Kalendarz Adwentowy 2021: 14 grudnia. Miłe upominki 

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Kobieta rozpakowuje prezent bożonarodzeniowy

Jeśli wciąż poszukujesz prezentów gwiazdkowych, to najwyższa pora poważnie zająć się tym tematem – Wigilia zbliża się wielkimi krokami, a z pewnością nie chcesz, żeby pod choinką zabrakło dla kogoś upominku, prawda? Nie masz pomysłu, co kupić mamie, dziadkowi, czy rodzeństwu? My mamy – zobacz nasze propozycje

Miłe upominki dla pań i panów

Jeśli zastanawiasz się, co mogłabyś sprezentować bliskim kobietom z twojego otoczenia, to z pewnością do gustu przypadnie im urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Możesz je kupić osobno lub w zestawie ze szczoteczką soniczną. To prawdziwy hit w domowej pielęgnacji, a coraz więcej pań docenia zalety tych urządzeń. Miłośniczki pięknych paznokci ucieszy na pewno zestaw do manicure hybrydowego, trudno tez znaleźć panią, której nie ucieszyłaby torebka lub portfel (pamiętaj, żeby w schować w nim grosik na szczęście). Świetnym pomysłem będzie też zestaw kosmetyków, a dla zmarzluchów czapka i szalik – to prezenty, które sprawdzają się szczególnie w roli niezobowiązujących upominków

Co zatem podarować mężczyznom? Jeśli niezbyt dobrze znacie pana, którego chcecie obdarować, to tak jak w przypadku pań, świetnie w roli uniwersalnego podarunku sprawdzi się zestaw kosmetyków. Dla tych, z którymi pozostajecie w bliższej zażyłości warto przygotować bardziej spersonalizowany prezent. Może zestaw, w którym znalazł się pasek i portfel?

Są też prezenty, które ucieszą wszystkich domowników – drukarka do zdjęć to świetny pomysł na utrwalenie wyjątkowych wspomnień, także tych ze świąt.

Najniższe ceny w Polsce na prezenty pod choinkę na ERLI.PL

Od poniedziałku do czwartku, punktualnie o godzinie 9:00 Erli oferuje użytkownikom fantastyczne produkty w najniższych cenach w Polsce. W tym przypadku obowiązuje jednak zasada „kto pierwszy ten lepszy”, więc czas ma tu wyjątkowe znaczenie, bo liczba produktów w najbardziej atrakcyjnych cenach (obniżonych nawet o 50%) jest mocno ograniczona. Po jej wyprzedaniu pojawiają  się dodatkowe pule przecenione o 20-30%, a następie o 10-15%, warto więc zawalczyć o te najbardziej korzystne oferty.

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości