Horoskop

Horoskop tygodniowy. Kwestie finansowe staną się niezwykle palące

Horoskop

Aktualizacja:
Źródło:
Astrolog Merkurja
 Co cię dzisiaj spotka?
Getty ImagesHoroskop tygodniowy na 18-24 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Poznaj horoskop tygodniowy na 18-24 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. W ciągu tego tygodnia Słońce zmieni położenie i ze znaku Barana przejdzie do fazy Byka. To spowoduje, że kwestie materialne i finansowe staną się niezwykle palące. Będziemy myśleć o tym, jak pomnożyć swoje zasoby lub oszczędzić sobie wydatków.

Horoskop tygodniowy na 18-24 kwietnia 2022 r.

Już w Lany Poniedziałek czekają nas spore niepokoje polityczne spowodowane kwadraturą Słońca i Plutona. W sobotę (23.04) na niebie utworzy się Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Wodnika, która poniekąd wymusi na nas odrzucenie tego, co powoduje zniewolenie, przymus bądź ogranicza w jakikolwiek sposób swobodę działania. W niedzielę (24.04) kwadratura Merkurego i Saturna może u zapominalskich wywołać atak paniki spowodowany zbliżającymi się terminami urzędowych rozliczeń.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy na 18-24 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran

Słońce opuszcza Twój znak zodiaku, ale wbrew pozorom przyniesie Ci to ulgę. Ostatnie rozgrzanie emocji do tak wysokiego poziomu nie służy Twojemu zdrowiu. Przed Tobą w tym tygodniu nieprzyjemna podróż i zajęcie się obowiązkami, których po prostu nie lubisz. Druga połowa tygodnia przyniesie konieczność podporządkowania się odgórnym zasadom i przepisom, na które nie masz wpływu. W weekend uważaj, aby ktoś przypadkiem nie uszkodził Ci auta. W kwestiach zdrowotnych ulga.

Horoskop tygodniowy Byk

Już niebawem Słońce zawita do Twojego znaku, ale w ciągu najbliższych dni nie będzie się to wiązać z taryfą ulgową. Będziesz zmuszony pracować za dwóch bądź trzech bez większych profitów. Dodatkowo ktoś z bliskich znajomych wreszcie odsłoni Twoje prawdziwe oblicze. Okaże się, że nie tylko nie możesz liczyć na żadne wsparcie, ale wręcz przeciwnie - na utrudnianie lub obmowę. Nic nie szkodzi, lepiej wiedzieć na czym stoisz. Najkorzystniej w tym tygodniu wygląda dla Ciebie poniedziałek i wtorek. Na kręgosłup uważaj w niedzielę!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Atmosfera będzie w tym tygodniu wybitnie sprzyjać Twoim interesom. Ułożysz sobie sprawy biznesowe i urzędowe. Uporządkujesz papiery, przygotujesz się do jakiegoś sprawdzianu lub weryfikacji Twoich umiejętności. Poniedziałek i wtorek podniosą poziom Twojej energii. Poczujesz świeży powiew, jeśli chodzi o Twoje życie towarzyskie. W pracy pod koniec tygodnia zniknie jakiś problem, a osoba, która go stwarzała, zostanie przeniesiona lub sama się dokądś wybierze. Powinieneś uważać w niedzielę (24.04). W tym dniu kwadratura Merkurego i Saturna może przynieść problem ze stawami.

Horoskop tygodniowy Rak

Nareszcie niebo trochę Ci pofolguje. Ostatnia Pełnia Księżyca nie układała się po Twojej myśli. Teraz będzie inaczej. Słońce wkracza do przyjaznego Ci znaku Byka, a dodatkowo możesz liczyć na pozytywne wpływy Wenus i Merkurego. Najbliższe dni będą dla Ciebie udane, chociaż bardzo pracowite. W połowie tygodnia otrzymasz interesujące Cię wiadomości, na które czekasz od dłuższego czasu. Pojawi się również perspektywa niespodziewanego rozwoju zawodowego i sygnały od pracodawcy, że jest zainteresowany rozwijaniem współpracy. Ze zdrowiem również lepiej.

Horoskop tygodniowy Lew

Wykorzystaj ostatnie dni pobytu Słońca w pokrewnym Ci ognistym znaku Barana, aby dopiąć jakiś projekt i zgarnąć sprzyjające wpływy w otoczeniu. Ktoś w ostatniej chwili pójdzie Ci na rękę. W połowie tygodnia Twoja pozycja osłabnie i będziesz zmuszony z czegoś zrezygnować. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Wodnika (23.04) przyniesie komplikacje uczuciowe i zaostrzenie kłopotów partnerskich. Ktoś będzie przejściowo musiał skupić się na czymś innym niż Wasza relacja, a Tobie pozostanie to zaakceptować.

Horoskop tygodniowy Panna

Można powiedzieć, że niecierpliwie przebierasz nogami, aby wreszcie nadszedł moment, kiedy Słońce wkroczy do ziemskiego trygonu. Nie martw się, to już bardzo blisko (20.04). Odżyjesz, umocnisz swoje stanowisko, ponownie wszyscy będą się z Tobą liczyć. Doskonałe wpływy Merkurego już w poniedziałek i wtorek pozwolą Ci na podniesienie Twojego poziomu energii i przywiodą na Twoją drogę sympatyczne niespodzianki. Czeka Cię jakieś olśnienie, ponieważ nagle wszystko stanie się proste, a Ty znajdziesz właściwe odpowiedzi w mig. Partnersko również obiecująco. Najtrudniej w niedzielę (24.04) - kwadratura Merkurego i Saturna może wywołać bóle w stawach.

Horoskop tygodniowy Waga

Początek nowego tygodnia będzie całkiem miły. Twoja patronka, czyli Wenus, zadba o Twój komfort i roztoczy wokół Ciebie perspektywy różnorakich przyjemności i ciekawych, towarzyskich atrakcji. Możesz pokusić się o jakieś spotkanie, które będzie co prawda dość ryzykowne, ale niezwykle ekscytujące. W kolejnych dniach pojawi się konieczność skupienia na pracy oraz dokumentach. Twój układ nerwowy będzie bardzo napięty. Możesz również odczuwać dyskomfort układu pokarmowego. Jakaś błahostka urośnie w Twojej głowie do rangi gigantycznego problemu. Dopiero w weekend ochłoniesz i zobaczysz kłopoty we właściwym świetle i proporcjach.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Tydzień rozpocznie się w poważnej atmosferze. Kwadratura Słońca i Plutona wróży chwilowe niezadowolenie z tego, jak potoczą się sprawy partnerskie. Możesz być zmęczony czyimś postępowaniem. Do środy możesz czuć się tak, jakbyś miał za chwilę eksplodować. Po wkroczeniu Słońca do znaku Byka (20.04) wiele kwestii się poprawi, w tym te dotyczące finansów. Ciężar poczujesz ponownie w weekend. Kwadra Księżyca w znaku Wodnika może podsunąć Ci niezbyt fortunne pomysły. Nie bierz się wtedy za poważne sprawy, ponieważ skutki mogą być opłakane.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Ostatnie dni pobytu Słońca w znaku Barana będą dla Ciebie wyśmienite. Poczujesz się doceniany i kochany przez Twoich bliskich. W partnerstwie będziesz mieć powody do dumy i radości. Po przejściu Słońca do znaku Byka (20.04) na Twoim koncie może pojawić się jakiś problem, który trzeba będzie szybko wyjaśnić. Piątek nie jest dobrym dniem na wizytę w banku, możesz się zdenerwować opieszałością urzędników. W weekend nie otwieraj drzwi nieznajomym, ponieważ z łatwością zaufasz komuś nieodpowiedniemu, co może mieć fatalny obrót.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Po przejściu Słońca do ziemskiego żywiołu (20.04) poczujesz, że nabierasz mocy. Szybko i skutecznie zaczniesz załatwiać papierkową robotę oraz robić porządki miejscu pracy. Czeka Cię całkiem sympatyczny tydzień, a powrót do obowiązków będzie lżejszy, niż myślisz. W portfelu zagości jakaś dodatkowa kwota, w życiu partnerskim także pojawią się powody do większego optymizmu, a nawet euforii. Humor popsuje Ci kwadratura Merkurego i Twojego opiekuna czyli Saturna (24.04) koniec tygodnia będzie obfitował w kłótnie, nieporozumienia i złość spowodowaną czyjąś celową dezinformacją.

Horoskop tygodniowy Wodnik

W poniedziałek na niebie będzie ważne spotkanie Merkurego z Twoim opiekunem, czyli Uranem. Możesz zająć się ważnymi spotkaniami on-line, złożyć jakąś ofertę, wygrać licytację lub zgarnąć świetną okazję w Internecie. Później będzie trochę ciężej. Od kiedy Słońce wkroczy do znaku Byka (20.04), będziesz się musiał bardziej niż zwykle wysilić, aby otrzymać to co do tej pory. Uważaj na Trzecią Kwadrę Księżyca, która odbędzie się w Twoim znaku w sobotę (23.04). W tym terminie trzeba coś od siebie odrzucić, przeliczyć raz jeszcze i podjąć trudną, ale rozsądną decyzję. W niedzielę odezwie się jakiś kłopot z dawnym urazem.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ktoś będzie o Ciebie w pierwszych dniach tygodnia mocno zazdrosny. Być może Twój wygląd zewnętrzny lub sukcesy zawodowe działają komuś na nerwy. Bardzo prawdopodobne, że pod byle pretekstem zostaniesz, Rybko, o coś obwiniona lub czymś obciążona. Nie daj sobie wmówić tego, co nie jest zgodne z prawdą. Od środy wróci Ci wiara w swoje siły i zaczniesz się skutecznie bronić. To dobry tydzień na prace w gospodarstwie domowym. Słońce w znaku Byka będzie Ci sprzyjać i zachęcać do porządków również w kwestiach papierowych. W partnerstwie pojawią się wreszcie jakieś konkrety.

Gwiazdozbiór barana 

Jest to 39. co do wielkości gwiazdozbiór, który znajduje się między Andromedą a Bykiem. Mimo, iż nie jest on jasny, to odgrywał szczególną rolę w astronomii. Kiedy Słońce przechodzi przez tzw. punkt Barana rozpoczyna się astronomiczna wiosna na półkuli północnej. Ma to miejsce w równonoc wiosenną. Obecnie ze względu na ruch procesyjny ziemi punkt ten znajduje się w sąsiednim znaku - Rybach. 

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości