybiera na sile. Miłośnicy czystości, którzy jednak nie przepadają za sprzątaniem, docenią też prezent, jakim jest automatyczny odkurzacz. Bo czy można podarować komuś coś piękniejszego, niż porządek, który robi się sam?

Oczywiście jednak nie samymi obowiązkami człowiek żyje. Jeśli wiecie, że Waszym bliskim przydałaby się odrobina rozrywki – podarujcie im odtwarzacz multimedialny, a jeśli planujecie przygotować prezent dla kobiety, sprawdźcie, czy nie potrzebuje lokówko-suszarki albo depilatora.

ERLI.pl: Najniższe ceny w Polsce na prezenty pod choinkę

Jeśli wciąż szukacie świątecznych upominków, to na ERLI.pl czeka na was wyjątkowa promocja. Od poniedziałku do czwartku o 9:00 na platformie pojawiają się fantastyczne oferty – niektóre produkty są przecenione nawet o 50%. Haczyk? Jeden, mały. Liczba przedmiotów w najbardziej atrakcyjnych cenach jest ograniczona, obowiązuje więc zasada kto pierwszy, ten lepszy. Oczywiście, jeśli nie uda ci się upolować upatrzonego prezentu w ramach tej oferty, to ERLI.pl przygotowało dodatkowe pule przecenione o 20-30%, a następie o 10-15%, jeśli więc szukasz świetnych prezentów w rewelacyjnych cenach, zdecydowanie warto tam zajrzeć.

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: Kseniya Ovchinnikova/Getty Images

Pozostałe wiadomości