Sezon na modę

Marcelina z "Top Model" przeszła metamorfozę. Jak bardzo się zmieniła?

Sezon na modę

Autor:
Katarzyna
Oleksik
"Top Model". Jak zmieniła się Marcelina?
"Top Model". Jak zmieniła się Marcelina?
wideo 2/5

W 4. odcinku 11. edycji "Top Model" uczestnicy, którzy przeszli do kolejnego etapu trafili w ręce stylistów. Wśród nich znalazła się również Marcelina. Jaką fryzurę zaproponowali jest specjaliści? Czy dziewczyna jest zadowolona ze swojej metamorfozy?

"Top model". Jaką metamorfozę przeszła Marcelina?

20-letnia Marcelina Zelter spodobała się jurorom programu "Top Model" i przeszła do kolejnego etapu. Zanim jednak uczestnicy zaczną stawiać pierwsze kroki w modelingu przechodzą metamorfozę. W ostatnim odcinku kandydaci na modelki i modeli spotykali się ze stylistami, którzy wybierali najlepsze dla nich fryzury.

W przypadku Marceliny, która przyszła do programu z długimi blond włosami, styliści zdecydowali się na ostre cięcie i mocno skrócili jej włosy. - Ostatni raz miałam takie włosy, chyba po komunii, jakieś takie krótsze. Więc jest na pewno zupełnie inaczej - powiedziała Marcelina.

Jak zmienili się pozostali uczestnicy? Odcinek z ich metamorfozami dostępny jest na platformie Player.pl.

"Top Model". Kto otrzymał złoty bilet?

Warto jednak dodać, że twórcy programu w 4.odcinku przygotowali dla uczestników 11. edycji show jeszcze jedną niespodziankę. Mieszkańcy domu modelek i modeli poznali w końcu zdobywczynię tzw. złotego biletu, czyli Aleksandrę Helis. 19-latka podczas eliminacji powiedziała, że już jako mała dziewczynka chciała zostać modelką. Przed kamerami wyznała również, że aby zrealizować to marzenie zdecydowała się zrezygnować ze studiów.

Pojawienie się Aleksandry w programie wywołało spore poruszenie wśród pozostałych uczestników. - Piękna dziewczyna, taka naturalna - powiedziała 23-letnia Michalina Wojciechowska. - Ma taką landrynkową urodę - stwierdził Adrian Nkwamu. Jak zdobywczynię złotego biletu ocenili pozostali uczestnicy? Dowiecie się tego z powyższego materiału.

Materiał zawiera treści promocyjne partnera.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości