Tygodniowy

Horoskop tygodniowy: możemy spodziewać się zastrzyku energii

Tygodniowy

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Znaki zodiaku
andriano_cz/Getty ImagesHoroskop tygodniowy 13-19 grudnia 2021

Słońce przebywa w znaku Strzelca. Dnie stają się coraz krótsze, właśnie teraz mamy naszą dzienną gwiazdę w skali roku najniżej nad horyzontem. Tydzień rozpocznie się z przytupem. Mars i Merkury zmienią znaki i sprowokują wydarzenia zupełnie innego typu niż te z ostatnich tygodni. Sprawdź horoskop tygodniowy na 13-19 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 13-19.12.2021 r.

Księżyc rośnie na nocnym niebie i dąży do Pełni, która będzie miała miejsce w znaku Bliźniąt w niedzielę 19.12. To będą ciekawe, chociaż krótkie z pewnością niezbyt senne dni. Tempo akcji będzie stawiać Nas do pionu i dozować codzienną dawkę adrenaliny.

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Mars w ognistym żywiole będzie Nas popędzać i dodawać energii do działania. Wenus po koniunkcji z Plutonem w znaku Koziorożca przygotowuje się do rozpoczęcia retrogradacji i zrobienia testów na trwałość relacji oraz powrotów do związków z przeszłości.

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu będziesz mocno podekscytowany. Energia Marsa w Strzelcu naładuje Cię pozytywnie i doda energii, abyś uporał się w mig ze wszystkimi przedświątecznymi przygotowaniami. Krew w żyłach zacznie krążyć Ci szybciej i w tym chaosie odnajdziesz się rewelacyjnie. Wróci Ci wiara w ludzi, poczujesz się silniejszy psychicznie. Na zadumę i spokój nie będziesz mieć czasu. Weekendowa Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że świat da Ci pozytywny odzew, a osoby wokół staną się dla Ciebie pomocne i życzliwe. Przed Tobą tydzień śmiałych kroków i dobrych decyzji.

Horoskop tygodniowy - Byk

Najbliższe dni przyniosą trochę niepokoju o stan Twoich finansów i sprawy materialne. Zarobki nie będą Cię satysfakcjonować. Za sprawą działającej wciąż koniunkcji Wenus i Plutona marzenia i plany będą się kręcić wokół portfela i spraw damsko-męskich. Będziesz próbować naprawić to, co ostatnimi dniami się poluzowało bądź całkiem zerwało. Ten tydzień upłynie Ci na próbach kontaktu z osobami, z którymi jakiś czas temu wszedłeś na wojenną ścieżkę. Na szczęście Merkury ze znaku Koziorożca przyspieszy kwestie papierowe i formalne.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Zbliża się do Ciebie Pełnia Księżyca w Twoim własnym znaku zodiaku! To najważniejsze dni w tym miesiącu. Powinieneś rozpocząć działalność na własny rachunek i rozwinąć skrzydła. Do głowy wpadną Ci pomysły na przebranżowienie się lub na skorzystanie z nowych źródeł zarobku. Mars w opozycyjnym znaku Strzelca pobudzi Cię i nie pozwoli, abyś wpadł w marazm. Będziesz odważniejszy i chętnie podejmiesz jakieś ryzyko. Dzięki Merkuremu w znaku Koziorożca uporasz się z zaległościami w dokumentach. To będą pracowite, intensywne i pełne pozytywnych wydarzeń dni.

Horoskop tygodniowy - Rak

Tydzień przyniesie Ci całą masę ważnych rozmów i intensywne kontakty z otoczeniem. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt pozwoli Ci zabłysnąć przed jakimś towarzystwem. Zrobisz dobre wrażenie i uzyskasz to, o co się starałeś. Merkury w opozycyjnym znaku Koziorożca uruchomi Twoje podróże. Z trudności powinieneś zwrócić uwagę na Marsa w znaku Strzelca, który osłabi Twój układ pokarmowy. Może pojawić się ból żołądka, nadkwasota bądź jakieś inne dolegliwości gastryczne. W sprawach partnerskich i osobistych najbliższe dni będą dla Ciebie łaskawe. Finanse powinny być na plusie, nawet większym niż to zakładałeś.

Horoskop tygodniowy - Lew

Początek tygodnia będzie zaskakująco miły i korzystny. Dobrze wpłynie na Ciebie zarówno obecność Marsa w znaku Strzelca, jak i zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt. W pracy będziesz podejmować ważne i dobrze rozkujące decyzje. W sprawach finansowych ruszą wreszcie jakieś wypłaty. Jedynie kwestie uczuciowe trochę się ochłodzą i możesz spodziewać się małego kryzysu. Będziesz wymagał od partnera bądź partnerki, aby się wreszcie konkretnie opowiedziała za jakąś opcją i bardzo dobrze. Musisz być bardziej konsekwentny, to obróci sytuację na Twój pożytek.

Horoskop tygodniowy - Panna

Przed Tobą silne emocje i dość skomplikowane wydarzenia. Zarówno Mars ze znaku Strzelca, jak i Pełnia Księżyca z fazy Bliźniąt ustawią się w kwadraturze do Twojego znaku. Te układy będą od Ciebie wymagały nadzwyczajnego wysiłku i dużej ilości zabiegów, aby wszystko pogodzić. Nie nastawiaj się na odpoczynek, ponieważ w ciągu najbliższych dni nie będziesz mogła sobie na niego pozwolić. Wiele kwestii się skomplikuje i pójdzie niezgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Ktoś w Twoim otoczeniu będzie działał jak sabotażysta i torpedował Twoje pomysły. Na korzyść zadziała Merkury w znaku Koziorożca i dzięki dobrej organizacji poradzisz sobie z tymi kłopotami.

Horoskop tygodniowy - Waga

W ciągu najbliższych dni będziesz zbierać wiedzę i informacje. Pełnia Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Bliźniąt podziała na Ciebie mobilizująco. Twoje życie towarzyskie, partnerskie i kontakty z innymi nabiorą rumieńców. Przed Tobą korzystny, wypełniony spotkaniami i ciekawymi rozmowami tydzień. Będziesz czuć się w swoim żywiole – nic dziwnego, ponieważ grudniowy Księżyc odbywa się właśnie w Twoim, powietrznym trygonie. Zakupy, ploteczki wyjścia na kawę i do kina. To wszystko znacząco poprawi Ci humor i zmieni nastawienie do życia na bardziej optymistyczne. Z trudności tylko jakiś kłopot z dokumentami bądź zaświadczeniem.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Tydzień przyniesie Ci rozmowy, w trakcie których ktoś będzie wymagał od Ciebie deklaracji i skonkretyzowania Twoich planów. W pracy pojawią się nowe zadania i nowe oczekiwania. Bardzo prawdopodobne, że do zespołu dojdzie nowa osoba. Czeka Cię również niespodziewana wycieczka bądź krótki wyjazd. W partnerstwie nadal niespokojnie. Twoje emocje będą wymykać się spod kontroli. Pojawi się zazdrość i podejrzenia w stosunku do partnera bądź partnerki. Uważaj, ponieważ ktoś mógł zaplanować jakąś intrygę, aby Cię skłócić. W weekend jakaś niesprawdzona informacja lub po prostu plotka popsuje Ci humor.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Można powiedzieć, że czeka Cię tydzień, w którym Twoja uwaga poszybuje w stronę partnerstwa. Kwestie miłosne będą dla Ciebie bardzo istotne. Zapragniesz zadowolić kogoś i zaimponować swoją kondycją bądź wiedzą. Dzięki Pełni Księżyca w opozycyjnym znaku Bliźniąt Twoje potencjały wejdą na wysoki poziom. Pobyt Marsa w Twoim własnym znaku sprawi, że przełamiesz jakiś swój strach i uwolnisz się od rutyny. Zrobisz coś w zupełnie inny sposób niż do tej pory. Podejmiesz kontakt z osobami, z którymi od dawna nie było żadnej komunikacji. W pracy postawisz na działania, którymi zaskoczysz otoczenie i zainicjujesz całkiem nową aktywność.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Merkury wkroczył do Twojej fazy zodiakalnej, co sprawi, że będziesz bardziej otwarty i kontaktowy. Masz szansę na doskonałe randki i satysfakcjonujące spotkania. Na gruncie zawodowym ustąpisz współpracownikom, będziesz bardziej łagodny i skory do rozmów, nauczysz się, że kompromis to nie jest nic wstydliwego. Wenus nadal przebywająca w Twoim znaku pobudzi potrzebę romantycznych doznań i bliskości z jakimiś Twoimi fascynacjami z dawnych lat. To będzie udany finansowo tydzień, możliwe, że nawet coś z zyskiem zainwestujesz. W kwestiach zdrowotnych mogą pojawić się chrypki i bóle gardła.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Pełnia Księżyca będzie odbywać się w Twoim powietrznym żywiole, co wpłynie na Ciebie pozytywnie. Twoja energia życiowa wzbije się na wyższe rejestry. Możesz spodziewać się dobrych wiadomości. Nie powinieneś narzekać, ponieważ nie będziesz mieć powodu. Samotne Wodniki mają szansę na poznanie osoby wartej uwagi. Mars w sprzyjającym Ci znaku Strzelca zregeneruje Twoje ciało i będziesz działać skuteczniej i szybciej. To będzie naprawdę udany tydzień. Do drobnych trudności możesz zaliczyć więcej pracy i obowiązków, ale z tym uwiniesz się szybciej i bardziej owocnie niż myślisz.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Chociaż to będą trudne dni, nie daj się ponieść chwilowym, negatywnym emocjom. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt i Mars w znaku Strzelca, nie znajdują się w harmonijnym położeniu, więc możesz być pobudzona i zaniepokojona. W tym tygodniu będziesz walczyć ze stresem. Możesz mieć wrażenie, że otoczenie celowo robi Ci na złość i prowokuje do kłótni. Postaraj się nie rozpętywać burzy, dopóki nie będziesz mieć pewności, że ktoś rzeczywiście jest odpowiedzialny za pewne czyny. W kwestiach finansowych i inwestycyjnych nie będzie tak źle – sprzyja Ci Merkury i Wenus w znaku Koziorożca, więc na otarcie łez możesz spodziewać się większych wpływów.

Najsilniejsze i najsłabsze aspekty w astrologii

Za najsilniejszy wpływ uznaje się koniunkcję, zaś jako najsłabsze sekstyle. Koniunkcje oferują energetyczne impulsy, które pchają do działania, pozwalają skupić się na celu. Symbolizują i pokazują nowe początki, a więc wiąże się z narodzinami, np. idei, pomysłów. Najintensywniejsze są wtedy, kiedy łączą w sobie koniunkcję ponad 4 planet. Z kolei najsłabsze sekstyle nie zawierają w sobie dynamiki, jednak uważany jest za aspekt wspomagający produktywność, sam w sobie oznacza konieczność pracowitego wdrażania powziętych celów. Osoby z tym aspektem potrafią motywować same siebie.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: andriano_cz/Getty Images

Pozostałe wiadomości