Horoskop tygodniowy. To będzie szalony tydzień w pogodzie i emocjach

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 22-28 maja. To będzie szalony tydzień pod względem pogody i emocji. Słońce przemierza kolejne stopnie znaku Bliźniąt, Srebrny Glob odnawia swoją tarczę, której będzie widać na nocnym niebie coraz więcej. W sobotę (27.05) dojdzie do Pierwszej Kwadry Księżyca w znaku Panny, która pomoże nam zaplanować ważne ruchy dotyczące kariery zawodowej i spraw finansowych. 

Horoskop tygodniowy na 22-28 maja dla wszystkich znaków zodiaku

W ciągu najbliższych dni nie będziemy doznawać aż tak drastycznych lub niebezpiecznych układów, a jedynie pobudzenie uczuciowe i psychiczne. Wyjątkiem jest wtorkowa (23.05) kwadratura Marsa i Jowisza, która nasili anomalie pogodowe i spowoduje problemy z wybuchającymi pożarami. Tego dnia ciężko będzie o racjonalne postępowanie. Koniec tygodnia to kwadratura Słońca i Saturna (28.05), która zaostrzy naszą ambicję i spowoduje, że będziemy głodni jakiś konkretnych i materialnych dokonań. Zaplanujemy sobie działania na cały tydzień krok po kroku.

Najlepszy dla uczuć układ tego tygodnia to piątkowy sekstyl (26.05) pomiędzy Wenus a Uranem. Na początek weekendu szykuje się nam ożywienie towarzyskie i możliwość nawiązania wielu nowych znajomości w środowisku, w którym do tej pory się nie obracaliśmy. Ten tydzień jest idealny jeśli chodzi o rozpoczynanie nowych projektów, podpisywanie długofalowych umów i wchodzenia w nową, obiecującą współpracę.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Szykuje się weselszy, bardziej spontaniczny i lżejszy tydzień. Powinieneś przezwyciężyć gnębiące cię ostatnio kryzysy i zwątpienia. Ważnym dniem będzie wtorek (23.05) kiedy Mars utworzy kwadraturę z Jowiszem. Pod wpływem tego układu możesz wybuchnąć i nie opanujesz swoich słabości. Zdradzisz się z jakimiś zamiarami, a ktoś przejrzy na wylot twoje plany i intencje. W uczuciach coś się poprawi, coś się ożywi. Temperatura w twoim sercu pod wpływem Marsa w ognistym znaku Lwa znacznie się podniesie. Okaże się, ze wielbiciele wracają, a ktoś kto był oddalony, ponownie wykaże ogromne zainteresowanie. To będzie bardzo dobry tydzień, w trakcie którego szykuje się wiele pozytywów i niewiele trudności.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Początek nowego tygodnia będzie trudny i wymagający. Kwadratura Marsa i znajdującego się w twoim znaku Jowisza uruchomi jakąś ostrą rywalizację. Twoje powodzenie zawodowe będzie narażone na krytykę i pojawią się próby zahamowania twoich sukcesów. Jakoś przez to przebrniesz i wybronisz się przed niesprawiedliwymi zarzutami. Kolejne dni przyniosą poprawę. Najlepszym dniem tego tygodnia będą piątek (26.05) i sobota (27.05). Sekstyl pomiędzy Wenus i Uranem (26.05) pomoże ci się solidnie rozerwać, zapomnieć o problemach i trudnościach, zażyć nieco spontanicznej zabawy. Sobotnia Pierwsza Kwadra w znaku Panny (27.08) to wyśmienita okazja, aby nakierować energię na pracę lub zainicjować jakieś wartościowe przedsięwzięcia.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Słońce, które przebywa w twoim znaku, dodaje ci skrzydeł. Wspiera cię również Mars ze znaku Lwa. Poczujesz się lżej, odetchniesz. Możesz mieć wrażenie, że te trudne sytuacje w pracy i w związku zmierzają ku końcowi. W twojej relacji poprawi się komunikacja i zaczniecie wprost mówić o tym czego pragniecie, o czym marzycie. We wtorek za sprawą kwadratury Marsa i Jowisza (23.05) ktoś może wręcz walczyć o twoją uwagę, co miło podłechta twoją próżność. W tym tygodniu nie ma zbyt wielu trudności i powinieneś się cieszyć z tego powodu. Uważaj jedynie na Pierwszą Kwadrę Księżyca w znaku Panny (27.05). Możesz postawić sobie jakiś nierealny cel do zdobycia lub jakieś wyzwanie do osiągnięcia, które finalnie okaże się zbyt skomplikowane.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym tygodniu nie powinieneś się skarżyć na swoje samopoczucie ani w kwestiach fizycznych, ani psychicznych. Wenus nadal przebywa w twoim znaku, a Merkury i Jowisz wspierają cię ze znaku Byka. Nowi ludzie, których spotkasz na swojej drodze będą dla ciebie bardzo mili i pomocni. Zostaniesz zachęcony do tworzenia nowych kontaktów, które początkowo będą wyglądać na formalne lub zawodowe, a za kilka tygodni zaczną przeradzać się w coś więcej. Księżyc rośnie i dąży do Pierwszej Kadry w znaku Panny (27.05) co wniesie w twoje życie wiele dobrego, ponieważ ten układ sprzyja ci zarówno w biznesie jak i w podróżach i kwestiach rodzinnych. Oprócz wtorkowych zawirowań, przed tobą bardzo miły i konstruktywny tydzień.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Przez pobyt Marsa w twoim znaku czujesz się silniejszy i bardziej pewny siebie. Być może jest w tym nutka przesady, ale przecież ty nigdy nie robisz niczego połowicznie. Kiedy już odzyskałeś swoją energię i wewnętrzną moc, nie omieszkasz zamanifestować tego całemu światu. Uważaj, ponieważ kwadratura Marsa i Jowisza (23.05) może cię najzwyczajniej w świecie ponieść i zaczniesz pokazywać otoczeniu kto tutaj rządzi ze zbytnią gorliwością. Jakiemuś Bykowi bądź Skorpionowi to się mocno nie spodoba i konflikt gotowy. Reszta tygodnia powinna upłynąć płynnie, konstruktywnie i pracowicie. Wraca ci dobre samopoczucie i nie musisz już zamartwiać się o to, że ciągle czujesz się zmęczony lub niewyspany. Teraz to tylko wspomnienie. Nadszedł czas na miłe podróżowanie.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Najważniejszy układ najbliższych dni to dla ciebie z pewnością Pierwsza Kwadra Księżyca w twoim znaku (27.05), która przyniesie szansę na pozbycie się z twojego otoczenia kilku osób, które szkodziły ci jak mogły. Widocznie nadeszła chwila sprawiedliwości i możesz się uwolnić od fałszywych współpracowników czy też nielojalnych koleżanek. To dobry tydzień na załatwianie wszystkich formalności dotyczących wizyt lekarskich, profilaktycznych badań czy też zabiegów pielęgnacyjnych. Warto pokusić się o podpisanie jakiejś umowy dotyczącej długoterminowej współpracy. Weekend upłynie ci w towarzystwie osoby, którą po prostu uwielbiasz i zaczniecie pielęgnować swoją relację.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To tydzień pełen sprzeczności. Wykorzystaj piątkowy sekstyl Wenus i Urana (26.05) aby złapać chociaż chwilę relaksu i odpocząć po trudnych, konfliktowych wydarzeniach z pierwszych dni tygodnia. Aspekty planet nie sprzyjają Wagom, które są delikatnej konstrukcji. Trzeba będzie walczyć, rozpychać się łokciami, pochylić nad przyziemnymi obowiązkami. To nie jest to, co powoduje, że życie ma dla ciebie sens, ale niestety takie tygodnie też się zdarzają. Na jakiś czas musisz zapomnieć o rozrywkach i luksusach. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny (27.05) wymusi oszczędności. Na szczęście siły doda Mars w znaku Lwa i zdrowia na wszystkie działania wystarczy.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Pierwsza Kwadra Księżyca w zdyscyplinowanym znaku Panny (27.05) zachęci cię do tego, abyś podjął jakieś zobowiązanie, zaczął ćwiczyć, rozpoczął dietę. To doskonały tydzień aby porwać się na jakieś długofalowe plany i realizować marzenia, które muszą być starannie rozłożone w czasie. W tym tygodniu będziesz się cieszył obecnością bliskiej osoby i dobrymi relacjami z drugą połówką. Szczególnie w piątek powinieneś zaplanować romantyczną randkę, ponieważ uda się nadspodziewanie dobrze. Trudności spodziewaj się we wtorek. Kwadratura pomiędzy Marsem a Jowiszem (23.05) utworzy z twoim znakiem półkrzyż. Ktoś będzie szukał z tobą konfrontacji i zapragnie cię wypróbować. Skoro szuka problemu to go znajdzie, nie zamierzasz się nigdzie chować.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ten tydzień rozpoczniesz z przytupem. Nic nie będzie się odbywało w spokojnej, wyluzowanej atmosferze. Wręcz przeciwnie, towarzyszyć ci będzie adrenalina, poczucie pośpiechu, wykonywania wszystkiego pod presją i ciągły brak czasu. Bardzo trudny w twoim odbiorze będzie wtorek (23.05), kiedy na niebie uściśli się kwadratura pomiędzy Marsem a opiekującym się tobą Jowiszem. Ktoś zabierze ci poczucie komfortu. Będziesz też mieć poczucie, że niepotrzebnie liczyłeś na czyjąś pomoc. Przyjaciele i znajomi zajmą się sobą i zostaniesz zadany sam na siebie. Kolejne dni nie będą łatwiejsze. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny (27.05) to moment postawienia ci bardzo wysokich wymagań na gruncie domowym. Łono rodziny czegoś od ciebie oczekuje, a ty nie za bardzo masz ochotę to wykonać…

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przed tobą udane dni jeśli chodzi o finanse i karierę. W tym tygodniu postaw na życie w rytmie Księżyca. Pierwsza Kwadra naszego naturalnego satelity wypada w pokrewnym ci znaku Panny (27.05) co umożliwi ci załatwienie wielu opornych spraw. Możesz liczyć na planetarne wsparcie w kwestiach zawodowych i uczuciowych. W piątek sekstyl pomiędzy Wenus a Uranem (26.05) przyniesie jakieś dodatkowe środki finansowe na twoje konto. Trochę gorzej jeśli chodzi o zdrowie i kondycję fizyczną. Pierwsze kłopoty pojawią się już we wtorek (23.05). Twój zaniedbany ostatnio układ pokarmowy będzie się domagał większej troski i uwagi. Czyżbyś miał problemy jelitowe? Trzeba zrobić sobie jakieś oczyszczanie błonnikiem a nawet pomyśleć o kolonoskopii. Przecież nic nie szkodzi się zapisać.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Najbliższe dni przyniosą całkiem konkretne, chociaż niezbyt mile widziane przez ciebie zmiany w miejscu pracy. Szykują się przetasowania na kierowniczych stanowiskach. Ktoś odchodzi, ktoś przechodzi do innego działu, komuś jeszcze innemu przypadnie w spadku pusty stołek. Możesz poczuć, że twoje zdanie dla nikogo nie ma znaczenia i nikt się nie liczy z twoją opinią, co będzie bardzo niemiłe. Kwadratura pomiędzy Marsem a Jowiszem (23.05) spowoduje, że zobaczysz na kogo możesz tak naprawdę w firmie czy szkole liczyć, a kto się tylko obnosi z hasełkiem wielkiej przyjaźni na ustach. Odpoczynek i regenerację przyniesie spotkanie z ważną lub ukochaną osobą. Pod wpływem sekstylu Wenus i Urana (26.05), na udanej randce znikną wszystkie troski. Poczujesz się kochany.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W tym tygodniu twoje kłopoty w partnerstwie miną jak ręką odjął! Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny (27.05) przyniesie porozumienie i uzdrowienie twoich relacji. Lepiej będą się miały zarówno twoje związki na gruncie prywatnym, jak i kontakty zawodowe czy rodzinne. Nareszcie będziesz bardziej atrakcyjna w oczach otoczenia, ale przede wszystkim w swoich własnych. Osoby w twoim otoczeniu nauczą się iść na kompromis a przyjemne spotkanie przy suto zastawionym stole (26.05) tylko pomoże w rozwiązaniu starych problemów. Początek tygodnia jest trochę trudniejszy pod kątem finansowym i zawodowym. W pracybędzie wrzeć ponieważ kilka osób pokłóci się o kompetencje i podział dóbr (23.05). Na szczęście ciebie to nie dotyczy i będziesz tylko świadkiem.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tomekbudujedomek/Getty Images

Pozostałe wiadomości