Sezon na modę

"Top Model 11". Łukasz Wala na wózku oczarował jury. "Jak mam się przejmować pierdołami po tym, co się stało?"

Sezon na modę

Autor:
Oskar
Netkowski
TikToker Łukasz Wala gościem w "Top Model"

Łukasz Wala zapragnął podbijać nie tylko TikToka, ale także wybiegi mody. Uczestnik na wózku zwrócił uwagę jurorów i oczarował ich pewnością siebie oraz nietuzinkową urodą. Czy 22-latek dostanie szansę na karierze w świecie mody? O tym przekonamy się w najnowszym odcinku 11. edycji "Top Model".

Łukasz Wala - kim jest?

Łukasz Wala był czynnym zawodnikiem judo, członkiem kadry narodowej i medalistą mistrzostw Polski i Pucharu Europy. Na początku 2018 r. miał wypadek, który skazał go na życie na wózku. O 18-letnim judoce z Rybnika jeszcze kilka lat temu rozpisywały się wszystkie lokalne tytuły. Łukasz Wala wracał z zawodów w Japonii, gdy na ostatniej prostej autostrady, w drodze z warszawskiego lotniska do domu, doszło do tragicznego zdarzenia, które na zawsze zmieniło jego życie.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Podczas feralnego wypadku młody judoka był w aucie ze swoim bratem Adrianem. Mężczyźnie nic się nie stało. Determinacja, wewnętrzna siła i sportowy duch, który drzemie w Łukaszu od zawsze, nie pozwoliły mu się poddać. Miał dopiero 18 lat, kiedy usiadł na wózku i jego dorosłe życie miało się dopiero zacząć. Nie przyjmował jednak do wiadomości, że ma na swojej drodze ograniczenia. Miłość znalazł 7 miesięcy po tragicznym zdarzeniu.

Łukasz Wala w "Top Model" - sezon 11

Sportowiec od 3 lat jest w związku z Oliwią Cholewińską, która podobnie jak on, jest influencerką. Para wspólnymi siłami robi karierę w sieci. Przy najnowszym projekcie Łukasza, pod hasłem: "Top Model", także pokazali się razem. Ukochana uczestnika show, wspierała go za kulisami.

- Uprawiałem sport codziennie, dwa razy dziennie, wyczynowo. Moje życie się zmieniło. Niestety, świadomość ludzi jest taka, że osoba na wózku jest niesamodzielna, która nic nie robi w życiu. A ja poznałem wiele osób na wózku, które mają rodziny, biznesy i wiedzie im się świetnie. Chcę pokazać ludziom, że możemy robić dużo fajnych rzecz - mówił Łukasz w "Top Model".

- Doceniam dziś więcej rzeczy i się nie przejmuję. Jak mam się przejmować pierdołami po tym, co się stało? - dodał.

Łukasz Wala #BezCukru o życiu na wózku

Łukasz Wala i Oliwa Cholewińska byli gośćmi pierwszego odcinka cyklu "#BezCukru z Oskarem Netkowskim", w którym zwierzyli się ze swoich najintymniejszych sekretów. Wywiad zobaczycie pod poniższym linkiem:

#BezCukru 1. Łukasz Wala
#BezCukru 1. Łukasz Wala Łukasz Wala był judoką, który odnosił sukcesy w Polsce, jak i za granicą. W wieku 18 lat uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, wskutek którego do dziś porusza się na wózku. Reporter dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, w ramach nowego cyklu "#BezCukru z Oskarem Netkowskim", spotkał się z Łukaszem dokładnie 4 lata po tragicznym zdarzeniu. Popularny na TikToku mężczyzna wraz ze swoją dziewczyną Oliwią Cholewińską, opowiedział o tym, jak dziś wygląda jego życie. Źródło: Dzień Dobry TVN Online

"Top Model" - gdzie i kiedy oglądać?

Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Michał Piróg tradycyjnie udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów. 

Program można oglądać w środy o 21:35.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości