Horoskop

Horoskop tygodniowy na 26.09-2.10. Niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
niebo z gwiazdami

Szykuje się zaskakująco dobry tydzień! Po trudnych i denerwujących układach z poprzednich kilkunastu dni nareszcie niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne. Możemy złapać oddech i w końcu pocieszyć się jesiennym, złotym i obfitym pod względem finansowym klimatem. Sprawdź horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 26.09-2.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Już w poniedziałek zaczyna się seria doskonałych okazji. Bardzo aktywny i bliski w stosunku do Ziemi Jowisz będzie błyszczał na nocnym niebie jak prawdziwy brylant. W większości horoskopów objawi się to radosnymi nastrojami i wzrostem optymizmu. Kolejne dni tygodnia przyniosą konstruktywne trygony Merkurego i Plutona oraz Marsa i Saturna. Będzie nam się chciało pracować i z nowym entuzjazmem podejdziemy do swoich obowiązków. W czwartek (29.09) Wenus przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi i nagle ton rozmów ociepli się. Będziemy bardziej skorzy do negocjacji i wyrozumiali dla swoich adwersarzy. W weekend możemy cieszyć się z rewelacyjnych spotkań partnerskich i szczęścia w miłości, które sprowadzi na naszą drogę opozycja Wenus i Jowisza. W niedzielę Merkury kończy ruch wsteczny i w serca wielu przedstawicieli zodiaku wleje się otucha, że pewne bloki i ograniczenia w końcu ustępują.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy - Baran

(21 marca - 19 kwietnia)

Przed tobą absolutnie porywająca i pozytywna zmiana tendencji. Poczujesz, że dopiero teraz jesień roztacza wokół ciebie swoje uroki, z których możesz skorzystać. Znajdujący się w twoim znaku zodiaku Jowisz jest w bliskiej odległości w stosunku do Ziemi i dzięki temu włączy ci się turbo doładowanie. Nie ma takiej sprawy, której się nie podejmiesz, nie ma takiego problemu, który by cię przerażał. Wszystko nagle zaczyna się składać w jedną, dobrze prosperującą całość. W mig uporasz się z zawodowymi problemami przyniesionym z poprzednich tygodni. Konstruktywny trygon pomiędzy Marsem a Saturnem (28.09) wyzwoli w tobie upór i konsekwencję, którą spożytkujesz w słusznej sprawie. To nie koniec dobrych wieści. W weekend opozycja Jowisza i Wenus sprowadzi doskonałą aurę na partnerskie, miłosne spotkania. Jeśli jesteś samotny – ktoś może się w tobie rozkochać, a do spotkania dojdzie w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie.

Horoskop tygodniowy - Byk

(20 kwietnia - 20 maja)

Akcenty planetarne skupiają się na żywiole ognia i powietrza. Możesz mieć poczucie, że pewne atrakcje towarzyskie cię omijają. Dojdą cię słuchy, że nie otrzymałeś pewnego zaproszenia, co potraktujesz jako afront. W czwartek (29.09) Wenus opuszcza sprzyjający ci znak Panny i przejdzie do trudniejszego dla ciebie położenia w znaku Wagi. Życie uczuciowe odrobinę się skomplikuje. Na otarcie łez pozostanie coś, co przecież jest dla ciebie równie istotnym elementem życia czyli kwestie finansowe. Twój portfel odżyje i otrzyma jakieś dodatkowe zasilanie. Śmiało proś o podwyżkę, w szczególności we wtorek lub środę.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

(21 maja - 20 czerwca)

Po oczyszczającym i pełnym napięć Nowiu Księżyca (25.09) w znaku Wagi przyjdzie czas rozluźnienia i psychicznego relaksu. Chociaż zapowiada się sporo pracy, dużo branżowych spotkań, narad i kontaktów zawodowych, to będziesz uczestniczył w nich z przyjemnością. Okaże się, że wszystko jest do zrobienia i do załatwienia. Tydzień zapowiada ci spore sukcesy na różnych płaszczyznach. Od kiedy Wenus wkroczy do trygonu powietrza (29.09) twoje życie uczuciowe znacznie się wyprostuje i pojawi się nić porozumienia tam, gdzie były ostatnio same zgrzyty. Na koniec tygodnia niebo przyszykowało jeszcze przyjemniejsze niespodzianki. Krótką, ale bardzo ciekawą wycieczkę, oraz odblokowanie przepływu energii tam, gdzie od kilku tygodni był totalny bezruch.

Horoskop tygodniowy - Rak

(21 czerwca - 22 lipca)

Skutki pierwszego, jesiennego Nowiu Księżyca będą jeszcze odczuwalne w pierwszych dniach nowego tygodnia, ale jakoś powoli dasz radę się otrząsnąć. Skupisz się na pracy i obowiązkach zawodowych. Chociaż może pobolewać cię klatka piersiowa lub zatoki, to wtorek, środa i czwartek będą bardzo owocne w pracy lub szkole. Czas upłynie tak szybko, że nie zdążysz się zamartwiać o jakieś szczegóły czy drobiazgi, jak to masz w zwyczaju. Weekend będzie niestety trochę skomplikowany, za sprawą członków rodziny, którzy zaczną przekonywać cię na siłę do swoich racji i wymyślonych na swoje potrzeby planów. Może dojść do jakiegoś starcia, w trakcie którego obronisz swoje stanowisko, ale ktoś się w związku z tym obrazi. No trudno, jeśli ma z tym problem, to nie jest twój problem.

Horoskop tygodniowy - Lew

(23 lipca - 22 sierpnia)

Możesz liczyć na spore ożywienie, a nawet na małe sensacje jeśli chodzi o twoje życie towarzyskie i układy sercowe. Kończy się okres wytężonej pracy i wysiłku, który włożyłeś w rozwój zawodowy i karierę. Nadchodzi moment, w którym będziesz odcinać kupony od wcześniej wykonanych zadań. Nareszcie pełną parą ruszą mozolnie rozkręcane przez ciebie interesy lub projekty. Coś zacznie przynosić profity i nie trzeba już będzie pilnować tego 24h na dobę. Poprawi się twoje zdrowie, wygląd i kondycja fizyczna. Będziesz mniej zapracowany a bardziej nastawiony na rozrywkę i odnawianie więzi z interesującymi cię osobami. W weekend twój wygląd, kreacja i styl olśnią towarzystwo i zdobędziesz uwagę kogoś, na kim ci zależy.

Horoskop tygodniowy - Panna

(23 sierpnia - 22 września)

W tym tygodniu Wenus opuści twój znak zodiaku (29.09) i przejdzie do sąsiedniego znaku Wagi. Sprawy sercowe zejdą na dalszy plan. Skupisz się przede wszystkim na karierze i zarabianiu. Gotówka będzie się w ciągu najbliższych dni trzymać ciebie w wyjątkowy sposób. Wtorkowy trygon Merkurego i Plutona (27.09) wyprowadzi cię na prowadzenie w jakiejś rywalizacji. Pamiętaj, aby wybrać najbardziej wartościowe propozycje i nie rozmieniać swoich sił i potencjałów na drobne sprawy. Tydzień zapowiada dużą ilość podróży oraz konieczność przemieszczania się do kilku oddziałów firmy bądź wycieczki do innych budynków użyteczności publicznej.

Horoskop tygodniowy - Waga

(23 września - 22 października)

W tym tygodniu poczujesz, jakbyś zrzucała z pleców stukilogramowy głaz. Nareszcie rzeczywistość wokół ciebie nabierze lepszych kolorów, sympatyczniejszych barw. Odżyjesz i nabierzesz apetytu na nowe doznania. Układ planet zapowiada doskonały tydzień oraz to, że nareszcie wykorzystasz swoją szansę, o którą zabiegałaś od miesięcy. Możliwe są krótkie służbowe podróże, w trakcie których wydarzy się wiele pozytywów. Uruchomione zostaną kontakty, o których nawet już nie myślałaś. Wejście twojej patronki, czyli Wenus (29.09) do twojego znaku otworzy nowy rozdział w życiu sercowym, który na długo zapisze się w twojej pamięci, ponieważ będzie bardzo satysfakcjonujący. W sobotę (1.10) koniecznie weź udział w jakimś konkursie bądź zagraj na loterii.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

(23 października - 21 listopada)

W tym tygodniu skup się na spełnieniu uczuciowym i wykorzystaniu sprzyjającej aury w miłości, ponieważ niebawem skończy się ten dobroczynny wpływ i Wenus przestanie cię wspierać. Pod koniec tygodnia będziesz musiał przerzucić się na mniej przyjemne zajęcia i oddać się obowiązkom. Bardzo dobrze rokuje trygon pomiędzy Merkurym, a twoim patronem czyli Plutonem (27.09). Nie umknie twojej uwadze żaden drobiazg, żaden niuans. Będziesz czujny i przygotowany na każdą ewentualność. Trzeba pamiętać o solidnym przestrzeganiu przepisów i zasad, ponieważ mogą szykować się kontrole, ale nie wykażą one żadnych nieprawidłowości, wręcz przeciwnie – doceniona zostanie twoja kompetencja i odpowiedzialność. W weekend postanowisz nadrobić zaległości w śnie i odpoczynku.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

(22 listopada - 21 grudnia)

Twój patron i opiekun twojego znaku jest tak blisko Ziemi, że świeci na niebie jak żarząca się latarnia! To doskonały moment, aby porwać się na jakieś ogromne wyzwanie i stanąć twarzą w twarz ze swoim marzeniem. Masz siły i okazje do tego, aby zawalczyć o swoje szczęście praktycznie na każdym poziomie. Nie obawiaj się, praktycznie niczym nie ryzykujesz, ponieważ nawet jeśli się potkniesz i tak spadniesz na cztery łapy. Szczególnie dla Strzelców urodzonych w pierwszym dekanacie znaku układy planetarne zwiastują wielkie szczęście w miłości i finansach. Zapowiadają się liczne imprezy towarzyskie i liczne spotkania, na których nie pozostaniesz komuś obojętny. Twoja popularność znacznie wzrośnie. Idealnym dniem na gry będzie sobota (1.10) kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z Jowiszem.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

(22 grudnia - 19 stycznia)

Pierwsza połowa tygodnia będzie owocna i udana. Trygon Merkurego i Plutona (27.09) zapewni ci sukces i wygraną w jakiejś dyskusji. Egzaminy ustne pójdą jak po maśle a przepływ informacji będzie doskonały. Następnie trygon Marsa i Saturna (28.09) obdarzy cię dodatkową porcją sił witalnych oraz mocą do forsowania swoich celów. W kolejnych dniach ta sprzyjająca aura nieco się przygasi. Można powiedzieć, że będziesz musiał zapłacić za wysiłek i życie na wysokich obrotach z poprzednich tygodni. Poczujesz się zmęczony. Przejście Wenus do znaku Wagi (29.09) zniechęci cię do ludzi i znowu najlepiej poczujesz się w swoim własnym towarzystwie.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

(20 stycznia - 18 lutego)

Możesz liczyć na wsparcie Marsa, który utworzy trygon do znajdującego się w twoim znaku Saturna. To uporządkuje chaotyczną ostatnio sytuację w twoim miejscu pracy. Wiele spraw się wyklaruje, wyjaśni i dopełni na twoją korzyść. Pozytywy widać również w sprawach sercowych i partnerskich. Jowisz w sprzyjającym ci znaku Barana jak również przejście Wenus do trygonu powietrza (29.09) uruchomi w tobie pokłady optymizmu i zablokowanej ostatnio radości. Poczujesz się swobodniej i łatwiej ci będzie wyrażać swoje uczucia. Zarówno sympatie jak i antypatie zostaną jasno określone. W weekend czeka cię niesamowite, ekscytujące spotkanie w trakcie którego możesz poznać jakieś fantastyczne, zainteresowane tobą osoby płci przeciwnej. Nic dziwnego, twoja atrakcyjność i poczucie pewności siebie wzrosną.

Horoskop tygodniowy - Ryby

(19 lutego - 20 marca)

Jeśli myślisz o przeprowadzce, zmianie firmy, zmianie uczelni, przejściu do innej klasy, to już ostatnie sprzyjające tym przedsięwzięciom dni. Śpiesz się. Doskonałym terminem na korektę wcześniejszych, błędnych decyzji i działań będzie dla ciebie wtorek (27.09). Za chwilę ,,okienko transferowe’’ się zamknie i trzeba będzie czekać na kolejny, korzystny na te sprawy układ przez cały miesiąc. Twoje sprawy partnerskie trochę się skomplikują, a żar w sercu przygaśnie. Nie będziesz mieć głowy do rozwiązywania skomplikowanych dylematów swoich przyjaciół czy składania nieustannych wyjaśnień partnerowi. W weekend zamkniesz się w sobie i postanowisz nadrobić zaległości w rozwoju własnym.

Horoskop na poniedziałek 26.09

Horoskop na wtorek 27.09

Horoskop na środę 28.09

Horoskop na czwartek 29.09

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Pakin Songmor/Getty Images

Pozostałe wiadomości