Horoskop

Horoskop tygodniowy. Tydzień ma w zanadrzu dobre układy, choć nie będzie należał do spokojnych

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop tygodniowy

Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 5-11.12.2022 r., który przygotowała astrolog Merkurja. Przed nami ostatnia Pełnia Księżyca w 2022 roku. Pełnia, która w pewien sposób podsumuje wydarzenia ostatnich miesięcy i jak w soczewce będzie skupiać i uwypuklać wszystkie ostatnie problemy, z którymi musieliśmy się borykać.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 5-11 grudnia 2022

Możemy stwierdzić, że wiele osób w naszym otoczeniu dopuściło się nieszczerości i rozpowszechnia plotki bądź pomówienie. Padnie wiele ostrych słów. Bez zbędnych obaw. Tydzień ma w zanadrzu również dobre układy, chociaż generalnie nie będzie należał do spokojnych. O spaniu snem sprawiedliwego większa część zodiaku może zapomnieć, ponieważ już od pierwszych dni będziemy uskarżać się na kłopoty związane z układem nerwowym, oraz coraz cięższe noce.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Kumulację tych kłopotów przyniesie układ z środy na czwartek (7/8.12), ponieważ do drażniącej Pełni Księżyca Długich Nocy dołączy się opozycja Słońca i Marsa. Niestety możemy zanotować zwiększoną ilość pożarów i kłopotów z ogniem w tle. Pojawią się również utrudnienia i stresy związane z pracą kolei. Do pozytywnych wpływów możemy zaliczyć przejście Merkurego do znaku Koziorożca (6.12), w ślad za którym podąży Wenus (10.12), zatem trygon ziemski będzie bardziej zasilony, a wraz z tym wzrost pewności siebie odnotują Byki, Panny i Koziorożce. Koniec tygodnia upłynie w zdecydowanie spokojniejszej, pracowitej i wyciszającej zbędne emocje atmosferze.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W tym tygodniu Pełnia Księżyca podświetli twojego opiekuna czyli Marsa. Cały Księżyc Szronów będzie odbywał się w objęciach Czerwonej Planety. Przed tobą dni, w trakcie których zdecydujesz się na jakiś istotny krok. Zabierzesz głos w kontrowersyjnej sprawie i staniesz się liderem jakiejś grupy. Być może zgłosisz kierownictwu nieprawidłowości, zażądasz zmiany w szkole lub jeszcze coś bardziej istotnego. Będziesz wyjątkowo aktywny jeśli chodzi o komunikację. Wreszcie poczujesz, że masz siłę przebicia na wystarczającym poziomie. W partnerstwie również pojawią się dyskusje na kluczowe, fundamentalne tematy. Przed tobą mocne dni, ale takie, w trakcie których zdziałasz tyle, że sam siebie, pozytywnie zadziwisz. Wielka opozycja Marsa (8.12) to dzień kształtowania energii na najbliższe tygodnie, o ile nie miesiące.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Pełnia Księżyca Długich Nocy (8.12) nie będzie w twoim odbiorze czymś pozytywnym i zgodnie ze swoją nazwą może zafundować ci długie, uciążliwe i bezsenne noce. Twoje myśli i intelekt będą bezustannie krążyć wokół jakiegoś problemu, którego nie sposób rozwiązać. Sam siebie możesz zamęczać ciągłym powrotem do jakiś rozważań. Na pocieszenie do żywiołu ziemi wkracza Merkury (6.12) co usprawni twoje działania zawodowo-finansowe i jeszcze w tym tygodniu wpadnie coś na konto. Jednak prawdziwą ulgę poczujesz dopiero po wejściu Wenus do znaku Koziorożca (10.12), kiedy ustabilizują się twoje sprawy partnerskie i wreszcie jakaś świeża, ciekawa i pozytywna energia zagości w twojej relacji. Koniec tygodnia załatwi upragnione rozwiązanie.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Ostatnia Pełnia Księżyca w roku 2022 wypada w Twoim znaku zodiaku, zatem możesz się czuć wyciągnięty przed szereg. To właśnie ty Bliźniaku będziesz mieś kluczową rolę jeśli chodzi o domknięcie jakiejś sprawy, a twoje zdanie okaże się decydujące. Jesteś naprawdę życiowym szczęściarzem, o czym nie raz zdążyłeś się już przekonać. Miej zaufanie do Wszechświata, ponieważ przewidział dla ciebie coś specjalnego, co zmieni twoją pracę na dużo bardziej opłacalną, naprawi ci związek i oczyści miejsce zamieszkania. Merkury, przechodzący do konkretnego i ziemskiego znaku Koziorożca wywoła u ciebie bardzo rzetelną, profesjonalną postawę. Jeśli pojawi się okazja, aby się zaprezentować tam gdzie zostaniesz doceniony przez szerokie audytorium, to z pewnością z niej skorzystasz. Nadajesz to, inni chcą cię naśladować, rządzisz, ale z klasą.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt wypada w twoim dwunastym domu, zatem możesz mieć ochotę, aby wycofać się do swojej bezpiecznej jaskini. Kiedy inni będą tworzyć nowe kontakty, prowadzić kwitnące życie towarzyskie, na potęgę plotkować i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, ty masz potrzebę zastanowić się w samotności nad swoim losem i kierunkiem działania. Już od poniedziałku będziesz mieć problemy z zasypianiem. Może pojawić się również nadmierna irytacja. Podrażniony układ pokarmowy też da się we znaki. Jest jednak jakaś przeciwwaga. Od Mikołajek czyli od 6.12 w opozycyjnym znaku Koziorożca pojawi się Merkury, którzy pomoże wypełnić papiery i uporządkować kwestie zawodowe. Partnerstwo zacznie spełniać twoje oczekiwania od 10.12, kiedy Wenus zacznie cię wspierać. Złe przeczucia rozwieją się jak kamfora. Weekend będzie bardzo przyjemny, a nawet romantyczny.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Możesz szykować się na doskonałe dni. Będziesz błyszczeć, brylować na salonach, udzielać jakiś wywiadów lub w ożywiony sposób dyskutować, a otoczenie będzie cię słuchać z zachwyconą miną. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt jest dla ciebie wyjątkowo korzystnym bodźcem dla rozwoju intelektualnego. Twój umysł będzie pracował na wysokich obrotach. Działasz skutecznie i precyzyjnie, a przy okazji zaskarbisz sobie nowych przyjaciół i stworzysz nowe sojusze. W tym tygodniu nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Zrozumiesz więcej, otworzysz się na jakiś szerszy horyzont myślowy. Być może skusisz się na udział w jakiś prelekcjach, wykładach i warsztatach. W ciągu najbliższych dni twoje zdrowie powinno być na dobrym poziomie, a ciekawość świata i ludzi pchnie cię w krótkie, interesujące podróżowanie lub zwiedzanie.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Nie będzie to lekki początek tygodnia. Możesz mieć poczucie, że wiele sił jest wobec ciebie przeciwnych, a działania które musisz podejmować są dla ciebie uciążliwe i męczące. Ponieważ Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt będzie odbywać się w kwadraturze wobec twojego znaku zrozumiesz, że ktoś wypuszcza na twój temat jakieś zdeformowane informacje, które mają za zadanie cię zdyskredytować. W ciągu najbliższych dni pomówienia, plotki i sensacyjne, ale nieprawdziwe wiadomości mogą stać się twoim utrapieniem. Nie martw się. Dobrą stroną tej sytuacji jest to, że szybko zlokalizujesz intruza i będziesz mieć szansę pozbyć się kreta ze swojego terenu. W obronieniu się i sprostowaniu pomyłek pomoże ci przejście Merkurego do przyjaznego ci znaku Koziorożca (6.12). Więc, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Koniec tygodnia sprawi przemiłą niespodziankę finansową i uczuciową. Jakiś korzystny interes wypali, popłyną fundusze, znajdziesz czas na randkowanie. Miłość za sprawą Wenus z ziemskiego trygonu również poukłada się harmonijnie i satysfakcjonująco.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To może być bardzo udany tydzień pod względem zawodowym. Konferencje, zebrania, dyskusje, służbowe delegacje, klasówki, egzaminy i inne formy twojej działalności intelektualnej pójdą wyjątkowo lekko i przyjemnie. Znajdziesz złoty środek, aby zadowolić i współpracowników i kierownictwo bądź ciało pedagogiczne. Będziesz lubiana i szanowana na gruncie pracy i edukacji. Uważaj jednak, aby to nie uśpiło twojej czujności na gruncie prywatnym. Wenus przechodzi do znaku Koziorożca (10.12) w związku z czym ktoś stanie się wobec ciebie bardziej wymagający, wręcz wycofany i chłodny. Może się okazać, że skupiając się na pracy i karierze trochę zaniedbałaś bliskich. Trzeba będzie to nadrobić. Koniec tygodnia upłynie ci ze zmartwieniem w tle, ponieważ nie będziesz wiedzieć jak wybrnąć z tego uczuciowego impasu. Spokojnie, to minie, ale trzeba kilka dni cierpliwie pukać do czyjegoś serca.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nie mam dla ciebie zbyt dobrych wiadomości, przynajmniej na pierwsze dni nowego tygodnia. Twoje wysiłki mające na celu zdemaskowanie jakiejś intrygi i pokazanie twoich przeciwników w prawdziwym świetle mogą spełznąć na niczym. Ktoś się wywinie niemalże spod noża i swoimi manipulacjami czy intrygami przekona otoczenie do swoich racji. W tym tygodniu będzie trzeba przełknąć gorycz jakiejś porażki i nie wystawiać się na linię strzału. Spokojnie. Wiesz, że takie szachrajstwa mają zazwyczaj krótkie nogi. Czas przyniesie oczyszczenie. Na szczęście jeśli chodzi o twoje sprawy materialne i finansowe nic nie powinno cię martwić. Wszystko idzie zgodnie z planem a kwoty w portfelu czy na koncie będą cię względnie zadowalać.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

To arcyważne dni. Znajdujące się w twoim znaku Słońce będzie tworzyć wielką opozycję z Marsem, który stanie się wyjątkowo widoczny i nabierze jasności. Na ten intensywny wpływ nałoży się Pełnia Księżyca Szronów (8.12). Nadszedł najwyższy czas na odważne, milowe kroki w twoim życiu. Nie trzeba cię do nich specjalnie zachęcać, ponieważ wyraźnie czujesz, że ciśnienie rośnie i potrzeba wprowadzenia reform jest już tak silna, że nie chcesz się jej dłużej opierać. Tydzień będzie upływał ci błyskawicznie pod dyktando mocnych decyzji. Twoja potrzeba realizowania się w partnerskim związku, w którym będzie zachowana równowaga pomiędzy braniem a dawaniem jest bliska jak nigdy dotąd. Masz siłę przebicia, masz charyzmę, walczysz o swoje jak lew. W tym tygodniu sukces zapuka do twych drzwi.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nadchodząca Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt (8.12) już zdążyła cię zmęczyć. Nie cierpisz marnowania czasu, rozpraszania się na różne błahe tematy i zagłębiania się w detalach kosztem całości. Niestety tak będą teraz postępować zarówno twoi bliscy jak i współpracownicy. Może dojść do kłótni, słownych przepychanek i bezsensownych utarczek nawet w banku czy przychodni zdrowia, dokąd udasz się po jakiś kwitek. Na szczęście opanujesz to wszystko już w dzień po Pełni Księżyca Szronów, ponieważ Merkury, który znajdzie się w twoim znaku (od 6.12) rozkręci się i pomoże ci zapanować nad niesfornym otoczeniem. Bogini miłości wynagrodzi ci twoją ciężką pracę i starania, ponieważ od 10.12 zacznie gościć u ciebie w znaku i wszystko, łącznie z twoim związkiem zacznie wyglądać znacznie korzystniej, wręcz laurkowo.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Zapowiadają się jakieś rewelacyjne informacje i radosne wiadomości, które odmienią twoją sytuację zawodową. Twoje wysiłki mające na celu uzyskanie awansu, podwyżki bądź lepszego stanowiska w innej firmie zostaną nagrodzone. Pełnia Księżyca w pokrewnym ci znaku Bliźniąt wpłynie na ciebie odżywczo i motywująco. Już od poniedziałku będziesz naładowany pozytywną energią i nie możesz się doczekać kiedy nareszcie dojdą do skutku pewne spotkania i rozmowy. Spokojnie, doczekasz się. Pełnia Księżyca Szronów jest dla ciebie wyjątkowo wspierająca z różnych względów i nie powinieneś się obawiać, że tym razem coś pójdzie nie tak. Wszystkie elementy układanki wskoczą na właściwe miejsce. Kroi się dobry, owocny tydzień pracy. Wenus w znaku Koziorożca (od 10.12) sprawi, że twoje podejście do miłości i wydatków stanie się bardziej pragmatyczne.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Tydzień zapowiada się jako wyjątkowo uciążliwy. Pełnia Księżyca Długich Nocy będzie mieć miejsce w kwadraturze do twojego znaku, a na dodatek tworzy luźny półkryż z opiekującym się tobą Neptunem. Uważaj i nie podejmuj jakiś karkołomnych działań (8.12), sytuacja wygląda na poważną jeśli chodzi o twoje bezpieczeństwo emocjonalne. Ktoś może wtargnąć do twojego świata i próbować zburzyć twój spokój. Nie dlatego, że jak pozoruje martwi się o ciebie, ale z całkiem innych, niezbyt szlachetnych pobudek. U podstaw czyjegoś działania będzie raczej zazdrość i chęć pozbawienia cię czegoś, niż troska czy życzliwość. Powinnaś przygotować się do solidnej samoobrony i zadbać, aby twoja przestrzeń była zabezpieczona przed ingerowaniem niepowołanych osób. Weekend wygląda już całkiem inaczej – dzięki Wenus w znaku Koziorożca odzyskasz poczucie stabilizacji i komfort psychiczny.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 5.12.2022

Horoskop dzienny na wtorek, 6.12.2022

Horoskop dzienny na środę, 7.12.2022

Horoskop dzienny na czwartek, 8.12.2022

Horoskop dzienny na piątek, 9.12.2022

Horoskop dzienny na sobotę, 10.12.2022

Horoskop dzienny na niedzielę, 11.12.2022

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: ARC/Pixabay

Pozostałe wiadomości