Horoskop

Rok 2019 zapisany w gwiazdach

Horoskop

Aktualizacja:

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy astrolog Annę Grzywaczewską – Ciuciurę, znaną jako Merkurję. Praca, miłość, zdrowie. O to pytali Merkurję nasi widzowie na czacie. Merkurja w rozmowie z Marcinem Prokopem zdradziła, co nas czeka w nadchodzącym 2019 roku.

Anna Grzywaczewska-Ciuciura zdradziła, że w porównaniu do 2018, rok 2019 będzie weselszy, bardziej aktywny. Skupimy się na działaniach, a nie na emocjach, na patrzeniu w przyszłość, a nie rozdrapywaniu starych ran.

Zdaniem Merkurji do działania i wdrażania planów pobudzi nas Merkury. W 2019 roku będziemy stawiać na aktywność i nowe kontakty, a także z łatwością podejmować ryzyko. Rok Merkurego to czas doskonałej komunikacji z innymi, dalekich i ciekawych podróży.

Rok 2019 upłynie pod znakiem numerologicznej "trójki", które zwiastuje ciekawe wibracje. Jak zaznaczyła Merkurja:

Będziemy żyć szybko, ale nie byle jak. Intensywnie i z odwagą wkraczać na nowe ścieżki. Ogromnym zainteresowaniem będą cieszyć się nauki tajemne i ezoteryka. Merkury to patron różnego rodzaju wtajemniczeń, zatem kursy i szkolenia z zakresu będą w najbliższym roku niezwykle popularne.

• Prawie przez cały 2019 rok, Jowisz, czyli planeta odwagi i optymizmu będzie przebywać w znaku Strzelca. W efekcie zaczniemy myśleć o świecie, innych ludziach i sobie samych bardziej życzliwie.

To co było do tej pory niemożliwe czy nieosiągalne, stanie się całkiem realne, a marzenia będą na wyciągnięcie ręki. W lepszym świetle zobaczymy również swoją przyszłość jako ludzkości.To rok wielkich wynalazków i sięgania po nowe technologie. Bardzo możliwy przełom w nauce, jeżeli chodzi o terapie i środki na nieuleczalne dotąd choroby.

Zdaniem astrolog Merkurji w 2019 roku czeka nas mieszanie się różnych kultur, zwyczajów i tradycji, ponieważ Jowisz w Strzelcu pchnie Polaków w dalekie rejony świata.

To w tym roku będzie statystycznie więcej niż zazwyczaj małżeństw z obywatelami innych państw.

Podsumowując, zdaniem Merkurji najlepiej będzie się wiodło osobom spod znaku Strzelca (mają u siebie swojego opiekuna Jowisza) oraz innym przedstawicielom trygonu ognia czyli Baranom i Lwom. Nie najgorzej powiedzie się też Bliźniętom i Wagom. To trudny rok dla Koziorożców, a rok wielkich zmian dla Raków.

Zobacz także:

Baran - czym się charakteryzują i jaki jest ich horoskop?

O czym nam mówi horoskop miłosny?

Jakie tajemnice skrywa horoskop Strzelca?

Data urodzenia prawdę powie.

Waga i jej horoskop.

Pozostałe wiadomości