Sezon na modę

Wyrażaj siebie z MODIVO — bądź, słuchaj i tańcz

Sezon na modę

Nadejście jesieni to czas początków, a co za tym idzie, kolejnych szans – powrót do biura, szkoły czy na uczelnię wiąże się ze świeżymi pomysłami i planami. Wiele osób uważa tę porę roku za idealną okazję do rozpoczęcia nowych przedsięwzięć. Myślicie o nauce języka obcego, zapisaniu się na zajęcia z tańca albo o zmianie stylu? W takim razie nie zwlekajcie! Jeżeli nie wiecie, jak wyrazić siebie, MODIVO pomoże Wam eksplorować modę i poszukiwać ubrań skrojonych pod Wasze upodobania. Sami będziecie zaskoczeni, jakie uzyskacie rezultaty!

Kampania jesień zima 2022/2023 — fundamenty

Zrównoważona moda realizuje wszystkie swoje cele przy jednoczesnym minimalizowaniu eksploatacji zasobów i poszanowaniu środowiska. Aby być bardziej eco-friendly, postawcie na ponadczasowość — nie bójcie się łączenia nowych elementów ze starymi. Dzięki temu z pewnością stworzycie oryginalne kompozycje! Jak sprawić, by ulubiona maxi sukienka z poprzedniego sezonu sprawdziła się też w nadchodzącym? Wystarczy dodać do niej modny akcent w postaci wzorzystej chusty i kowbojskich botków — świeży, wyjątkowy efekt w zgodzie z najnowszymi trendami macie gwarantowany.

Możliwość poznawania własnego ja poprzez budowanie indywidualnego stylu to jeden z kluczowych aspektów mody – manifestujcie swoją tożsamość, korzystając z nowinek i reinterpretując trendy na własnych zasadach. Nonszalanckie, artystyczne boho z mnogością biżuterii oraz bogato zdobionych tkanin, zachowawczy normcore, czyli minimalizm w odświeżonym wydaniu inspirowany w tym sezonie latami 90. czy może rockowa ekstrawagancja? To style w modzie, z których w tym sezonie warto czerpać pełnymi garściami!

Źródło: mat. prasowe

Jak wyrazić siebie z MODIVO?

Zastanawiacie się, jak być sobą pośród mnogości opcji i gotowych trendów? Przede wszystkim dobrą taktyką jest wybiórcze traktowanie stylów, które są w danym momencie popularne. Nie wszystkie modne kolory na 2022 r. muszą znaleźć się w Waszych szafach, jeśli nie czujecie, że są spójne z Waszym charakterem oraz resztą garderoby. Obecnie na topie jest przepiękna paleta wyrazistych barw – od intensywnych fioletów poprzez kobalt, energetyczną zieleń, aż po zjawiskowy pomarańcz. Jednakże jeśli wolicie klasyczne zestawienia kolorystyczne, nie będziecie rozczarowani – śmiało sięgajcie po odcienie karmelu oraz szarości.

W modzie wciąż gości chętnie reinterpretowany styl vintage zakładający stosowanie akcentów wyjętych niczym z babcinej szafy. Dodajcie im życia, tworząc eklektyczne i oryginalne zestawienia z w pełni nowoczesnymi propozycjami od MODIVO. Pozornie niepasujące do siebie elementy, takie jak odważny oversize’owy garnitur oraz romantyczna chusta w kwiatowy wzór gwarantują zaskakująco ciekawy efekt.

Pozostaw po sobie ślad — moda, taniec i uczucie

Styl ubierania się to dla wielu osób nie tylko codzienny wybór, co na siebie włożyć, by dobrze się prezentować, lecz także sposób na wyrażenie emocji, bycie w świecie na własnych warunkach oraz ustalonych przez siebie zasadach. Moda pozwala odzwierciedlać miłość do ruchu, pasję tańca czy zjednoczenie z naturą. Najważniejsze, aby podczas dobierania ubrań na nadchodzący sezon, pozostać w zgodzie ze sobą oraz swoimi wartościami i uczuciami – w MODIVO zawsze jest na to przestrzeń.

Źródło: mat. prasowe

Neokolektywizm w modzie i życiu — otwórz się na siebie i świat

Moda to odpowiedź na pytanie, jak być sobą w tłumie ludzi. Miejski zgiełk uliczny nie musi w tym przeszkadzać, a nawet może być dla Was olbrzymią inspiracją. Otwierając się na otaczającą rzeczywistość, niejednokrotnie da się trafić na ciekawe, nowe i wzbogacające zjawiska. Bycie częścią społeczności, lokalny kolektywizm oraz sąsiedzkie wsparcie to dla minionych pokoleń sposoby na przetrwanie. Obecnie to działania, które pozwalają na powrót do korzeni, odkrywanie siebie tu i teraz, a także czerpanie z życia pełnymi garściami.

Jesienna moda jest ważnym punktem wyjścia do poszukiwania siebie, odkrywania oblicza własnej natury oraz zespolenia z otaczającą rzeczywistością. Dla każdego może oznaczać coś innego i właśnie to czyni ją jedyną w swoim rodzaju. Nie bójcie się łączyć, zmieniać, reinterpretować – w MODIVO dla każdego jest miejsce na wolność oraz swobodę wyrazu.

Źródło: mat. prasowe

Materiał zawiera treści promocyjne partnera.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości