Sezon na modę

Uczestniczka "Top Model" doprowadziła Joannę Krupę do łez. "Przeszłaś przez taki trudny czas w życiu"

Sezon na modę

Autor:
Berenika
Olesińska
Uczestniczka "Top Model" doprowadziła Joannę Krupę do łez
Uczestniczka "Top Model" doprowadziła Joannę Krupę do łez
wideo 2/10

W drugim odcinku 11. edycji "Top Model" przed jurorami zaprezentowała się 24-letnia Maria Vovk z Ukrainy, która uciekła do Polski z Charkowa w obawie przed rosyjskimi nalotami na rodzinne miasto. Pełna druzgocących wydarzeń historia uczestniczki programu wzruszyła Joannę Krupę. Gwiazda nie mogła ukryć łez.

"Top Model". Przejmująca historia uczestniczki z Ukrainy

Maria Vovk przyjechała do Polski z Ukrainy. 24-latka pracowała w swoim kraju jako modelka - brała udział w sesjach zdjęciowych, chodziła po wybiegach, współpracowała z projektantami. Rozwijającą się karierę dziewczyny przerwała jednak wojna.

- Kiedy to wszystko się zaczęło, dostałam telefon od koleżanki o 5 rano. Powiedziała: "Musisz zacząć zbierać swoje rzeczy" - wspomina mieszkanka Charkowa.

Po tygodniu Maria uciekła wraz z kotem do Lwowa, a następnie do Polski. W Ukrainie zostawiła ojca i 12-letnią siostrę. - Mała rodzina, ale dobrze, bo mniej ludzi, o których się martwię - ocenia młoda kobieta. Najbliżsi Ukrainki prawdopodobnie są bezpieczni.

24-latka postanowiła otrząsnąć się po traumie i zawalczyć o swoje marzenia. - Przyszłam tu przede wszystkim, żeby wrócić do moich korzeni - tłumaczy udział w polskiej edycji "Top Model".

"Top Model". Joanna Krupa popłakała się na wizji

Maria Vovk opowiedziała swoją trudną historię przed kamerami, czym wzruszyła oceniających ją jurorów.

- Byłam przez tydzień w Charkowie podczas bombardowań i to było super ekstremalne przeżycie. (...) Ten tydzień był bardzo intensywny: syreny, bombardowania. Widziałam tyle ciał przez ten czas, że nie mogę nawet zliczyć. Dzieje się tyle złych rzeczy na świecie. Świat oszalał - mówiła ze smutkiem uczestniczka "Top Model".

Kobieta również przyznała, że tak traumatyczne wydarzenia mocno wpływają na psychikę człowieka. - Kiedy dociera do Ciebie, że całe Twoje życie legło w gruzach, to jest naprawdę ciężkie. Koszmary, ataki paniki codziennie, myśli samobójcze - zaznaczyła.

Słowami wsparcia i zrozumienia pocieszyła ją Joanna Krupa, która dostrzegła w młodej dziewczynie talent i umożliwiła jej udział w kolejnych etapach programu.

- Przeszłaś przez taki trudny czas w życiu, ale postanowiłaś, że nie będziesz się nad sobą użalać, poddawać się. Powiedziałaś sobie: "Nadal mogę iść do przodu". Patrzysz na światło na końcu tunelu, masz świetne, pozytywne nastawienie. Tak, dziś chcę Ci dać tę szansę - poinformowała poruszona jurorka.

Gdy tylko Maria Vovk wyszła ze studia, Joanna Krupa dała upust swoim emocjom. Po policzku modelki popłynęły łzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Treść zawiera Materiały Promocyjne Partnera.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości