Horoskop

Sen o dywanie - co symbolizuje? Co mówi o osobowości?

Horoskop

Aktualizacja:
gettyimages.com/Paul Bradbury

Dywan w senniku bardzo często jest symbolem dobrych wydarzeń oraz nowych możliwości, które pojawią się w życiu. Może jednak być także ostrzeżeniem przed zbyt wysokimi oczekiwaniami i nadto śmiałymi planami, które trudno będzie zrealizować.

Według sennika dywan mówi też wiele o charakterze śniącego. Bardzo często wyraża potrzebę i pragnienie luksusu, a także opisuje jego życie. Warto zwrócić uwagę na wzór dywanu, ponieważ właśnie on określa poziom jego uporządkowania. Sen o dywanie może być wskazówką dotyczącą konieczności uporządkowania wartości w życiu i opanowania chaosu panującego w nim, zwłaszcza gdy dywan jest wzorzysty.

Sennik: odkurzać dywan, czyścić go

W senniku odkurzanie dywanu interpretowane jest bardzo różnorodnie. W pierwszym aspekcie oznacza konieczność podjęcia pracy nad sobą i wyeliminowania słabych punktów z zachowania lub charakteru. Stanowią one przeszkodę w osiągnięciu sukcesu lub dojściu do założonego celu. Wysiłek ten z pewnością zostanie nagrodzony przez los. Jest także znakiem, że należy wyjaśnić i zamknąć pewne sprawy, które dla śniącego mogą być trudne lub nieprzyjemne. Sen, w którym odkurzany lub czyszczony jest dywan, może być także zapowiedzią wizyty (niekoniecznie miłych i wyczekiwanych) gości. Według niektórych senników sen o dywanie jest znakiem, by niezwłocznie skontaktować się z lekarzem – ostrożności nigdy za wiele, nie należy ignorować tego sygnału.

Sen o kupowaniu dywanu – interpretacja

Sennik kupowanie dywanu opisuje na dwa sposoby – zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym aspekcie. Bardzo często oznacza on miłe niespodzianki, poprawę sytuacji osobistej, finansowej lub zawodowej. Jest także zwiastunem powodzenia rozpoczętej wcześniej inwestycji. Niestety według sennika mistycznego kupowanie dywanu jest sugestią, by udać się do lekarza, aby uniknąć poważnych powikłań.

Sennik: sprzedawać dywan

W senniku dywan, który sprzedajemy, odnosi się do sytuacji zawodowej. Bardzo często taki sen wróży kłótnię z przełożonym lub szefem, która prawdopodobnie przyniesie bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Może być także zapowiedzią konieczności odbycia niechcianej podróży służbowej. Sen o sprzedawaniu dywanu jest również wyrazem osobowości śniącego, który chciałby wydostać się z rutyny i korzystać spontanicznie z życia.

Sennik: rozkładać dywan

W senniku sen o rozkładaniu dywanu jest bardzo dobrym omenem. Oznacza podejmowanie nowych, bardzo przyjemnych działań w przyszłości oraz poprawę statusu finansowego. Symbolizuje także awans społeczny lub zawodowy i możliwość przeżywania bardzo miłych, ciekawych momentów. Dywan rozkładany na posadzce we śnie oznacza, że to zadowolenie nie nadejdzie w najbliższym czasie – będzie trzeba na nie poczekać.

Sennik: chodzić po dywanie

Gdy śniący chodzi po dywanie, jest to „uzewnętrznienie” jego sytuacji życiowej. Oznacza, że ma oddanych, wiernych przyjaciół, którym można ufać. Są oni także bardzo wpływowi i pomocni.

Co oznacza dywan czerwony we śnie?

Czerwony dywan może być zarówno wróżbą, jak i wyjaśnieniem charakteru oraz zachowania śniącego. W pierwszym aspekcie oznacza, że założy on w najbliższym czasie własną firmę lub nawiąże bardzo wartościową i znaczącą znajomość. W drugim przypadku sen ten oznacza, że śniący chce być bardzo często w centrum zainteresowania, być może czasem bywa zbyt egocentryczną osobą.

Sennik: dywan brudny

Sennik brudny dywan interpretuje jako ostrzeżenie. Może być zarówno sugestią, by bardziej zadbać o swoje zdrowie, ponieważ istnieje duże ryzyko zachorowania na przewlekłą chorobę, jak i o konieczności doprowadzenia do ładu swojego życia. Może także być zapowiedzią kłopotów w związku.

Znaczenie nowego dywanu we śnie

Sen o nowym dywanie można rozpatrywać jako ogólną wróżbę dobrego, długiego życia, bez dużych zmartwień i porażek.

Sennik: dywan stary

W przeciwieństwie do nowego dywanu, stary nie jest dobrym znakiem. Gdy pojawia się we śnie, jest zapowiedzią trudnego okresu w życiu śniącego. Jest także ostrzeżeniem, że na poprawę sytuacji będzie trzeba czekać dłuższy czas.

Jak interpretować bardzo długi dywan?

Sen o bardzo długim dywanie zapowiada małżeństwo. Niestety nie można sprecyzować, czy jest to wróżba stricte dla śniącego, czy dla osoby z jego najbliższego otoczenia.

Co w senniku zwiastuje latający, magiczny dywan?

Sennik dywan latający określa bardzo pozytywnie. Jest symbolem dużych możliwości śniącego – może on wiele osiągnąć zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. W niedalekiej przyszłości możliwy jest awans poprawiający status i samopoczucie śniącego lub wspaniała podróż. Będzie ona świetną okazją do odpoczęcia od odpowiedzialności i obowiązków, którymi być może śniący jest już odrobinę zmęczony i potrzebuje relaksu.

Zobacz także:

Płacz we śnie – co mówi sennik?

Czy według sennika krzyż jest symbolem nadziei czy porażki?

Sennik: balkon - znaczenie snu i motywu w życiu

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości