Horoskop

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Niektórych czekają ważne rozmowy

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Maximusnd/Getty ImagesHoroskop tygodniowy na 17-23 stycznia 2022 roku

Słońce na początku tygodnia nadal przebywa w znaku Koziorożca. W najbliższych dniach będziemy mieli do czynienia z pierwszą Pełnią Księżyca w 2022 roku. Styczniowy Księżyc wypadnie w znaku Raka i będzie związany z położeniem nacisku na sprawy bezpieczeństwa, rodziny i uleczenia więzi z innymi. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w tygodniu od 17 do 23 stycznia 2022 roku.

Pełnia wypadnie 18 stycznia, we wtorek, czterdzieści osiem minut po północy. Następnie Słońce zmieni znak z Koziorożca na Wodnika (20 stycznia), co sprawi, że będziemy bardziej otwarci na nowości, chętni do wyjścia na zewnątrz i łamania schematów. Poczujemy również większą chęć spędzania czasu ze znajomymi, którzy podzielają takie same zainteresowania. Koniec tygodnia zwieńczy koniunkcja Merkurego i Słońca, co przyniesie ważne rozmowy, szkolenia czy chęć udziału w jakiś wykładach lub prelekcjach.

Horoskop tygodniowy od 17 do 23 stycznia 2022 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

Przed Tobą bardzo ciekawy tydzień, który będzie obfitował w wiele towarzyskich spotkań, krótkich wyjazdów i intensywnych kontaktów międzyludzkich. Na przychylność planet możesz liczyć szczególnie po 20 stycznia, kiedy Słońce wkroczy do przyjaznego Ci znaku Wodnika. Do tego czasu doznasz jeszcze kilku utrudnień i rodzinnych zgrzytów. Szczególnie Pełnia Księżyca w znaku Raka może zaognić jakieś stale wracające tematy, w których ciężko o porozumienie.

Horoskop tygodniowy - Byk

Ten tydzień przyniesie znaczące, ale dobre zmiany na arenie Twojego życia zawodowego lub edukacyjnego. Poczujesz przyrost ambicji oraz siłę do wykonania swoich planów. Jeśli ktoś hamuje Cię lub podcina Ci skrzydła, najwyższy czas zmienić środowisko. Pełnia Księżyca w znaku Raka bardzo to ułatwi. Masz doskonały okres, aby ubiegać się o podwyżkę, lub zmianę stanowiska na lepsze. Bliżej weekendu odezwą się starzy znajomi, ale to akurat niezbyt Cię ucieszy.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ktoś z wielką przyjemnością zaprosi Cię do swojego zespołu pracowników. Masz możliwość poznać nowych ludzi, którzy podzielają takie same poglądy i będą dla Ciebie inspiracją. Twoja atrakcyjność wzrasta i może się okazać, że wpadniesz komuś w oko na tyle, że nie będzie mu przeszkadzać nawet to, że jesteś związany z kimś innym. W weekend odezwie się ktoś z rodziny, kto będzie chciał naprawić dawny błąd i poprosi Cię o rozmowę, w trakcie której spróbuje Cię przeprosić.

Horoskop na 2022 rok

Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Horoskop tygodniowy - Rak

To Twój tydzień. Prawie wszystkie dni niosą Ci perspektywy rozwoju i sukcesu. Pełnia Księżyca w Twoim własnym znaku (18 stycznia) daje możliwość wybicia się i zaistnienia w oczach wpływowych osób. Raki bezrobotne nareszcie mają szansę na znalezienie satysfakcjonującej posady. Gorąca atmosfera również na gruncie partnerskim! Wydarzenia mogą się dziać w szybkim tempie. Narzucisz sobie wyśrubowane tempo, ale to dobrze, te dni są wyjątkowo sprzyjające, po 20 stycznia ta złota passa trochę osłabnie.

Horoskop tygodniowy - Lew

Początek tygodnia przyniesie utrudnienia. Ktoś, kogo kompletnie o to nie podejrzewałeś okaże brak zahamowań i skrupułów, a nawet pewną bezwzględność. Pełnia Księżyca w znaku Raka (18 stycznia) wyczerpie Cię pod względem emocjonalnym. Będziesz w kropce, stres zbierze plon w postaci bezsenności. Możesz spodziewać się kłopotów z układem trawiennym. Na szczęście po wkroczeniu Słońca do opozycyjnego znaku Wodnika (20 stycznia), sytuacja znacznie się poprawi. Poczynisz śmiałe plany na weekend, zapragniesz gdzieś się zresetować i bardzo prawdopodobne, że spakujesz walizki.

Horoskop tygodniowy - Panna

Przed Tobą całkiem udane dni wypełnione solidną pracą. Możesz wykonywać jakieś wyczerpujące fizycznie czynności, jak przestawienie mebli, szykowanie mieszkania do remontu, duża akcja pod hasłem sprzątanie i wiele innych. Jest szansa na renegocjowanie umowy i uzyskanie profitów zawodowych na których Ci zależy. We wtorek i środę będzie miał miejsce jakiś miły, partnerski akcent. Ktoś zasypie Cię komplementami i zaprosi na spotkanie. Twoje serce zabije w najbliższych dniach mocniej.

Horoskop tygodniowy - Waga

Jakieś ważne sprawy z dokumentami i urzędami w tle będą się przesuwać i komplikować. Może liczysz na przedłużenie jakiejś umowy lub też uzyskanie obietnicy. Niestety Pełnia Księżyca w znaku Raka postawi wiele osób w Twoim otoczeniu okoniem. Mocno Cię to zirytuje i w środę możesz eksplodować. Nie załamuj rąk. Okaże się, że to chwilowa sprzeczka. Pod koniec tygodnia, Słonce, które przejdzie do Twojego, powietrznego trygonu (20 stycznia) pozwoli wszystko ponaprawiać nawet lepiej niż sądzisz.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Dzięki korzystnej dla Ciebie Pełni Księżyca (18 stycznia) spojrzysz na świat bardziej przychylnym okiem, będziesz weselszy, otwarty na innych, rodzinny, a nawet romantyczny. Ktoś zapragnie zwrócić na siebie Twoją uwagę i wyeksponuje w towarzystwie Twoje zalety i umiejętności. Możesz być publicznie chwalony, co bardzo Ci się spodoba. Pod koniec tygodnia musisz narzucić sobie więcej dyscypliny i nałożyć jakieś ograniczenia, szczególnie finansowe. Słońce w znaku Wodnika sprawi, że ktoś będzie chciał Ci dokuczyć.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Ostatnie Twoje rozleniwienie nie sprzyjało, ani Twoim zawodowym sukcesom, ani harmonii rodzinnej, dlatego nie zdziw się jeśli Pełnia Księżyca w znaku Raka (18 stycznia) przyniesie Ci pretensje i wymówki ze strony osób z najbliższego otoczenia. Coś sprzed kilku tygodni właśnie teraz może objawić swoje negatywne konsekwencje. Trzeba będzie się z tym uporać i jakoś do piątku sobie poradzisz. Później wrócą dobre klimaty i Słońce ze znaku Wodnika od 20 stycznia ponownie rozświetli Twoją ścieżkę. Uśmiechniesz się z ulgą.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Będziesz u szefa na dywaniku, ale nie po to, aby Cię upominano, ale żeby Cię nagrodzono. Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Raka to dla Ciebie czas pozytywnych wyzwań. Przed Tobą ważne egzaminy, sprawdziany umiejętności i czas, aby pokazać na co Cię stać również w partnerstwie. Ze wszystkich testów i obowiązków wywiążesz się koncertowo. Wszystkie Twoje lęki, niedyspozycje czy ograniczenia pójdą w kąt. Zadziałasz na pełnych obrotach i na sto procent mocy. Możesz otrzymać informacje płynące od dalszej rodziny, że właśnie na świecie pojawił się nowy członek familii.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Pełnia Księżyca w znaku Raka wpłynie na Ciebie osłabiająco. Powinieneś spodziewać się trudnego tygodnia w miejscu pracy. Ktoś może być wiecznie niezadowolony i marudny. Pojawią się jakieś kłopoty związane z plotkami i nieżyczliwymi osobami, które postanowią utrudnić Ci życie. Nie będziesz narzekał na nudę, codziennie będziesz otrzymywał nowe zadania do wykonania. Za kilka dni Twoje działanie zostaną zwieńczone sukcesem. Osoby, które w Ciebie nie wierzyły będą przecierać oczy ze zdumienia. Udowodnisz otoczeniu swoją rację po 20 stycznia.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To może być bardzo udany tydzień. Poczujesz, że otoczenie jest Ci życzliwe i pomocne. Szczególnie dobrze zadziała na Ciebie domowy klimat i aura tego co znasz i lubisz. Wśród życzliwych rozmów, które będziesz prowadzić znajdzie się wiele odpowiedzi na Twoje pytania. Pełnia Księżyca w wodnym trygonie pozwoli na dojście do porozumienia z drugą połówką. Samotne Ryby po wyjściu z domu spotkają na swojej drodze kogoś wartego uwagi. Koniec tygodnia przyniesie świetną okazję na aktywny wypoczynek, z którego powinnaś Rybo skwapliwie skorzystać.

Znani astronomowie i astrologowie: Pietro d'Abano

Pietro d'Abano był włoskim lekarzem, filozofem i astrologiem. Nazywany był również Piotrem Albańskim. Urodził się około 1250 roku, a zmarł około 1316. Uznawany jest nie tylko za wybitnego astrologa, ale przede wszystkim lekarza. Uważa się bowiem, że pod względem wiadomości chemicznych i fizycznych przewyższał on wszystkich swoich kolegów po fachu. Wiedział, że nerwy swój początek mają w mózgu, a naczynia krwionośne z serca. Pod względem astrologii i astronomii wyliczał on, że rok ma dokładnie 365 dni, 6 godzin i cztery minuty. Tworzył on także liczne grimiory.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Maximusnd/Getty Images

Pozostałe wiadomości