Horoskop tygodniowy na 27 marca - 2 kwietnia. Jak wpłyną na nas liczne układy planetarne?

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na tydzień 27 marca - 2 kwietnia 2023 roku. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Barana. Srebrny Glob nadal rośnie i szykuje się do pierwszej, wiosennej Pełni Księżyca. W tym tygodniu będziemy mieć do czynienia z licznymi, ale głównie dobrymi układami planetarnymi.

Horoskop tygodniowy na 27 marca - 2 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku

Wtorkowe spotkanie Merkurego i Jowisza w znaku Barana przyniesie sprzyjające zbiegi okoliczności i szczęście w podróżach. W środę (29.03) pierwsza kwadra Księżyca w znaku Ryb pomoże nam w zmobilizowaniu się i zmierzeniu z zawodowymi wyzwaniami. W czwartek (30.03) pozytywny trygon pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Raka, a Saturnem znajdującym się w znaku Ryb pozwoli znaleźć sens w naszych uczuciach i uporządkować sobie świat emocji. Największe zmiany i zaskoczenia przyniesie koniunkcja Wenus i Urana oraz spotkanie Merkurego i Eris, które odbędą się w piątek (31.03). Początek weekendu będzie związany z przetasowaniami na gruncie partnerskim. Możliwe, że dotychczasowe plany i ustalenia na weekend staną się nieaktualne. Trzeba będzie szybko stworzyć jakieś awaryjne wyjście i zaproponować bliskim coś innego.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Zbliżająca się koniunkcja Merkurego i Jowisza w twoim znaku sypnie dużą ilością kontaktów towarzyskich. Odezwą się starzy znajomi i to z fantastycznymi wieściami, które ucieszą również ciebie. Szykują się również pozytywne zmiany na arenie twoich dokonań zawodowych. Bardzo prawdopodobny sukces, na który długo czekałeś. W czwartek (30.03) Mars znajdujący się w znaku Raka utworzy trygon z Saturnem, co pomoże ci w zdyscyplinowaniu się. Narzucisz sobie jakieś tempo i szybko ukończysz coś, co do tej pory było problematyczne. W weekend za sprawą koniunkcji Merkurego i Eris pojawią się jakieś kłótnie i nieporozumienia dotyczące planowanych wyjazdów i odwiedzin.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Szykuje się jakaś zmiana w zespole pracowników, w którym masz swoje miejsce. To może cię niepokoić, ale okaże się, że wyjdzie ci to na dobre i dołączy ktoś, kto będzie dla ciebie sporym wsparciem. Przebywająca w twoim znaku Wenus nadal rozświetla ci drogę i sypie pod nogi jakieś słodkości czy przyjemności. Wszystko ładnie pięknie, ale w w piątek (31.03) bogini uciech cielesnych i powodzenia w partnerstwie spotka się z Uranem, czyli planetą rewolucji i niespodzianek. Może się okazać, że coś w relacji poszło inaczej niż zakładałaś. Bliska osoba postanowi zrobić ci jakieś przemeblowanie dosłownie i w przenośni, co nie będzie ci w smak. Weekend rozpocznie się jakimiś utarczkami, ale w niedzielę wszystko wróci do normy.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Ostatni tydzień marca rozpocznie się dla ciebie wyśmienicie. Rosnący Księżyc nadal przebywa w twoim znaku, a na dodatek szykuje się spotkanie Merkurego z Jowiszem (28.03), które podniesie twoją atrakcyjność w oczach innych. Twoje notowania wzrosną zarówno jeśli chodzi o twoją pozycję zawodową jak i miłosną giełdę uczuciową. Każdy będzie chciał przebywać w twoim otoczeniu i z tobą współpracować. Mogą się również pojawić pomysły jak spożytkować nadchodzący urlop i zaczniesz rozglądać się za wycieczkami. Uważaj w piątek (30.03) ponieważ opiekujący się tobą Merkury zaliczy kolizję z Eris, boginią niezgody. To spotkanie może przynieść kłótnie, nieporozumienia a nawet otwarty konflikt.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przebywający od niedawna w twoim znaku zodiaku Mars daje ci impuls do większej aktywności w każdej dziedzinie. Możesz działać szybciej i skuteczniej w sprawach swojej kariery. Dzięki wsparciu Wenus ze znaku Byka uda się przyciągnąć jakieś większe pieniądze, a nawet coś zaoszczędzić na pewną wymarzoną przyjemność. Nadchodzący trygon Marsa i Saturna (30.03) jest dla ciebie kluczowym momentem całego tygodnia, w tym dniu wiele sytuacji znajdzie się na właściwym kursie. Jednak zanim będzie to miało miejsce czeka cię bardzo nerwowy i kłótliwy wtorek. Spotkanie Merkurego i Jowisza (28.03) uruchomi jakieś problemy i twoje kontakty z otoczeniem staną się gwałtowne, a reakcje zbyt dosadne.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Twoje kwestie zawodowe i pragnienia dotyczące aktywowania kariery zaczną przybierać realny, dobry kształt. Przyjaźni ludzie na stanowiskach – w tym również tych nauczycielskich, jeśli jeszcze się edukujesz będą cię wspierać. Wsparcie przyniesie koniunkcja Merkurego i Jowisza, która cię wrzuci w sam środek ważnego spotkania i da do ręki argumenty nie do odrzucenia. Jeśli chodzi o sprawy partnerskie, sytuacja ma się niestety nieco gorzej. Wenus nadal tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, a na dodatek w piątek (31.03) będziesz musiał się liczyć z jakimiś fochami, żalami i bezpodstawnymi pretensjami wylewanymi hurtem na twoją głowę. Na szczęście w niedzielę odetchniesz z ulgą a ktoś zdecyduje się poprosić cię o rozmowę, a trakcie której naprawi swój błąd.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Czeka cię pośpiech i działania pod wpływem impulsu, oraz improwizowanie, którego nie cierpisz. Praca bez przygotowania wywołuje u ciebie spory stres i niestety tak będą wyglądać pierwsze dni tego tygodnia. Na szczęście po kolei opanujesz wszystkie punkty zapalne a w czwartek, za sprawą wyjątkowo ci sprzyjającego trygonu Marsa i Saturna uda się wyjść na zwycięską pozycję. Twój telefon będzie co chwila dawał znać, że spłynęła nowa oferta, zaproszenie lub jakiś interesujący kontakt. W uczuciach sprzyja ci Wenus w znaku Byka, ale koniunkcja tej planety i nieobliczalnego Urana wypchnie cię na jakieś nieustalone spotkanie lub zderzysz się twarzą w twarz z osobą, która wyrośnie na twojej drodze jak spod ziemi.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W opozycyjnym znaku Barana nadal przebywa Słońce, Merkury, Chiron i Jowisz. To bardzo intensywnie wpływa na twoje życie partnerskie. Z jednej strony ożywia i generuje nowe szanse, z drugiej wymusza na tobie reformy i inne podejście do związku. Niewykluczone, że dojdzie również do jakiejś intensywnej zmiany na płaszczyźnie partnerstwa biznesowego. We wtorek spotkanie Merkurego i Jowisza przyniesie wieści z daleka. Koniec tygodnia będzie mniej przyjemny. Spotkanie opiekującej się tobą Wenus z Uranem (31.03) wróży otwarty konflikt, ale nie przejmuj się, ponieważ brak skrupułów u pewnej osoby otworzy ci oczy znacznie skuteczniej niż moje tłumaczenia i zachęty do asertywności.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Niebo w najbliższych dniach uparło się, żeby cię wspierać, nawet w najbardziej szalonych pomysłach. Korzystne fluidy wyśle Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Ryb (29.03), która przyspieszy dobre decyzje osób, od których coś zależy. W tym tygodniu również możesz liczyć na wsparcie Marsa, który znajduje się w sprzyjającym ci znaku Raka. Dodatkowo trygon tej planety z rezydującym w Rybach Saturnem, który uściśli się w czwartek (30.03) wydatnie pomoże ci w załatwieniu jakiś formalności, podpisaniu umów i zawarciu ugody z jakimś mężczyzną. Szczególnie obdarowane mogą się poczuć Skorpiony urodzone w pierwszym dekanacie znaku. Poczynicie śmiałe plany, ponieważ macie ku temu podstawy, aby z optymizmem patrzeć w przyszłość. Miłe zaskoczenie, jakiś prezent, jakąś ciekawą ofertę przyniesie spotkanie Wenus i Urana w opozycyjnym znaku Byka (31.03). Marzec zakończy się z przytupem, ale z pewnością nie będziesz się martwił obrotem spraw.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Szykuje się przedwielkanocny mazurek. Tydzień układa się warstwami przekładanymi gorzą i słodką masą. Poniedziałek i wtorek z pewnością zaliczysz do udanych dni. Koniunkcja Merkurego i patronującego ci Jowisza (28.03) przyspieszy decyzje o wyjazdach, da ci coś wygrać, postawić na swoim, pomoże w skontaktowaniu się z kimś pomocnym. Następnie będzie już mniej przyjemnie. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Ryb (29.03) osłabi twoją kondycję fizyczną. Zakuje cię w plecach, nerka lub pęcherz dadzą o sobie znać. Nie dźwigaj ciężarów. Koniec tygodnia to przepychanki na telefon i liczne zmiany dotyczące wielkanocnych planów oraz ciągłe nerwy. Uspokoisz się w niedzielę, machniesz na wiele spraw i decyzje innych osób ręką i zajmiesz się sobą.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Czujesz, jak Los od jakiegoś czasu zaczął sprzątać twoją ścieżkę z kłopotów i długoletnich kłód, które mocno ci zawadzały. Nie inaczej będzie w najbliższych dniach. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Ryb (29.03) przygotuje ci grunt pod kolejne, porządkujące działania. Następnie szykuje się mocny i dający ci nowe potencjały trygon pomiędzy Marsem a twoim patronem Saturnem (30.03). Coś lub ktoś zniknie, i to jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Sam zrezygnuje, odejdzie, przeniesie się. Urzędy i administracja działają na twoją korzyść. Spotkanie Wenus i Urana (31.03) miło cię zaskoczy rękami osoby, której byś nie podejrzewał o dobre intencje. Uważaj jedynie we wtorek (28.03) ponieważ ktoś będzie za wszelką cenę chciał nie dopuścić do pozytywnego obrotu sytuacji i wywoła kłótnię.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Koniec marca będzie się dla ciebie wiązał ze sprawdzianem twoich dotychczasowych dokonań w miejscu pracy i szkole. Ktoś cię gruntownie przetestuje i przeegzaminuje. To bardzo dobrze, ponieważ wtorkowa koniunkcja Merkurego i Jowisza da ci błyskotliwość i wysoką sprawność twojej inteligencji. Będziesz znał odpowiedź na każde pytanie. W kolejnych dniach może nie być już tak łatwo. Ktoś okaże się bezwzględny i bez najmniejszych zahamowań będzie chciał wykorzystać waszą znajomość do tego, aby coś na tym ugrać. To zadzieje się pod wpływem koniunkcji Wenus i Urana (31.03). Te czyjeś nieprzewidywalne zachowania nagle tobą wstrząsną, ale nie ma wyjścia, trzeba się będzie z tym pogodzić. Weekend upłynie ci na pracach porządkowych i licznych zabiegach wokół domowych sprawunków.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Pierwsza Kwadra Księżyca, czyli kwadra najsilniejszego wzrostu wypada w tym tygodniu w twoim wodnym trygonie (29.03). Będziesz mieć w związku z tym poczucie, że przeżywasz wszystko silniej, mocniej, jeszcze bardziej intensywnie niż zazwyczaj. Wszystko co robisz będzie wykonane szybciej i z większą energią. Chociaż wydarzenia będą następować w błyskawicznym tempie podołasz wszystkiemu w zadziwiająco skuteczny i sprawny sposób. To wpływ porządkującego Saturna, który uczy cię konsekwencji i samoorganizacji. Bardzo korzystny dla ciebie trygon pomiędzy Marsem znajdującym się w przyjaznym znaku Raka, a rezydującym u ciebie Saturnem uściśli się w czwartek (30.03). Okaże się, że jesteś twarda, konsekwentna, rzetelna i opanowana… no coś podobnego?!

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Anna Efetova/Getty Images

Pozostałe wiadomości