Sezon na modę

"Top Model". Kiedy finał 11. sezonu programu? Kto dostał się do finałowej 3?

Sezon na modę

Aktualizacja:
Autor:
Agnieszka
Mrozińska
"Top Model"

Finał "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. Zostały już wyłonione trzy osoby, które staną do ostatecznego starcia. Kto skradł serca jurorów i kto wygra 11. sezon show?

"Top Model 11" - finał coraz bliżej

Do wielkiego finału "Top Model" dostała się trójka dziewczyn: Klaudia, Michalina oraz Natalia. Uczestniczki wzięli udział w wyjeździe na fashion week do RPA oraz w pokazach South African Fashion Week. Najlepsze trio wyłoniło jury, czyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński.

Operacje plastyczne

Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W ostatnich odcinkach programu "Top Model" siódemka uczestników "Top Model" przybyła do RPA i wzięła udział w pokazach South African Fashion Week. W odcinku 11. czekało na nich niezwykłe zadanie, czyli sesja surferska, podczas której sami zrobili zdjęcia na deskach. Wspólnie ze studentami uczelni w Kapsztadzie zaprojektowali stroje, w których wystąpili w filmiku modowym. Na koniec odbyła się sesja zdjęciowa na wydmach. W 12. odcinku modele stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki, a w najnowszym 13. odcinku zaprezentowali swoje umiejętności podczas pokazów South African Fashion Week

Finał "Top Model 11" - kiedy i gdzie oglądać?

Ostatni odcinek 11. edycji "Top Model" zobaczymy 7 grudnia o godz. 21:35 na antenie TVN.

Jak będzie wyglądać finał? Zobaczymy sesje zdjęciowe, w których wezmą udział finalistki. Jury przydzieli punkty, ale o tym, kto wygra program, zadecydują widzowie. Podczas finału na żywo odbędzie się także pokaz, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy 11. edycji.

Nagrodą jest 100 tys. zł, sesja okładkowa dla magazynu "Glamour" oraz kontrakt z międzynarodową agencją.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości