Sezon na modę

"Top Model". Znamy zwyciężczynię 11. edycji

Sezon na modę

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
Klaudia Nieścior

Za nami wielki finał "Top Model". Nagrodę główną 11. edycji zdobyła Klaudia Nieścior. Czy ma szansę na wielką karierę?

"Top Model 11" - co się wydarzyło w finałowym odcinku?

Finałowy odcinek niezmiennie poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg. Podczas wielkiego wydarzenia mogliśmy zobaczyć 14. uczestników 11. sezonu "Top Model", którzy zaprezentowali kreacje Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego i duetu MMC oraz MODIVO. 

Uczestnicy programu "Top Model"

Mój sukces po „Top Model”
Mój sukces po „Top Model”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

W trakcie pokazów mody o oprawę muzyczną zadbali polscy artyści: bryska, Michał "Fox", Król, Piotr Rogucki i Karaś oraz Grzegorz Hyży, a jurorzy w składzie: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz gość specjalny Anja Rubik oceniali zdjęcia z finalistkami.

Okładkowa sesja zdjęciowa do magazynu "Glamour" odbyła się w rajskiej scenerii na Dominikanie. Ponadto modelki miały możliwość stworzenia własnych awatarów w nowoczesnej technologii w warszawskim studio Mnemosis.

"Top Model 11" - kto wygrał?

O główną nagrodę 11. edycji programu "Top Model" ubiegały się trzy uczestniczki:

  • Michalina Wojciechowska,
  • Natalia Woś,
  • Klaudia Nieścior.

Decyzją głosujących i jurorów program wygrała Klaudia Nieścior. Zdjęcie zwyciężczyni ukaże się na okładce magazynu "Glamour". Modelka zdobyła także 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją.

"Top Model po finale" w TVN Style

To nie koniec atrakcji dla fanów "Top Model". Tuż po zakończeniu emisji finałowego odcinka w TVN, zapraszamy o 23:10 na specjalny live "Top Model po finale" do TVN Style. To właśnie tam będzie można zobaczyć, co dzieje się w studio tuż po ogłoszeniu wyników.

Top Model - Michał Piróg
Top Model - Michał Piróg

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego:  Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości