Horoskop

Te 3 znaki będą miały najlepszą jesień. Przygotuj się na nieoczekiwane szczęście 

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Księżyc

Które znaki zodiaku będą mieć najlepszą jesień? Tradycyjnie jest to czas refleksji i sentymentu. Zwalniamy tempo działania i zaczynamy oszczędzać oraz zapełniać spiżarnie, czym tylko się da. Budzą się w nas instynkty, które mają za zadanie, aby jak najlepiej przygotować nas – mentalnie, energetycznie i fizycznie - do najtrudniejszej pory roku, którą jest zima.

Jesienią częściej przychodzi chandra i kiedy spoglądamy na spowite mgłami pola czy zroszone kroplami deszczu szyby rzeczywiście nietrudno o nadprogramowe smuteczki.

Komu jesień rozdaje mocne karty? Horoskop

Jednak ta pora roku ma również swoje wesołe, kolorowe, a przede wszystkim obfite oblicze! W ciągu najbliższych miesięcy będzie okazja, aby się wzbogacić, jak również znaleźć właściwą osobę do towarzystwa na długie, październikowe czy listopadowe wieczory.

Są znaki, które mogą już teraz przygotować się na nieoczekiwany uśmiech ze strony Fortuny!

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Baran - horoskop na jesień

(21 marca - 19 kwietnia)

Słońce w opozycyjnym znaku Wagi rozpoczyna sezon na spadające liście, a u Ciebie sezon na partnerskie podboje i szczęście w miłości! Zapomnisz o jakiś nieporozumieniach czy konfliktach. Dasz sobie szansę, aby pogodzić się z kimś, z kim nie mogłeś znaleźć wspólnego języka. Topór wojenny zostanie zakopany jeszcze we wrześniu! Doskonale podziała na Ciebie pierwsza, jesienna Pełnia Księżyca, która wypada właśnie w Twoim znaku zodiaku! Tak zwany Księżyc Myśliwych zaświeci na niebie 8.10 i pomoże Ci w roztoczeniu swojego wpływu wszędzie tam, gdzie tylko sobie zażyczysz.

Wspiera cię również Mars znajdujący się przez całą jesień w znaku Bliźniąt, dzięki czemu będziesz się błyskawicznie uczyć, szybko przyswajać wiedzę, a wszelkie egzaminy i sprawdzanie Twoich umiejętności pójdzie jak z płatka. Wiele Baranów właśnie tej jesieni otrzyma upragnione prawo jazdy.

Skorpion - horoskop na jesień

(23 października - 21 listopada)

Los zdecydowanie wziął Cię na swój celownik Skorpionie. Tej jesieni nuda z pewnością u ciebie nie zagości. Wielu przedstawicieli Twojego znaku zodiaku uporządkuje swoje kwestie zawodowe, rozwiąże problemy rodzinne czy też zdecyduje się na duże, odważne kroki w partnerstwie. Czas na nowy lokal, pracę, podjęcie decyzji o wspólnym zamieszkaniu lub inny rodzaj wzmocnienia więzi w partnerstwie.

Dzięki nadchodzącemu zaćmieniu Słońca w Twoim znaku zodiaku (będzie widoczne również w Polsce 25.10!) spotkasz się z przeznaczeniem i przyspieszysz pewne decyzje, z którymi zwlekałeś. Okaże się, że już nie chce i nie możesz dłużej czekać, ponieważ jesteś pewien tego, z kim chcesz być i co dalej chcesz robić. Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Byka (8.11) zażegna jakiś kryzys finansowy, a obecność Jowisza, w Twoim, wodnym trygonie (od 28.10 do 20.12) wspomoże Twoje zdrowie i siły witalne.

Ryby - horoskop na jesień

(19 lutego - 20 marca)

Niby plucha, niby ziąb, ale Ty będziesz miała sporo powodów do zadowolenia Rybko. Po pierwsze największa planeta naszego Układu Słonecznego czyli Jowisz, wejdzie raz jeszcze do Twojego znaku. Pozornie cofając się na niebie, czyli retrogradując, ten gazowy olbrzym od 28.10 aż do 20.12 zaszczyci cię swoją obecnością. Jesień upłynie Ci pod znakiem jowiszowej szczodrości i przychylności.

To świetna możliwość, aby tym razem nie odrzucać zbyt pochopnie pewnych zaproszeń czy ofert. Okazje, aby uczestniczyć w jakiś imprezach towarzyskich pojawią się po raz kolejny i grzech byłoby z tej niespodziewanej, powtórnej szansy nie skorzystać. Po drugie od przełomu października i listopada kilka ważnych ciał niebieskich znajdzie się w pokrewnym Ci, wodnym znaku Skorpiona- Słońce, Wenus i Merkury pomogą pozałatwiać najtrudniejsze problemy formalne. Po trzecie, możesz liczyć na większą ilość gotówki również za sprawą Pełni Obfitości, Dyniowego Księżyca w znaku Byka (8.11), zatem nie masz wyjścia, ciesz się i bądź szczęśliwa jesienią!

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: zoff-photo/Getty Images

Pozostałe wiadomości