Sezon na modę

"Top Model". Przyszła pora na metamorfozy i pierwsze wyzwania. "To przełomowy moment w programie"

Sezon na modę

Autor:
Magdalena
Brzezińska
"Top Model 11" - co się wydarzy w 4. odcinku?
"Top Model 11" - co się wydarzy w 4. odcinku?TVN/x-news
wideo 2/6

Miłośnicy programu "Top Model" z niecierpliwością oczekiwali na ten moment. W 4. odcinku 11. sezonu uczestnicy poddadzą się metamorfozom. Będą też mieli okazję spróbować swoich sił w sesji zdjęciowej, a nawet zaprezentować swoje umiejętności na dość nietypowym wybiegu. Czy uda im się zachwycić jurorów?

"Top Model 11" - co się wydarzy w 4. odcinku?

Przed uczestnikami 11. sezonu programu "Top Model" kolejne wyzwania. Po zakończeniu bootcampu początkujący modele i modelki wezmą udział w sesji zdjęciowej, której przewodniczyć będzie nikt inny, jak sam Marcin Tyszka. Praca z uznanym fotografem to nie lada zaszczyt, ale i niełatwy test umiejętności. Czy wszystkim uda się go zdać?

W 4. odcinku "Top Model 11" nie zabraknie też emocji związanych z pierwszym pokazem mody. Uczestnicy przejdą po nieszablonowym wybiegu, udowadniając tym samym, że nic nie jest w stanie powstrzymać ich przed spełnieniem marzenia o karierze w modelingu.

"Top Model 11" - czas na metamorfozy

Na ten moment z niecierpliwością oczekiwali widzowie, jak również uczestnicy show. W 4. odcinku "Top Model 11" dojdą do skutku długo wyczekiwane metamorfozy. Przeprowadzi je uznany stylista fryzur, Marek Sierzputowski. Czy wszyscy będą zadowoleni z efektów jego pracy?

- To bardziej taki przełomowy moment w programie - usłyszymy z ust Karoliny Kuracińskiej.

W tym miejscu warto podkreślić, że zmiana wyglądu pod okiem specjalistów to nieodzowny element każdej edycji programu "Top Model". Zwykle budzi ona lęk, ale ostatecznie stanowi przepustkę do poprawy pewności siebie.

- Dom "Top Model" to dom dla wybrańców i nie możecie wejść do niego tak po prostu z ulicy. Musicie być lepszą wersją samych siebie - zapewni uczestników Katarzyna Sokołowska.

Metamorfozy uczestników "Top Model 11". Zobacz wideo:

"Top Model 11" - co się wydarzy w 4. odcinku?
"Top Model 11" - co się wydarzy w 4. odcinku? Metamorfozy w 4. odcinku "Top Model 11" Źródło: mat. prasowe

"Top Model 11" - gdzie i kiedy oglądać?

Premiera 4. odcinka "Top Model 11" już 28 września br. o godz. 21:35 na antenie TVN. Program można śledzić także za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Materiał zawiera treści promocyjne partnera.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości