Kalendarz adwentowy 2021

Kalendarz Adwentowy 2021: 15 grudnia. Świąteczne ozdoby

Kalendarz adwentowy 2021

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Kobieta wiesza bombkę na choince
mat. prasoweOzdoby choinkowe

Zgodnie z polską tradycją drzewko bożonarodzeniowe powinno się ubierać rano 24 grudnia. I choć obecnie w wielu domach odchodzi się od tego zwyczaju, to samo dekorowanie domu na święta staje się z roku na rok coraz bardziej wystawne. Zanim jednak przystąpimy do rozwieszania ozdób warto uzupełnić ich zapasy.

ERLI.pl: najpiękniejsze ozdoby świąteczne w najniższych cenach

Oczywiście wiemy, że końcówka roku to czas pełen stresu i natłoku obowiązków zarówno w pracy jak i w domu. Nic dziwnego, że w ferworze codziennych spraw łatwo zapomnieć o przygotowaniu ozdób tak, aby wyczarować w swoich czterech ścianach prawdziwie świąteczną atmosferę. Na szczęście z pomocą przychodzą platformy zakupowe, takie jak ERLI.pl. Nie tylko znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz, aby zagościła u ciebie magia Bożego Narodzenia, ale także masz szansę sporo zaoszczędzić. Jak to możliwe?

W poniedziałki, wtorki, środy i czwartki o godzinie 9:00 na ERLI.pl ruszają fantastyczne promocje. Można tu wówczas kupić produkty w najniższych cenach w Polsce, pod jednym warunkiem. Pula przedmiotów, których ceny zostały obniżone nawet o 50% jest ograniczona, obowiązuje więc zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Jeśli nie uda ci się „upolować” upatrzonych przedmiotów w tej puli, spokojnie - po wyczerpaniu tej oferty na ERLI.pl odblokowane zostaną dodatkowe pule, w których produkty zostały przecenione o 20-30%, a następie o 10-15%. Jeśli szukasz ozdób bożonarodzeniowych w najniższych cenach, to ERLI.pl jest dobrym adresem.

Jak udekorować dom na święta?

Jednym z podstawowych elementów ozdobnych, które tworzy klimat wszystkich dekoracji są z pewnością światełka. Na Erli.pl znajdziecie różne rodzaje, w zależności od potrzeb: klasyczne, takie sterowane za pomocą smartfona, czy absolutny hit wnętrzarski – cotton balls. Fanów zewnętrznych iluminacji ucieszy z pewnością śnieżynka, która ozdobić może elewację lub świecąca szopka, którą można ustawić w ogrodzie, a dzieci będą zachwycone latarnią, w której na chwilę przycupnął święty Mikołaj.

Oczywiście niezaprzeczalnym symbolem bożonarodzeniowych dekoracji jest choinka. Jeśli jeszcze jej nie macie, lub marzy wam się zmiana obecnie posiadanego drzewka – nic prostszego, możecie ją zamówić na ERLI.pl, najlepiej razem z zestawami bombek. W tym roku warto postawić szczególnie na te bardziej nietypowe. Może z motywem lądowania na księżycu? A jeśli macie w domu fana militariów – zestaw delta force z pewnością skradnie jego (lub jej) serce. A co pod choinką? Nie, tym razem nie chodzi o prezenty. Zgodnie z tradycją powinna się tam znaleźć szopka – jeśli jej nie macie, to na ERLI.pl czeka na was piękny, drewniany egzemplarz.

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości