Horoskop

Horoskop tygodniowy. Czy udzieli nam się przedświąteczna nerwowość?

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Źródło:
Astrolog Merkurja
horosop, symbole
Surasak Suwanmake/Getty ImagesHoroskop tygodniowy na 4-10.04.2022

Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Barana. We wtorek na niebie utworzy się koniunkcja Marsa i Saturna, która zmusi Nas do skonfrontowania się z pewnymi autorytetami, czy to w pracy czy w rodzinie. Co nas może spotkać w tym tygodniu? Sprawdź horoskop tygodniowy na 4-10 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku.

Będziemy prowadzić ważne rozmowy i trudne negocjacje. Przedstawiać swoje racje i bronić swojego stanowiska. To bardzo ważny układ dla Baranów i Koziorożców. W świecie polityki dojdzie do przełomowego spotkania lub zapowiedzi rozmowy liderów. Tego samego dnia Wenus przejdzie ze znaku Wodnika do znaku Ryb i staniemy się bardziej otwarci na potrzeby innych. Ponowne napięcia pojawią się w weekend. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Raka oraz kwadratura Merkurego i Plutona może zaognić nieporozumienia rodzinne i doprowadzić do kilku otwartych konfliktów przy rodzinnych stołach. Przedświąteczne napięcie i nerwowość przy podziale obowiązków da się Nam już we znaki.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy na 4-10 kwietnia 2022 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

Tydzień rozpocznie się w napiętym klimacie. Konflikt wisi w powietrzu, a atmosfera zgęstnieje. Spotkanie Marsa i Saturna sprawi, że będziesz chciał/a konkretnych rozwiązań i radykalnych kroków. Podejmiesz ważne decyzje, ale ciągle będziesz się gdzieś spieszyć. Ktoś będzie robił coś wbrew Tobie, potrzebna będzie próba sił pomiędzy stronami. Dopiero koniec tygodnia przyniesie Ci więcej czasu dla siebie. W piątek sekstyl Merkurego i Marsa pomoże Ci i dopiąć swego, dokończysz coś z pierwszych dni tygodnia. Uważaj w niedzielę. Kwadratura Merkurego i Plutona może doprowadzić do wielkiej rodzinnej kłótni.

Horoskop tygodniowy - Byk

Ten tydzień nie ma dla Ciebie zbyt sprzyjających układów planetarnych jeśli chodzi o kondycję i finanse. Pojawią się pewne ograniczenia i większe niż zazwyczaj wydatki. We wtorek mogą doskwierać Ci kolana, bóle łydek i kręgosłupa. Z pozytywów widać poprawę w Twoich relacjach miłosnych. Wenus, która przeniesie się do znaku Ryb, ociepli sprawy sercowe. W parach zaczniecie ze sobą sympatyczniej rozmawiać i być dla siebie milsi. W sobotę 9.04 dojdzie do Pierwszej Kwadry Księżyca, która spowoduje nasilenie się Twoich kontaktów z rodziną. Niestety w niedzielę, Merkury znajdujący się w Twoim znaku będzie tworzył kwadraturę z Plutonem, co może wywołać kłopoty z komunikacją, zarówno werbalną, jak i taką na kołach bądź szynach.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Twój patron – Merkury, znajduje się w znaku Barana i planuje kilka spotkań z innymi planetami, co będzie zapędzać Cię do wytężonej pracy. W tym tygodniu czeka Cię miły, konstruktywny wysiłek, który przyniesie spodziewane efekty finansowe. Spotkanie Marsa i Saturna w trygonie do Twojego znaku (5.04) to okazja, aby uporządkować swoje sprawy papierowe i przedstawić jakiś ciekawy projekt osobom decyzyjnym. Możesz liczyć na bardzo owocne dni, które roztoczą przed Tobą perspektywę kariery zawodowej, zapisania się na kolejne kursy lub szkolenia. Zdrowie i kondycja dopiszą. Uważaj jedynie w niedzielę (10.04), kiedy Merkury ustawi się w niepokojącej kwadraturze z Plutonem. Plotki, zazdrość, możliwa obmowa. Ktoś może próbować Cię wyrwać z dobrego nastroju, ponieważ będą go kuły w oczy Twoje ostatnie sukcesy.

Horoskop tygodniowy - Rak

Przed Tobą tydzień, w trakcie którego nie powinieneś oglądać się za siebie. Zarówno koniunkcja Marsa i Saturna (5.04) jaki i Pierwsza Kwadra Księżyca, która będzie się odbywać właśnie w znaku Raka (9.04) sprawią, że zrozumiesz, że do pewnych kwestii lub znajomości nie ma powrotu. Bardzo dobrze się stanie, że okoliczności zewnętrzne decydują za Ciebie. Zazwyczaj masz problem z rozliczaniem się i żegnaniem z przeszłością, ale tym razem pójdzie to szybciej niż myślisz. Chwile zwątpienia mogą pojawić się w piątek (8.04), kiedy ktoś będzie próbował odwodzić Cię od podjętych decyzji lub pojawią się kłopoty laryngologiczne. Ostatecznie wszystko uda się popchnąć na odpowiednie tory.

Horoskop tygodniowy - Lew

Poczujesz się silniejszy, naenergetyzowany, pewniejszy siebie. Układ na niebie sprzyja Ci i zachęca do interesujących wyjazdów oraz poznawania nowych ludzi. Będziesz nareszcie czuł się doceniony i zauważony w sposób, który Cię satysfakcjonuje. Wtorkowe spotkanie Marsa i Saturna w opozycyjnym znaku Wodnika niesie perspektywę spotkania z ważnym mężczyzną na wysokim stanowisku, bądź starszą osobą o dużym autorytecie. Masz szansę na wprowadzenie korzystnych i trwałych zmian w swoim życiu. Jak to zwykle bywa, ciężko pogodzić sferę zawodową z miłością. Wenus, która znajduje się w nieharmonijnym względem Twojego znaku Ryb, przyniesie napięcia w relacji oraz żal z drugiej strony, że nie masz tyle czasu, ile jest od Ciebie oczekiwane.

Horoskop tygodniowy - Panna

Merkury będzie bardzo aktywny w najbliższych dniach, co spowoduje u Ciebie pewną nerwowość w zachowaniu. Nie wszystko będziesz mogła Panno skontrolować i zaplanować. Pojawią się pewne zmiany w ustaleniach i utrudnienia w grafiku, których nie brałaś pod uwagę. Ten tydzień będzie Cię uczył akceptacji dla wyborów innych ludzi oraz cierpliwości. W sobotę i niedzielę na pierwszy plan wyjdą problemy rodzinne i trudne rozmowy pomiędzy spokrewnionymi z Tobą osobami. W niedzielę (10.04) kwadratura Merkurego i Plutona podniesie Ci ciśnienie dosłownie i w przenośni. Możesz przestać się hamować i wygarniesz w towarzystwie, to co myślisz o pewnych zachowaniach, nie bacząc na dalsze konsekwencje.

Horoskop tygodniowy - Waga

W najbliższych dniach będziesz cieszyć się z udanego finału kilku Twoich pomysłów. Zazwyczaj jesteś ugodowa, ale planety z opozycyjnego znaku Barana zasilą Cię na tyle skutecznie, że nie będziesz chciała słyszeć o żadnych kompromisach. Skutecznie przeprowadzisz swoje plany. W pracy i szkole postawisz na swoim. W połowie tygodnia pocieszysz jakąś bliską Ci osobę, która ostatnio przechodzi ciężkie chwile. U twoich znajomych i przyjaciół będzie nieco gorzej, dlatego zaangażujesz się w pomoc. Twoja patronka Wenus znajduje się od wtorku (5.04) w empatycznym znaku Ryb, dlatego okażesz serce potrzebującym. Kwadra Księżyca w znaku Raka (9.04) na koniec tygodnia zaostrzy jakieś nieporozumienia rodzinne.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Pojawią się jakieś sprawy z przeszłości, które miałaś/eś już za dopięte na ostatni guzik i definitywnie zakończone. Niestety we wtorek otrzymasz jakąś wiadomość lub pismo, które będą Cię zmuszać do ponownego przyjrzenia się jakimś kwestiom. Poradzisz sobie ze wszystkimi spornymi sytuacjami, chociaż pewne rozmowy będą dla Ciebie we wtorek i środę bardzo nieprzyjemne. Pod koniec tygodnia, dzięki sprzyjającej i dobrze działającej na znak Skorpiona fazie Księżyca (Pierwsza Kwadra w znaku Raka), poczujesz więcej siły, a członkowie rodziny staną za Tobą murem. Coś przyczyni się do oczyszczenia atmosfery i rozładowania nagromadzonego napięcia. Zostaną wprowadzone nowe ustalenia i zasady, które będą już po Twojej myśli. Uważaj w niedzielę na problemy związane z układem moczowym.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W ciągu najbliższych dni możesz się mierzyć ze sporym osłabieniem fizycznym. Będzie ciężko i musisz na siebie uważać, ponieważ jesteś rozkojarzony i jakby nieobecny. Przyjrzyj się bacznie osobom w Twoim otoczeniu zawodowym, czy aby nie realizują swoich interesów Twoim kosztem? Szczera rozmowa z przełożonym bądź wspólnikiem w połowie tygodnia powinna załatwić sprawę. Jeśli masz przed sobą jakieś profilaktyczne badania, nie uciekaj przed tą sytuacją i nie przekładaj ich na inny termin. Ten tydzień jest idealny, aby zrobić ze sobą porządek i poświęcić trochę czasu na profilaktykę. W kwestiach sercowych powieje chłodem, ktoś będzie chciał, abyś to Ty zaczął/ęła zabiegać o względy.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu możesz popaść w wiele konfliktów. Spotkanie Twojego patrona Saturna i Marsa zaostrzy Twoją ambicję i podrażni Twoje ego. Ktoś będzie próbował wejść Ci w drogę i pokrzyżować Twoje plany. Trzeba będzie ingerować szybko i w zdecydowany sposób. Jednak dzięki sprzyjającym okolicznościom uda Ci się utrzeć nosa kilku osobom z otoczenia zawodowego i pokazać im, na co tak naprawdę Cię stać. Twoja kondycja fizyczna nie będzie najlepsza, dlatego pewną pracę będziesz wykonywać przez ból lub z zaciśniętymi zębami. Plany na odpoczynek w weekend mogą się nie powieść, ponieważ bardzo prawdopodobny niezapowiedziany najazd rodzinny.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Szykuje się spotkanie Marsa i Saturna w Twoim znaku zodiaku (5.04), które będzie miało dla Ciebie spore konsekwencje. To może być tydzień wyjątkowych okazji. Planety wspierają Twoją energię i ułatwią wyrażanie siebie. Możesz spodziewać się licznych zebrań, narad i spotkań zawodowych, na których zabierzesz głos i zyskasz aprobatę. Jednak kwestie uczuciowe mogą trochę się komplikować. Pozbędziesz się kilku iluzji i w piątek przeprowadzisz ciężką rozmowę, w trakcie której wyjaśnicie sobie swój punkt widzenia. Trudno będzie Ci usiedzieć w domu, ale uważaj, ponieważ Twoja niefrasobliwość brak czapki bądź szalika może Cię w weekend położyć do łóżka.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Dwa układy na niebie będą Ci wyjątkowo sprzyjać. Pierwszym jest wkroczenie Wenus do Twojego znaku (od 5.04), które obudzi Twój temperament i apetyt na miłosne randki oraz ożywi życie partnerskie. Drugim jest Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Raka (9.04), która odbywa się w Twoim, wodnym żywiole i pomoże Ci w poukładaniu spraw rodzinnych. Będziesz skutecznym mediatorem i doprowadzisz do harmonii oraz zgody na gruncie domowym. Z trudności w połowie tygodnia mogą pojawić się bóle w okolicy lędźwiowej lub zawroty głowy i szumy uszne. Poradzisz sobie świetnie, ponieważ już niedługo będzie mieć miejsc wielka koniunkcja Jowisza i Neptuna w Twoim znaku (12.04), co daje Ci teraz niewiarygodny potencjał na spełnianie swoich życiowych marzeń.

Ważne duchowe postaci – prorok Ilja

Eliasz Klimowicz, nazywany przez swoich zwolenników Prorokiem Ilją, żył w latach 1864-1939. Był duchownym prawosławnym pochodzenia białoruskiego, jednak działał na terenie Polski. W późniejszym okresie swojej działalności założył własną religię i dążył do zbudowania nowej stolicy świata na wschodzie Polski. Mówiono, że czyni cuda - dzięki niemu cerkiew wyrosła z ziemi, a kiedy kładł ręce na głowie chorego, ten zdrowiał. We wsi Wierszalin założył swoją świątynie - miejsce miało stać się nową stolicą świata, nowym Jerusalem. Wieszcz wyznaczył również dzień apokalipsy, ta jednak nie nastąpiła, co zachwiało wiarę w jego magiczną osobę. Dzisiaj nie ma już jego wyznawców, jednak pozostałości po Wierszalinie wciąż stoją. W ruinach kaplicy znajduje się krzyż prawosławny, katolicki i tatarski półksiężyc.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości