Sezon na modę

11. edycja "Top Model" jesienią w TVN. Z czym zmierzą się uczestnicy?

Sezon na modę

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
materiały prasowe
Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska, Michał Piróg, Joanna Krupa, Dawid Woliński

Jesień w TVN to również powrót uwielbianego przez widzów programu, czyli "Top Model". Już wkrótce przed jurorami staną uczestnicy, którzy zawalczą o swoje miejsce w świecie mody. Czekają na nich eksperci w roli mentorów i tradycyjnie wymagające zadania w malowniczych lokalizacjach. 11. sezon to będzie dawka niezwykłych emocji.

11. edycja "Top Model"

Kandydaci na modeli i modelki sprawdzą się nie tylko przed aparatem, ale również przed kamerą. Muszą także wyróżniać się z tłumu niebanalną osobowością i charyzmą.

"Styl na wagę złota"

Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Pokazy i sesje zdjęciowe to w tym świecie nie wszystko. Podejście do modelingu - jak również oczekiwania wobec uczestników - zmieniły się. Ważna jest obecność w mediach społecznościowych i umiejętność realizowania komercyjnych kampanii.

Jurorzy będą musieli podjąć bardzo trudną decyzję, czyli wybrać spośród tysięcy chętnych osoby, które przejdą do kolejnych etapów. Czy wybrani przez nich kandydaci sprostają wyzwaniom postawionym przed nimi w programie? 

"Top model" - gdzie oglądać?

Odpowiadając na potrzeby rynku, w tej edycji pojawi się wielu ekspertów, którzy wesprą uczestników i będą im służyć radą. Wśród nich znajdą się agenci modelek, styliści, projektanci, influencerzy, a nawet założyciele znanych marek, którzy doświadczenie zdobywali na międzynarodowych rynkach pracując z najważniejszymi osobowościami świata mody i show-biznesu. 

Eksperci z branży mody to nie jedyni goście. W tym sezonie pojawią się także influencerzy i gwiazdy. Wśród osobistości zaproszonych do programu znaleźli się: Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi, Dominika Wysocka, Mrozu, Michał Czernecki, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska, Żabson. 

Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Michał Piróg tradycyjnie udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów. 

Program można oglądać od 7 września, w środy o 21:35.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Treść zawiera Materiały Promocyjne Partnera.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości