Sezon na modę

Poznaj kolejną uczestniczkę Top Model: "Mam na imię Weronika, jestem osobą niesłyszącą"

Sezon na modę

Aktualizacja:
Autor:
Karolina
Kalatzi
Weronika Pawelec z Top Model
Weronika Pawelec z Top ModelTVN
wideo 2/20

"Top Model" to dla wielu spełnienie marzeń - tak też było w przypadku Weroniki Pawelec, która o modelingu marzyła od zawsze. Dziewczyna jest niesłysząca, nie zamierza jednak się poddać w drodze na szczyt. 

Weronika Pawelec usłyszała "tak" od jurorów "Top Model"

Weronika Pawelec pochodzi z małej wsi w województwie świętokrzyskim. Razem z rodzicami zajmowała się domem i uprawą truskawek. Po maturze przeprowadziła się do Poznania, gdzie aktualnie mieszka. Dziewczyna słyszy tylko dzięki aparatowi i wszczepionemu procesorowi. - Kiedy je zdejmę, to jestem kompletnie głucha - przyznała.

Weronika od zawsze marzyła o modelingu, dlatego postanowiła zgłosić się do programu "Top Model". - To jest inny świat. Próbowałam im (rodzicom - przyp. red.) czasem wytłumaczyć, że wszystko jest dobrze, że wiem, co robię - wyznała.

Weronika to bardzo nieśmiała dziewczyna, kiedy Marcin Tyszka zaproponował jej sesję zdjęciową, widać było, że dziewczyna jest zawstydzona. Przyznała później, że to dlatego, że czasem potrzebuje więcej czasu, żeby się otworzyć. Na szczęście fotograf podszedł do całej sytuacji z uśmiechem i rozładował sytuację na planie.

- Jesteś pierwszą kandydatką we wszystkich edycjach "Top Model", która nie chciała mieć żadnych zdjęć na planie. To przejdzie do historii! - powiedział Marcin Tyszka podczas castingu.

Dziewczyna od razu spodobała się jurorom, szczególne wrażenie zrobiła na nich, kiedy miała na sobie obcisłą sukienkę. Sesja z Marcinem Tyszką utwierdziła ich w przekonaniu, że Weronika powinna przejść dalej. Wszyscy jurorzy byli więc na "tak".

Nowy sezon "Top Model"

Choć to już 11. edycja "Top Model", program wciąż nie przestaje zaskakiwać. Jurorzy zapowiedzieli, że od samego początku nie będzie brakowało emocji, zwrotów akcji i modowych wyzwań, przed którymi staną uczestnicy. W nowym sezonie show zobaczymy wielu uczestników, którzy odbiegają od klasycznego kanonu modelki i modela, ale za to mają niezwykłe osobowości.

- Często jest tak, że te pierwsze 3 sekundy na castingu nie są takie idealne, ale nagle oni tak się zmieniają w programie, że zakochujesz się w nich z odcinka na odcinek. Myślę, że wy też się zakochacie. Mamy niesamowitych ludzi, jest parę osób, które was zaskoczą pod względem typowego wyobrażenia o modelce. Mamy dużą różnorodność charakterów, kształtów, ale to są niesamowici ludzie. Nieważne, czy masz 2 cm więcej, ważne, żebyś przyciągała uwagę - zapowiedział Marcin Tyszka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości