Sezon na modę

W "Top Model" przed uczestnikami kolejne wyzwanie - naga sesja zdjęciowa

Sezon na modę

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Top Model - sezon 11., odcinek 5
Top Model - sezon 11., odcinek 5
wideo 2/16

Emocje w 11. edycji Top Model rosną z tygodnia na tydzień. Przed uczestnikami programu zaskakujące wyzwania, zacięta rywalizacja i nieoczekiwani goście. W kolejnym odcinku na bohaterów show czeka zadanie, które sprawdzi, czy są gotowi poświęcić swoją intymność na rzecz kariery. Naga sesja zdjęciowa co sezon wywołuje ogromne emocje wśród fanów programu. Piąty odcinek już 5 października o 21:35 na antenie stacji TVN.

"Top Model 11" - co się wydarzy w 5. odcinku?

W zeszłym tygodniu uczestnicy "Top Model" poddali się szalonym metamorfozom, które, jak zawsze, zaskoczyły nieoczywistym efektem. Dom modelek w 4. odcinku musiała opuścić Karolina Kuracińska, która najsłabiej wypadła podczas księżycowej sesji zdjęciowej. Jak już wkrótce się okaże - to dopiero początek trudnych zawodowych wyzwań dla uczestników show. W kolejnej odsłonie "Top Model" bohaterowie programu będą musieli stawić czoła aż trzem wymagającym sesjom zdjęciowym.

Na początek uczestników zaskoczy plan zdjęciowy z batutami. Później bohaterowie show wezmą udział w sesji fotograficznej, której motywem przewodnim będzie "miłość". Modelki i modele zostaną dobrani w zespoły, w których niekoniecznie zapanuje pokojowa atmosfera. Będą rywalizować w szczególnie trudnych warunkach, by stworzyć "ruchomą okładkę" magazynu o modzie. To nie koniec zaskoczeń.

5. odcinek Top Model: Kiedy naga sesja zdjęciowa?

Jak w każdej edycji również i tym razem nadejdzie pora na jedno z największych wyzwań programu, czyli nagą sesję zdjęciową. W przepięknych okolicznościach przyrody, na dzikiej plaży, uczestnicy staną przed obiektywem bez ubrań. W tym trudnym zadaniu pomoże im Marta Łachacz, koordynatorka scen intymnych, która zadba o komfort na planie. Dla kogo to wyzwanie będzie przeszkodą nie do przeskoczenia?

Gościniami 5. odcinka Top Model będą uczestniczki poprzednich edycji show: gospodyni Hotelu Paradise Klaudia el Dursi oraz zwyciężczyni 10. Sezonu Top Model - Dominika Wysocka. Uczestnikom podczas sesji zdjęciowych towarzyszyć będą również: Katarzyna Zillmann, Marianna Gierszewska, Magdalena Piotrowska oraz Katarzyna Dąbrowska - redaktor naczelna magazynu "Glamour". 

Premiera 5. odcinka "Top Model 11" już 5 października br. o godz. 21:35 na antenie TVN. Program można śledzić także za pośrednictwem serwisu Player.pl.

"Top Model 11" - gdzie i kiedy oglądać?

Premiera 4. odcinka "Top Model 11" już 28 września br. o godz. 21:35 na antenie TVN. Program można śledzić także za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Materiał zawiera treści promocyjne partnera

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Bartosz Krupa. Warszawa 01.07.2022. Top Model XI.

Pozostałe wiadomości