Horoskop miłosny 2019. Astrolog Merkurja dla zakochanych!

Horoskop

Aktualizacja:

Miłość i sprawy sercowe są ważne przez cały rok, ale to właśnie wtedy, kiedy dnia zaczyna przybywać, nasze myśli zwracają się w kierunku tej potencjalnej drugiej połówki, a krew w żyłach zaczyna krążyć szybciej. Na wiosnę wszyscy chcą kochać, chociaż dla każdego, co innego miłość oznacza i każdy znak zodiaku będzie o niej marzył w inny sposób. Zobaczcie, co astrolog Merkurja przepowiada poszczególnym znakom zodiaku.

Nie przegap! Zapraszamy na: Walentynkowy czat z astrolog Merkurją

Partnerstwo w zodiaku

Wśród wszystkich znaków zodiaku za najbardziej zgodne uchodzą osoby urodzone w znaku Wagi, które nie lubią się kłócić i wolą ustąpić, dla tak zwanego świętego spokoju, co nie oznacza jednak, że za plecami nie będą robić tego, co uważają za słuszne.

Do dobrych kandydatów na partnerów zaliczają się również Strzelce, które łatwo przebaczają, nie chowają długo urazy i optymistycznie patrzą na to, co dopiero będzie.

Jeśli chodzi o ciężkie typy charakteru, to do bardzo trudnych, drugich połówek w zodiaku należą owiane już czarną legendą Skorpiony, które długo chowają urazę i niełatwo się naginają do potrzeb partnera czy partnerki.

Trzeba uważać również na Wodniki, które na pozór tolerancyjne i otwarte, potrafią zajść towarzyszowi życia za skórę, bo w swoim indywidualizmie zapominają, że inni wolą normalnie lub chociażby standardowo.

Zobacz też: Byle do wiosny - przednówek, co to właściwie jest? Astrolog Merkurja o magii przedwiośnia >>>

Najlepiej rokujące pary

Najlepiej rokujące tej wiosny pary to układy Byk-Panna, Byk-Koziorożec, Panna-Koziorożec, Byk-Koziorożec. Ponieważ są to osoby, które potrafią racjonalnie podejść do swoich życiowych celów i dla wspólnego szczęścia działać jak świetnie naoliwiony mechanizm, bądź dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.

Dobrze będą się dogadywać również miksy żywiołów ognia i powietrza typu: Bliźnięta-Strzelce, Lwy-Wodniki, Wagi-Barany.

Wszelkie układy pomiędzy grupą powietrza czyli Bliźnięta, Wagi Wodniki i ognia czyli Barany, Lwy, Strzelce mają dużą szansę na spełnienie się w miłosnym związku. Wspólne wizje przyszłości, podobne pomysły, optymistyczne podejście do każdego wyzwania i wzajemne wspieranie się, jest dobrym fundamentem trwałej relacji.

Znaki z żywiołu wody, czyli Raki, Skorpiony i Ryby potrzebują kogoś kto je będzie rozumiał, wspierał i głaskał po głowie, a czasami da również jasne wytyczne jak żyć, dlatego znaki wodne dobrze odnajdują się w parach z grupą ziemi czyli Bykami, Pannami i Koziorożcami.

Kłopoty w związku

Najtrudniejsze do przezwyciężenia przeszkody czekają na pary Lew -Skorpion i Byk -Wodnik. W tych układach mamy skrajnie odmienne poglądy, upór i twardy charakter obojga stron, oraz niechęć do ustępstw, co owocuje partnerstwem typu: ze sobą źle, bez siebie jeszcze gorzej.

Do najbardziej ekstremalnych związków należą pary typu Koziorożec-Koziorożec, Skorpion – Skorpion. To tutaj występuje po kilku wspólnych latach, albo skrajna nienawiść, albo dozgonna bezgraniczna miłość na śmierć i życie. Trzeciego wyjścia nie ma.HOROSKOP WALENTYNKOWY 2019

Niebo obdarzy łaskawością głównie osoby urodzone w znakach ziemskich, czyli Byki, Panny i Koziorożce, ale reszta zodiaku może również liczyć na stabilną i przyjazną atmosferę towarzyszącą walentynkowym randkom.

Zobacz też:

Horoskop walentynkowy 2019

BARAN

Twój patron i opiekun, czyli wojujący i zazwyczaj nieco agresywny Mars, dokładnie w walentynki wkroczy do znaku Byka. Możesz zatem spodziewać się czasowego wyciszenia Twojego gwałtownego temperamentu. Zaczniesz myśleć bardziej logicznie i działać z większym wyczuciem, co u Ciebie prawie niespotykane. Nie zdziw się, ale zapragniesz stabilizacji i dokonasz małego remanentu w swoich uczuciowych planach, kierując je na spokojne i przewidywalne tory. W ciągu najbliższych tygodni czekają Cię poważne rozmowy o przyszłości związku. Wolne Barany spotkają odpowiedzialnego kandydata na drugą połówkę.

BYK

W Twoim otoczeniu pojawią się energetyczne i motywujące Cię do szybszego działania osoby. Już od walentynek poczujesz wyraźny przypływ wiosennej energii. To zasługa Marsa, który rozgości się w Twoim znaku na najbliższe tygodnie i doda Ci werwy oraz animuszu. Masz szansę wykazać się refleksem, wtedy kiedy będzie to konieczne. Teraz liczy się szybkość w podejmowaniu decyzji, ponieważ ktoś, kogo nie mogłeś zdobyć od dłuższego czasu, właśnie jest ,,do wzięcia''. Układy planet wybitnie Ci teraz sprzyjają i szkoda zmarnować tak dobrą okazję na trwałe ułożenie sobie spraw partnerskich. Byki będące w związkach na poważnie pomyślą o umocnieniu i zalegalizowaniu relacji.

BLIŹNIĘTA

Najbliższe tygodnie mogą być dla Ciebie Bliźniaku po prostu nudne. Nawet walentynkowe randkowanie może być więcej niż rutynowe. Niby chcesz iść do przodu, niby chcesz coś zrobić, ale czujesz niewidzialną blokadę plączącą Ci nogi. To wszystko przez Merkurego, który przebywa w znaku niezdecydowanych Ryb, a na dodatek energie planet skupiły się na przyziemnych, obcych Ci sprawach. Po prostu to nie ten moment, na szybsze bicie Twojego serca. Przeczekaj, skup się na pracy, zainwestuj w rozwój własny. Sytuacja zacznie znacznie poprawiać się dla Ciebie po równonocy wiosennej, wtedy będziesz królować i brylować w każdym towarzystwie, i wybierać do woli.

RAK

Walentynkowy wieczór może być dla Ciebie nad wyraz miły i udany. Jesteś pod dobrą opieką jeśli chodzi o planetarne układy na niebie. Masz teraz sporo energii, a Wenus z opozycyjnego znaku Koziorożca czyni Cię wyjątkowo atrakcyjnym partnerem. Być może zdecydujesz się na jakiś zaskakujący ruch, który ożywi Twoje serce. Zapragniesz teraz nowości i zaczniesz się rozglądać za ekscytującym rodzajem wrażeń. Jednak bardzo możliwe, że na snuciu planów się skończy, ponieważ tak naprawdę cenisz sobie stabilizację i przewidywalność. Nie zapominaj o tym, że w Twoim otoczeniu jest wiele osób, które przez cały miesiąc będą zerkać na Ciebie łakomym okiem.

LEW

Pamiętaj, że staropolska zasada ,,zastaw się, a postaw się'', może być w tym roku wyjątkowo dla Ciebie niekorzystna. Nie szastaj pieniędzmi na prawo i lewo, ponieważ okaże się wkrótce, że hrabia Lew zostanie tylko z tytułem. Skromniejszy kamień szlachetny w zupełności wystarczy na walentynkowy prezent. Jak zawsze będziesz chciał zrobić na otoczeniu wrażenie, ale wiedz, że układy planet skupiają się teraz na żywiole ziemi i warto łapać się za kieszeń. To nie są najlepsze dni na eksperymenty, a i z humorkami Twojego partnera, czy partnerki nie będzie tak różowo. W najbliższych dniach łatwo Ci przyjdzie pokłócić się o drobiazgi, a zatem nie przesadzaj z oczekiwaniami.

PANNA

Walentynki wypadają w tym roku niedługo przed pełnią Księżyca w Twoim znaku, a zatem możesz liczyć na spektakularne efekty Twoich starań. W najbliższych dniach poczujesz wręcz euforię. Czeka Cię duży przypływ sił witalnych i entuzjazmu. Masz przed sobą tygodnie doskonałego samopoczucia i świetnego wyglądu, zatem powinnaś promieniować szczęściem i uwodzić na prawo i lewo. Pod koniec miesiąca Los zgotuje Ci prawdziwą niespodziankę jeżeli chodzi o kontakt z kimś, kto może w Twoim życiu zmienić wiele na lepsze, i z pewnością nie będzie działo się to przez przypadek. Korzystaj z dobrych wpływów i pozwól sobie improwizację.

WAGA

Niestety patronka zakochanych, a jednocześnie Twoja opiekunka czyli Wenus, znajduje się obecnie w niekorzystnym dla Ciebie położeniu, czyli w znaku Koziorożca. Na dodatek najbliższa pełnia Księżyca w znaku Panny, to nie najlepsza perspektywa dla Twoich uczuć. Teraz będziesz musiała Wago wykazywać się odpowiedzialnością i pracowitością. Bardzo prawdopodobne, że ktoś w Twoim środowisku będzie w niedyspozycji, a Ty będziesz zmuszona wykazać się za dwoje. Na szczęście w partnerstwie nie szykują się jakieś drastyczne zmiany czy nieporozumienia. Ten trudniejszy okres szybko minie i pod koniec marca będziesz nadrabiać sercowe zaległości z nawiązką.

SKORPION

W ciągu kilku najbliższych tygodni będziesz ulubieńcem Losu i możesz liczyć na różne bonusy od Fortuny, która patrzy na Ciebie łaskawym okiem. Podobnie ma się ze sprzyjającymi Ci strzałami Amora, które rażą jednak nie Ciebie, ale osoby w Twoim otoczeniu. Teraz możesz śmiało dyktować warunki, ponieważ masz w rękawie wszystkie asy. Nadchodzące dni będą dla Ciebie bardzo intensywne i z pewnością nie będziesz narzekać na brak wrażeń, czy nudę. Możesz nie przypuszczać, ale wiele osób jest pod ogromnym wrażeniem Twojej osoby. Pod koniec lutego zyskasz jakieś finansowe profity, ktoś może Ci również ofiarować kosztowny prezent.

STRZELEC

Przed Tobą okres błyskawicznych decyzji, w tym również takich, które będą dotyczyć nieplanowanych wcześniej wyjazdów. Walentynki możesz spędzić w drodze, albo przygotowując się do jakiejś dłuższej eskapady. Twoja druga połówka jest przyzwyczajona do Twoich nagłych zrywów, i nie powinna mieć nic przeciwko temu. Jednak na drodze do realizacji marzeń może stanąć Twoje nadszarpnięte zdrowie. Pogarszająca się nagle w okresie najbliższej pełni Księżyca, Twoja kondycja psycho-fizyczna, prawdopodobnie nie pozwoli Ci na zrealizowanie całości planów. Odpocznij, wycisz się, nie musisz wszędzie pędzić i być pierwszy. Może warto dać szansę romantycznej kolacji w domowym zaciszu? Będzie to teraz zdecydowanie lepszym pomysłem.

KOZIOROŻEC

W Twoim znaku zodiaku, aż do pierwszego marca będzie przebywać bogini miłosnych spełnień czyli Wenus, możesz zatem czuć się wyróżniony Koziorożcu. To właśnie w ciągu najbliższych tygodni będziesz bardziej czuły, romantyczny i zwyczajnie po ludzku przystępny. Twój trudny charakter zazwyczaj tworzy dystans do innych, ale teraz możesz to zreformować. Pobyt Wenus w Twoim znaku przeznacz przede wszystkim, do korzystnych zmian na polu partnerstwa, ponieważ teraz możesz liczyć na przychylność osoby, na której Ci zależy. Świat Ci sprzyja i gra dla Ciebie. Wszystko będzie szło zgodnie z Twoimi zamierzeniami, a jakby tego było mało, Fortuna sypnie Ci dodatkowym groszem i świetnymi perspektywami zawodowymi.

WODNIK

Przed Tobą okres marudzenia i żalenia się, że nie jest tak jakbyś tego pragnął. Nie będziesz mógł zgrać się z osobą, na której Ci zależy i nie będzie to bynajmniej wynikiem jej złej woli. Na przeszkodzie stanie a to praca, a to jakaś infekcja, a to złośliwość rzeczy martwych. Widocznie tak już teraz musi być, i trzeba to zaakceptować. Może nawet lepiej, że kolacja walentynkowa będzie się dla Ciebie odbywać w nieco innym terminie, bo nie jesteś w szczytowej formie. Od marca sytuacja diametralnie się odmieni, a planety zaczną Cię rozpieszczać. Wkrótce zaczniesz ponownie cieszyć się z wyjątkowo udanych randek i emocjonujących spotkań. Na razie skup się na tworzeniu planów i snuciu marzeń na wiosnę.

RYBY

Merkury, który przebywa teraz w Twoim znaku, jak również nadchodząca pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Panny, zelektryzują Cię i zmotywują do działania. Zapragniesz ruszyć się z domu i bardzo prawdopodobne, że już w ciągu kilku najbliższych dni wybierzesz się w przemiłą podróż ze swoją Walentynką czy Walentym. Masz przed sobą doskonały okres, w którym nie straszne Ci będzie nawet podejmowanie ryzyka, którego do tej pory unikałaś Rybo jak ognia. Mało tego! Poczujesz, że lubisz mocne wrażenia i zapragniesz czegoś niezwykłego. Ważne słowa, które miały paść już dawno temu, zostaną wypowiedziane właśnie w lutym. Przed Tobą doskonały czas i warto go wykorzystać, również na korzystne zmiany w miejscu pracy.

Autor horoskopu: astrolog Merkurja

Autor: Astrolog Merkurja