Sezon na modę

Anna Romanowska jest uczestniczką 11 edycji "Top Model". "Czas najwyższy by łamać zasady, wychodzić poza schemat"

Sezon na modę

Autor:
Patrycja
Sibilska
Top Model
Top ModelTVN
wideo 2/5

11 edycja "Top Model" będzie wyjątkową przygodą zarówno dla uczestników, jak i dla jurorów. Pierwsza kandydatka, która weszła do programu jest tego doskonałym dowodem. Tym razem bowiem liczyć się będzie niebanalna osobowość i charyzma, a tych Annie Romanowskiej z całą pewnością nie brakuje.

11 edycja "Top Model" - nowa uczestniczka programu

Anna Romanowska pochodzi z Gdyni, gdzie pracuje jako barber. Ciało 27 latki pokryte jest tatuażami, które zdobią także jej ogoloną głowę. Jednak to właśnie w kontrowersyjnym wyglądzie upatruje swojej szansy w zmieniającej się branży modowej, która otwiera się na potrzeby nowego i różnorodnego pokolenia odbiorców.

- Dla mnie robienie tatuaży, to jest troszeczkę jak zbieranie obrazów do domu. Tatuaż, który mam tutaj, na głowie, to tak naprawdę jest moja data i godzina urodzenia. Uważam, że ta łysa głowa to jest taka moja wizytówka na ten moment - opowiada Anna. - Jeszcze parę lat temu nie wyobrażałabym sobie przyjść tutaj, stanąć przed wami i wyglądać, tak jak wyglądam. To by było dla mnie abstrakcyjne, a tak naprawdę teraz w dużych markach jest coraz więcej streetwearu, ludzi alternatywnych. Dlatego też w sumie stwierdziłam, czemu nie. Czas najwyższy by łamać zasady, wychodzić poza schemat- podsumowała kobieta.

Kontrastowa osobowość uwiodła jury

Pojawienie się na scenie Ani, wywołało wśród jurorów poruszenie. Pierwsza do kandydatki zwróciła się Joanna Krupa, a ta z miejsca ujęła zarówno ją, jak i pozostałych członków jury kontrastową osobowością. Miła, uprzejma i delikatna kobieta zaintrygowała wszystkich na tyle, że postanowili dać jej szansę zaprezentowania swojego potencjału. Drugie wejście na scenę, w stylizacji wybranej specjalnie dla niej, wydobyło wszystkie jej atuty. Jurorzy nie mieli wątpliwości i jednogłośnie zaprosili Annę do kolejnego etapu programu.

- Aniu, powiem ci tak, no jesteś wyzwaniem i to na czym nam teraz zależało z Dawidem, było pokazanie, że można przełamać taki wizerunek i to może być dla mody bardzo interesujące - uzasadniła swoją decyzję Katarzyna Sokołowska.

"Top model" - gdzie oglądać?

Do tej edycji programu zaproszeni zostali eksperci z branży mody, influencerzy i gwiazdy, a wśród nich: Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi, Dominika Wysocka, Mrozu, Michał Czernecki, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska, Żabson. 

Uczestników ocenia jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Michał Piróg tradycyjnie udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów. 

Program można oglądać od 7 września, w środy o 21:35.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Treść zawiera Materiały Promocyjne Partnera.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości