Horoskop

Horoskop tygodniowy. Przed nami tydzień intensywnych zmian

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Bill_Vorasate/Getty ImagesHoroskop tygodniowy 24-30 stycznia 2022

Sprawdź, jak wygląda horoskop tygodniowy na 24-30 stycznia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Przed nami tydzień bardzo intensywnych zmian zawodowych, reformy i przetasowania na szczeblach administracyjnych lub na ważnych stanowiskach. Zamiana stołków lub prezesowskich foteli nastąpi zarówno w firmach, w których pracujemy, jak i w polityce.

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 stycznia 2022 r.

Przez najbliższe dni Słońce przebywać będzie w znaku Wodnika. Srebrny Glob maleje na nocnym niebie i dąży do nowiu, który nastąpi 1 lutego. Trzecia Kwadra Księżyca, w znaku Skorpiona będzie miała miejsce we wtorek (25.01). W tym tygodniu spotkamy się z kilkoma ważnymi zmianami. Mars przeniesie się ze znaku Strzelca do znaku Koziorożca, co nastąpi już w poniedziałek. Za Marsem podąży Merkury, który również zawita do Koziorożca, ale w środę (26.01). Najtrudniejsze układy pojawią się na niebie w sobotę (29.01), a będzie to koniunkcja Merkurego i Plutona w znaku Koziorożca, oraz w niedzielę (30.01), gdy utworzy się kwadratura Słońca i Urana.

Kulisy Sławy

Kulisy sławy Macieja Zakoscielnego
Kulisy sławy Macieja Zakoscielnego
wideo 2/3

Horoskop tygodniowy - Baran

Pobyt Marsa w znaku Koziorożca, to dla Baranów czas pełen wyzwań, ambicjonalnych starć, wojenek i przepychanek. Wytworzy się wokół Ciebie nerwowa atmosfera. Trzeba przygotować się na znaczące zwroty akcji, które dadzą Ci szansę na przejęcie jakiegoś stanowiska, awans lub podwyżkę. Będziesz pracował znacznie więcej niż zazwyczaj, ale z dobrym skutkiem. Korzystaj mądrze z okazji finansowych, które pojawią się, abyś mógł zainwestować z dobrym skutkiem.

Horoskop tygodniowy - Byk

Swoją pieczę i wsparcie roztoczy w tym tygodniu nad Tobą Mars, który zawita do sprzyjającego Ci znaku Koziorożca. Twoje sprawy przyspieszą i potoczą się w oczekiwanym przez Ciebie kierunku. Posypią się nowe oferty pracy, pojawią dodatkowe godziny i lukratywne zlecenia. Możesz otrzymać jakieś ciekawe propozycje zawodowe i biznesowe. Pojawi się u Ciebie poprawa humoru, kondycji i nastroju. Zdrowie również będzie lepsze, uważaj tylko w dniu Trzeciej Kwadry (25.01) oraz w kwadraturę Słońca i Urana (30.01).

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Twój szybkonogi patron czyli Merkury jest w tym tygodniu w trudnym położeniu. Łatwo Ci będzie pogubić drogę, a i komunikacja z innymi nie będzie na najwyższym poziomie. Możesz poczuć, że coś nieuchronne odchodzi w przeszłość, aby dać miejsce czemuś nowemu. Ten tydzień jest dla Ciebie czasem zbierania siły i szykowania się do nowych pomysłów i rozwiązań. Koniunkcja Merkurego i Plutona (29.01) przyniesie oczyszczenie i szansę na naprostowanie Twojej kariery zawodowej.

Horoskop tygodniowy - Rak

Trzecia Kwadra Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Skorpiona (25.01.) sprowadzi do Twojej głowy jakieś rewelacyjne pomysły, które warto natychmiast zapisać. Kilka planet w opozycyjnym znaku Koziorożca pomoże Ci w sprawach osobistych i zawodowych. Czas przestoju i stagnacji na różnych płaszczyznach Twojego życia się kończy. W tym tygodniu będziesz mieć sprawdzające się przeczucia, omeny i prorocze sny. Za sprawą Merkurego otworzą się nowe kontakty, pojawią się okazje do ciekawych flirtów.

Horoskop tygodniowy - Lew

W najbliższych dniach raczej nie dane Ci będzie odpocząć. Zdasz sobie sprawę, że z pewnymi osobami nie dojdziesz do porozumienia i nie ma co dłużej tego forsować. Przed Tobą znaczący zwrot akcji i konieczność przeprowadzenia ważnych rozmów. Trzeba będzie się zmierzyć z czymś, co odkładane od kilku tygodni. Do piątku dużo się wyjaśni i uwolnisz się od wpływu osób, które dłużej Ci nie służą. Jakaś sprawa urzędowa, która się opóźniała, nareszcie ruszy z miejsca.

Horoskop tygodniowy - Panna

To może być bardzo udany tydzień. Energetyzujący wpływ Merkurego ze znaku Koziorożca sprawi, że uda Ci się wszystko, co sobie na najbliższe dni zaplanujesz. Pojawi się zaproszenie na rodzinną uroczystość. Nie nastawiaj się na samotność, ponieważ wokół Ciebie pojawi się dużo przyjaznych twarzy i sympatyczne towarzystwo. Pozycja Merkurego, która jest dla Ciebie pobudzająca sprawi, że Twoje samopoczucie i stan finansów się poprawią. Uważaj jedynie w sobotę – koniunkcja Merkurego i Plutona może być przyczyną nagłej zmiany planów.

Horoskop tygodniowy - Waga

W tym tygodniu z pewnością nie będzie nudno, ale niestety również nie będzie łatwo. Dużo kwadratur będzie zmuszało Cię do zmierzenia się z kilkoma trudnymi sytuacjami życiowymi. Nie wszystko pójdzie gładko. Może się okazać, że w Twoim otoczeniu są osoby, które zdradzają powierzone im informacje, nie są lojalne lub po prostu grają na Twoją niekorzyść. No cóż, może to i lepiej, że będziesz mieć tego świadomość. Bliżej weekendu nabierzesz chęci na krótki urlop, aby zregenerować siły i oderwać się od ciężkich myśli.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed Tobą ważny, intensywny tydzień pełen zmian i szans. Zyskasz głębszy wgląd w swoją sytuację zawodową i partnerską. Zbliżająca się koniunkcja Merkurego i Twojego patrona – Plutona, da Ci możliwość dotarcia do tajnych akt i ważnych wiadomości, które nie były do tej pory dla Ciebie dostępne. Uporządkujesz sobie sprawy w firmie, finanse i związki. Odzyskasz sens życia. Poprawi Ci się kondycja fizyczna i stan konta. To doskonały tydzień na poważne decyzje. Kłopotliwa może się okazać kwadratura Słońca i Urana w niedzielę.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Coś pójdzie nie tak, jak to sobie wyobrażałeś. Możesz ocierać z oczu łzy rozczarowania, ale w dłuższej perspektywie zrozumiesz, że wyjdzie Ci to na dobre, ponieważ prawda jest lepsza niż złudzenia. Sytuacja, która jawi się jako pozornie trudna, już niebawem obróci się na Twoją korzyść. Twoje rozrachunki z przeszłością przyspieszą w środę i czwartek. Koniec tygodnia będzie już zdecydowanie lżejszy i w Twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto będzie Cię wspierał i z kim spędzisz miłe chwile na rozrywkach i rozmowach. W weekend możesz liczyć na odpoczynek od obowiązków i udane zakupy.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W Twoim znaku zodiaku w ciągu najbliższych dni będzie gorąco! Zawita do Ciebie Mars i Merkury. Znienacka może wydarzyć się u Ciebie mała rewolucja, ale nie obawiaj się, jej skutki będziesz sobie chwalił/a. Przyspieszenie spraw urzędowych, formalnych i zawodowych nie powinno Cię dziwić, ponieważ czekasz na to od tygodni. Najciekawsze będzie coś innego. Twoje sprawy uczuciowe nabiorą rumieńców i wysokiej temperatury. Pobyt Marsa w Twoim znaku doda Ci energii i obudzi apetyt na intensywne doznania.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Możesz mieć wrażenie, że coś Cię omija, że coś idzie bokiem. Pomimo tego, że Słońce przebywa w Twoim znaku, nie będziesz w sosie. Trzecia Kwadra Księżyca (26.01.) przyniesie Ci zmęczenie i spadek sił. Układ na niebie może odrobinę Cię wyhamować, odebrać Ci Twoją zwykłą werwę i spowodować spadek sił witalnych. Szczególnie zwróć uwagę na kwadraturę Słońca i Urana w weekend ponieważ może przynieść jakieś awaryjne sytuacje. W tym tygodniu najlepiej będzie skupić się na pracy i obowiązkach, a ważne sprawy i decyzje zostawić na inny termin.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przed Tobą dobrze rokujące układy na niebie. Poczujesz się usatysfakcjonowana zarówno w kwestiach partnerskich jak i zawodowych. Wspiera Cię Mars, Merkury i Wenus ze znaku Koziorożca, jak również Trzecia Kwadra Księżyca w przyjaznym Ci znaku Skorpiona (26.01). Z lekkością i łatwością pozbędziesz się tego co Ci dokucza, tego co jest dla Ciebie kłopotem i obciążeniem. To doskonałe dni na obcinanie włosów, depilację, peelingi i wszystkie inne zabiegi mające na celu przywrócenie czystości i zdrowia. Możesz również przeprowadzać gruntowne porządki, które pójdą jak z płatka.

Znani astonomowie i astrologowie: Johannes de Sacrobosco

Johannes de Sacrobosco lub Sacro Bosco, nazywany również Janem ze świętego Lasu urodził się około 1195 roku i zmarł około 1256 roku. Zaliczany jest do jednych z najważniejszych astrologów, był ponadto angielskim uczonym, komputystą i wykładał na Uniwersytecie Paryskim. Jego najbardziej znanym dziełem, które stało się podręcznikiem akademickim na kolejne 4 wieki była praca "Tractatus de Sphaera". Sławę zyskał również dzięki krytyce kalendarza juliańskiego, a w swoich wywodach opisywał Ziemię jako kulę, co stanowiło nowość na ówczesne czasy. Jego imieniem nazwano jeden z kraterów na księżycu (Sacrobosco).

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Bill_Vorasate/Getty Images

Pozostałe wiadomości