Horoskop tygodniowy na 24-30 października. Co nam przyniesie zaćmienie Słońca?

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop tygodniowy

Ostatni tydzień miesiąca nie będzie skąpił nam atrakcji na niebie. Mocne układy pomiędzy planetami wiele pozmieniają zarówno na polu partnerstwa, jak i w naszych zawodowych tematach. Sprawdź horoskop tygodniowy na 24-30 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Transformująca energia zaćmienia Słońca w znaku Skorpiona (25.10) szykuje surową lekcję tym, którzy do tej pory opierali się koniecznym zmianom i reformom. To zaćmienie będzie świetnie widoczne w Polsce i jest najmocniejsze od kilkunastu lat. Dla większości zodiaku to czas trudnych, ale koniecznych decyzji. Wpływy Plutona będą jeszcze podkręcane przez kwadraturę Merkurego (27.10) co może wywołać wybuchy agresji w kontaktach z bliskimi. Wiele osób będzie miało trudności z hamowaniem słownej agresji i nie skontroluje tego, co wypowiadają.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

W piątek (28.10) ruchem wstecznym Jowisz wkracza do znaku Ryb, co zwiększy naszą empatię i uczuciowość. Będziemy ponownie nastawiać się na pomaganie potrzebującym oraz pomoc charytatywną dla poszkodowanych. Jakby mało działo się w fazie zodiakalnej Skorpiona w weekend (29.10), do znajdujących się w niej planet dołączy Merkury. To będzie tydzień spektakularnych metamorfoz, zarówno tych w wyglądzie zewnętrznym, jak i tych duchowych.

Horoskop tygodniowy na 24-30 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W tym tygodniu wiele projektów i pomysłów może nie dojść do skutku z powodu działania złośliwych osób, które są przeciwne twojej karierze. Powinieneś zagryźć wargi, jasno uzmysłowić sobie kto wróg, kto przyjaciel i zapamiętać te wnioski na przyszłość, kiedy ponownie pojawi okazja, do zrealizowania swoich marzeń. W ciągu najbliższych dni ratuje cię głównie pozycja Marsa w sprzyjającym ci znaku Bliźniąt, która dostarczy ci niezbędnej energii, kiedy trzeba będzie się wykłócać o swoje. Pozytywny trygon pomiędzy Merkurym a Marsem (27.10) pomoże w zdaniu jakiegoś trudnego testu bądź egzaminu – nie wykluczając tego na prawo jazdy. Spiesz się, ponieważ w piątek (28.10) dobroczynny Jowisz na kilkanaście tygodni zostawia twój znak zodiaku i wraca się do znaku Ryb.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W tym tygodniu siły planetarne ustawiają się w opozycyjnym względem twojego znaku Skorpiona. Nie czas bawić się w subtelności. Wszystko będzie działo się w błyskawiczny, wręcz kosmicznym tempie. Możesz ściąć się z kilkoma osobami, które zakomunikują ci, że właśnie się na ciebie obraziły i kończą znajomość. W drugą stronę będzie analogicznie. Ty również możesz mieć dość pewnych relacji i podjąć nareszcie decyzję o definitywnym zakończeniu niewygodnych tematów. Nie bój się, jeśli nie teraz to już chyba nigdy. Nie wahaj się, nie ociągaj, ale działaj i korzystaj z transformującej energii zaćmienia Słońca.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Energie znaku Skorpiona nie są z tobą kompatybilne, ale kto inny w zodiaku ma największą zdolność dostosowania się do okoliczności, jak nie ty Bliźniaku? Będzie trochę pod górkę, ale poradzisz sobie, tym bardziej, że szykuje się trygon Merkurego i Marsa (27.10), dzięki któremu przekonasz do swojej sprawy nawet największego sceptyka. Sprzyja ci również położenie Saturna w znaku Wodnika, więc sprawy urzędowe, formalne i administracyjne będą rozstrzygane głównie na twoją korzyść. Uważaj w dniu opozycji Merkurego i bogini niezgody Eris (26.10) ponieważ ktoś plotkami i innymi niewybrednymi metodami będzie chciał cię skłócić z bliską ci osobą. W weekend szykuje się wyjazd w celu pomocy komuś, kto potrzebuje twojej porady.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przed tobą tydzień mocnej transformacji. Dzięki sile zaćmienia w znaku Skorpiona (25.10) odzyskasz swoją wewnętrzną moc i nie pozwolisz nikomu rozstawiać cię po kątach. Przeżyjesz jakieś smutki i refleksje, połkniesz gorzką pigułkę, ale szybko postawi cię ona na nogi. Okaże się, że nie jesteś słabym zawodnikiem. Wiele spraw obróci się na twoją korzyść, ale pod warunkiem, że to ty wykonasz pierwszy krok i podejmiesz inicjatywę. Niedogodności zaczną znikać pod koniec tygodnia. Okaże się, że nawet te osoby, którym zrobiłeś burę nabrały do ciebie szacunku. Powrót Jowisza do żywiołu wody (28.10) zasili cię i postawi ponownie przed szansą na ułożenie sobie życia partnerskiego. Dostaniesz na to czas prawie do końca roku.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dla ciebie niestety nie ma rewelacyjnych wiadomości Lwie. Twój astrologiczny patron czyli Słońce znajduje się w znaku Skorpiona, z którym często bywasz w konflikcie. Na dodatek szykuje się częściowe zaćmienie Słońca (25.10), które może mieć rozdrażniający wpływ na twoje biopole. W ciągu najbliższych dni możesz czuć się wewnętrznie rozbity i jakiś taki niespokojny. Postaraj się przetrwać ten trudniejszy okres bez dokładania sobie zbędnych zmartwień czy też forsujących organizm aktywności. Nie zawsze może być dobrze, nie zawsze możesz czuć się w perfekcyjnej formie. Nadszedł tydzień w trakcie którego kilka twoich planów może zostać pokrzyżowanych a z wyjazdów czy przyjazdów rodzinnych wyjdzie guzik z pętelką. Pamiętaj, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Nieciekawy czas, kiedy musiałaś ustępować miejsca innym się skończył. Teraz będziesz dyktować warunki i przyjdzie moment na odegranie się. Możesz mieć w sobie wiele żalu i goryczy za to, że kiedy byłaś w trudnej sytuacji, kilka osób się od ciebie odwróciło, a na prośby o pomoc wykręcały się pod byle pretekstem. Poradziłaś sobie i teraz z łatwością odsiejesz warte uwagi znajomości, od tych, które są tylko obciążeniem. Dostaniesz możliwość porozmawiania bezpośrednio z jakimś autorytetem i dzięki temu coś wygrasz, coś osiągniesz. W sobotę (28.10) Merkury przejdzie do znaku Skorpiona i dzięki temu już nie pozwolisz się nikomu wyprowadzić w pole, nawet jeśli chodzi o głęboko skrywany sekret.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Tydzień będzie bardzo emocjonalny i przesiąknięty różnego rodzaju doznaniami z partnerstwem w tle. Chociaż pracy będzie bardzo dużo, ty w głowie masz zupełnie coś innego. Sercowe klimaty będą grały pierwsze skrzypce i mogą tobą zupełnie zawładnąć. Ciężko ci się skupić na czymkolwiek innym, poza obsesyjnymi myślami, gdzie jest, co robi i z kim twoja druga połówka. Jeśli jesteś już posiadaczką lub szczęśliwym posiadaczem wnuków, to twoi bliscy i niepotrzebne zamartwianie się o nich, będzie harcować w twojej głowie. Zajmiesz się wymyślaniem czarnych scenariuszy. Uważaj, aby te energie nie przejęły zupełnie nad Tobą kontroli, bo jeszcze trudniej będzie ci później wrócić do równowagi. Nie daj się czarnym wizjom. Idź do ludzi, spotkaj się ze znajomymi, otrząśnij się z tych niskich wibracji. Czas zrobić na przekór coś szalonego i zabawnego.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Niebo postanowiło postawić cię na piedestale, z którego tak szybko nie zejdziesz. W twoim znaku zodiaku znajduje się bogini miłości Wenus, Słońce, szykuje się Nów Księżyca (25.10), a w sobotę (29.10) do tego towarzystwa dołączy Merkury. Masz ogromne zaplecze energetyczne, które wspiera cię w realizowaniu życiowych pasji i marzeń. Czas porzucić utarte tory, po których toczy się twój pociąg i zmienić bieg wydarzeń na taki, który będzie ci w stu procentach odpowiadał. To co się teraz stanie, zależy w dużej mierze od tego, jakie decyzje podejmiesz. Planety dają ci wiele swobody w tym, jak zapragniesz zrealizować ten potencjał. W każdym razie korzystaj i nie przegap tej windy na wyższy level. Po pierwsze nic nie będzie już takie jak do tej pory, po drugie masz ogromną moc, którą warto poświęcić na jakiś szczytny cel, po trzecie jeśli masz kogoś na sercowym celowniku, to ta osoba nie będzie w stanie oprzeć się twojemu magnetyzmowi. Rządzisz!

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Kolejny tydzień w trakcie którego trzeba rozsądnie zarządzić swoją energią życiową. Nie będziesz w formie do bicia rekordów. Przyjrzyj się dolegliwościom, poświęć trochę wysiłku, aby zaopiekować się bolącymi częściami ciała. Zauważ również, że nie na wszystko możesz sobie teraz pozwolić finansowo. Układy na niebie będą cię trochę hamować i zwalniać taśmę z filmem, na którym występujesz. Przed tobą dni wyciszenia i wzrostu samoświadomości. Możesz wracać pamięcią wstecz do jakiś wydarzeń i sytuacji, które były bolesne, ale to nic nie szkodzi, wręcz przeciwnie. Wreszcie uwolnisz się od tego ciężaru raz na zawsze. W tym tygodniu szczęśliwy jest czwartek 27.10). Dostaniesz wtedy doskonałą wiadomość.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nów Księżyca w znaku Skorpiona wspomoże twoje przedsięwzięcia zawodowe, które w drugiej połowie tygodnia wejdą na wyższy poziom. Możesz również cieszyć się z jakiejś nobilitacji w szkole czy w firmie, w której pracujesz. Będzie ci lżej, będzie szło łatwiej i bez takich komplikacji, które miały miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Ponieważ Saturn jest już w ruchu prostym, nagle znajdzie się miejsce u specjalisty, zwolni się jakiś termin na wymarzony wyjazd, okaże się że fachowiec od płytek, też znajdzie dla ciebie czas. To co nie wychodziło, zacznie się udawać. Na początku miesiąca ciągle słyszałeś jak zaklęcie lub mantrę zwrot ,,nie da się’’, to nagle zniknie. Teraz się da. Szybko, skutecznie i w dobrej cenie.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Większość składanych ci do tej pory obietnic okaże się palcem na wodzie pisana. Kilka osób wycofa się ze wcześniejszych ustaleń czy też złożonych deklaracji. Przed tobą trudniejsze dni, które przyniesie zaćmienie Słońca i Nów Księżyca, które zachodzą w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. To czas większego niż zazwyczaj wysiłku i wiele sytuacji może być ci zwyczajnie nie na rękę. Trzeba przez to przebrnąć. Pozostaje Saturn, który ruszył do przodu właśnie w twoim fazie zodiakalnej i nauczy cię konsekwencji, żelaznej dyscypliny i … pokory. Tych cech masz w sobie ostatnio jak na lekarstwo. Dlatego to lekarstwo, gorzkie i nieprzyjemne w smaku, jest w tej chwili doskonałym remedium na twoje ostatnio zbyt wygórowane przekonanie o własnej nieomylności. Zrobisz krok w tył, aby ponownie ruszyć z impetem do przodu… za jakiś czas.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Stoisz przed nowym etapem w swoim życiu. Układ sił planetarnych przenosi się do trygonu wody, więc wzmocnisz swoją aktywność na każdym poziomie. Wiele spraw zacznie przybierać łagodniejszy i bardziej odpowiadający ci bieg. Kwestie partnerskie będą się porządkować, a twoje dotychczasowe rozczarowanie jakimiś osobami minie. Wszystko się poukłada i nawet finanse nie będą ci już spędzać snu s powiek, tak jak to było na początku października. Teraz czas na najlepsze informacje. Do twojego znaku zodiaku wraca ruchem wstecznym Jowisz, który pobędzie w nim aż do 20. grudnia! Szczególnie przed Rybami urodzonymi w trzecim dekanacie znaku pojawią się utracone wcześniej możliwości i szczęśliwe trafy, które zdawać by się mogło, że zniknęły na dobre. To będzie mocny, ale bardzo dobrze rokujący tydzień.

Horoskop na poniedziałek 24.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na wtorek 25.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na środę 26.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na czwartek 27.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na piątek 28.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na sobotę 29.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na niedzielę 30.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: KateDemianov/Getty Images

Pozostałe wiadomości