Horoskop tygodniowy na 13-19 marca. Możemy być nerwowi i sfrustrowani

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na tydzień 13-19 marca. Przed nami wyjątkowo wymagający i niespokojny tydzień, czyli przednówek w pełnej krasie. To już ostatnie dni zimy i będzie ona pokazywać swoje pazury, nie tylko w pogodzie, ale również w mrożących naszą psychikę układach planetarnych. Można powiedzieć, że większa część zodiaku będzie odczuwać frustrację i nerwy spowodowane zmieniającą się na niebie aurą. 

Poniedziałek przywita nas koniunkcją Jowisza i planetoidy Chiron, która będzie wzbudzać frustrację spowodowaną tym, że nie wszystko uda się przeprowadzić zgodnie z planem. Najważniejsze i najtrudniejsze układy będą związane z Neptunem. Pierwsza kwadratura Neptuna i Marsa (15.03) uruchomi uśpione siły, których zadaniem jest jątrzenie i wzbudzanie lęku. Niestety w pewnym sensie może się to udać. Koniunkcja Słońca, Merkurego i boga mórz (16.03) zagmatwa sytuację jeszcze bardziej. Wiele osób ulegnie propagandzie lub celowej dezinformacji.

Horoskop tygodniowy na 13-19 marca dla wszystkich znaków zodiaku

Niepokój związany z źródłami energii, ataki na tle religijnym oraz agresja spowodowana załamaniami nerwowymi będą wyśrubowane do maksymalnych poziomów. Tego samego dnia, czyli w czwartek odbędzie się kwadratura Słońca i Marsa oraz Wenus i Plutona. To najtrudniejszy dzień tego tygodnia, o ile nie całego marca. Powinniśmy zachować spokój i nie poddawać się wszechobecnemu stresowi oraz wstrzymać się z poważnymi decyzjami.

Weekend będzie oświetlony przejściem Wenus do znaku Byka oraz Merkurego do znaku Barana. Ostatnie dni tego tygodnia poświęcimy na tak potrzebną i wyczekiwaną regenerację psychiczną i fizyczną. Wielu przedstawicieli zodiaku zdecyduje się odespać stresy. Zbliżająca się równonoc (20.03) sprzyja odreagowaniu napięcia przez nadmiarowy sen. W sobotę i niedzielę znajdziemy pocieszenie i ukojenie w gronie bliskich.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Tydzień weźmie cię do galopu. Niestety nie będziesz z tego powodu szczęśliwy. Ostatnie dni przed przejściem Słońca do twojego znaku są dla ciebie wyjątkowo trudne i uciążliwe. Ktoś będzie chciał sprowadzić twoje marzenia i plany do parteru. Kwadratura Neptuna i twojego patrona Marsa (15.03) to niebezpieczny układ, który przestrzega cię przed bujaniem w obłokach. Skoncentruj się! Myśl o tym, jak poruszasz się po drodze. Niespodzianki sprawią również rury, kanalizacja i generalnie hydraulika, w tym ta w samochodzie. Mogą pojawić się drobne kłopoty zdrowotne (16.03). Nie będziesz się mógł doczekać weekendu. Kiedy się doczekasz, nie w głowie ci będą rozrywki, padniesz na pościel i zaczniesz odrabiać zaległości w śnie.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Bogini miłości zabawi ostatnie dni na niegościnnym dla niej gruncie znaku Barana. Nie możesz się doczekać, kiedy przyjmiesz swoją patronkę u siebie. Wkroczenie Wenus do twojego znaku to prawdziwa ulga (w nocy z 16 na 17.03), jednak zanim ona nastąpi masz do przeżycia kilka dylematów zawodowych i uczuciowych. Szykuj się na poważną rozmowę z partnerem w środę (15.03), ponieważ trzeba zrobić ustalenia i dojść do porozumienia w kwestii waszej przyszłości. Finansowo również może być nieco gorzej, a niespodziewany wydatek popsuje ci humor w czwartek (16.03). Koniec tygodnia poświęcisz prawie w całości domownikom i rodzinie. Pożytek będą miały z ciebie dzieci, wnuki i partner lub partnerka. Oszczędzaj nerwy, bo ciśnienie niebezpiecznie podskoczy.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W najbliższych dniach szykuj się na zawirowania i totalną zmianę atmosfery w pracy i partnerstwie. Przebywający w twoim znaku Mars weźmie na siebie złość boga mórz, ale stawi mu mocny opór (15.03), co wywoła u ciebie ogromny, wewnętrzny konflikt. Może się okazać, że nic ci się nie zgadza, ani nie kalkuluje. W czwartek (16.03) możesz być wycieńczony tempem jakie narzuca ci niebo. Jeśli czujesz fizyczne objawy, zachęć sam siebie do zadbania o swoją kondycję, zmierz sobie profilaktycznie ciśnienie, zapisz się na badania. Chociaż koniunkcja Merkurego i Neptuna (16.03) strasznie namiesza ci w głowie i już sam nie wiesz w co wierzyć, zaufaj swojej intuicji, bo tego dnia przemówi do ciebie twoja dusza. Zaskakujące zaproszenia do współpracy przyjdą po wkroczeniu Merkurego do znaku Barana (19.03). W weekend uda się odzyskać delikatną równowagę w partnerstwie więc, doceń ten kruchy spokój i ciesz się nim póki trwa.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Ostatnie dni pobytu Słońca w znaku Ryb nie będą spokojne, ale nie stracisz gruntu pod nogami. Twoja intuicja będzie wiedzieć jak przeprowadzić cię przez ten szalony czas, który się właśnie wydarza. Układy na niebie przyniosą ci wzrost twoich duchowych umiejętności i przebudzenie się wewnętrznych mocy. Możesz nagle mieć więcej szczęścia pod względem materialnym, a tak zwany ślepy traf, który nigdy nie jest przypadkowy, wybierze sobie właśnie ciebie. Graj w gry liczbowe (15-16.03) oraz męcz kierownictwo o podwyżkę, ponieważ powinno się udać. Nie wdawaj się w żadne konszachty i walki ugrupowań w twojej pracy. Pozostań bezstronny, wtedy najlepiej na tym wyjdziesz. W uczuciach coraz lepiej od piątku. Porozumienie z drugą połówką będzie coraz głębsze i trwalsze.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Patronujące ci Słońce przebywa ostatni tydzień w wodnym, mokrym znaku Ryb, co wybitnie ci nie służy. Przednówek i chwile przed przesileniem i równonocą wiosenną należą dla ciebie do najtrudniejszych w roku. Nie inaczej będzie również tym razem. Możesz mieć kwaśną minę od pierwszych godzin nowego tygodnia, a wraz z upływem kolejnych dni poczujesz, że niebo dolewa ci do filiżanki coraz więcej soku z cytryny. Kumulacja niefortunnych zbiegów okoliczności będzie w czwartek (16.03), kiedy Słońce spotka się z władcą mórz i oceanów… Poczujesz się jak odłączony od akumulatorów samochód elektryczny. No cóż, przecież nie oddasz sam siebie na szrot. Trzeba to przeczekać, przetrzymać. Oszczędzaj siły, oszczędzaj energię, nie forsuj się. Przetrwasz. Byle do równonocy.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Powiedzieć, że przed tobą wyjątkowy tydzień, to nic nie powiedzieć. Będzie się działo tyle, że nie wiadomo od czego zacząć. W środę (15.03) Trzecia Kwadra Księżyca połączy siły z kwadraturą Marsa i Neptuna. Wszystkie te układy tworzą układ pełnego krzyża zmiennego z twoim znakiem zodiaku… Nie ma rady. Trzeba brać się za bary z tym huraganem. W czwartek (16.03) napięcie jeszcze podskoczy. Kwadratura Merkurego i Marsa narazi cię na kontuzje, urazy i inne nieprzyjemności. Sprzęt odmówi posłuszeństwa, a drobne przedmioty mogą się tłuc i uszkadzać. Pamiętaj, że chociażby się waliło i paliło, finał tych spraw w dalszej przyszłości będzie na twoją korzyść. W niedzielę (19.03) Merkury opuści znak Ryb i przejdzie do znaku Barana, w związku z czym zamiast załamywać ręce nad czyimś mało szlachetnym postępowaniem, postanowisz dać tej osobie nauczkę. I dobrze to w weekend obmyślisz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Już w poniedziałek wytworzy się dziwaczna atmosfera pełna niesnasek, pomówień i różnych dziwnych pogłosek. Szczególnie w miejscu pracy możesz być narażona na stres związany z ludzką nieżyczliwością. Taki to dziwny czas, kiedy ludzie skaczą sobie zajadle do oczu… Cóż zrobić. Chroń siebie, chroń swoich bliskich. Nie słuchaj złych podszeptów, trzymaj się swojego planu i swoich postanowień. W środę i czwartek może dopaść cię migrena, której wcześniej nie doświadczałaś, jak również bóle pęcherza i nerek. Dbaj o swój układ moczowy, noś ciepłe skarpetki i długi podkoszulek chroniący tył pleców. Kwadratura Wenus i Plutona (16.03) wyzwoli w otaczających cię osobach ciemne cechy i uruchomi lawinę niesympatycznych reakcji. Odseparuj się od tego. Wenus od piątku rozsiądzie się w znaku Byka, a ty zaznasz więcej spokoju i stabilizacji.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Co to będzie za tydzień! Co za układy, co za okazje! Przed tobą czas na udane polowania. Niezależnie czy chodzi ci o pracę, o miłość czy o finanse, masz teraz swoje pięć minut. Praktycznie cały zodiak (z małymi wyjątkami) jest zdezorientowany i otumaniony tym co się dzieje na niebie, ale nie ty. Ty czujesz się w swoim żywiole. Jak rekin krew, tak Skorpion z odległości kilometrów wyczuwa gdzie może powieść się jego plan. Nie odbieraj tego źle… Taki już jesteś. Kryzys innych osób staje się twoją trampoliną do sukcesu. Nie nam to oceniać. Ktoś musi odejść, aby rządzić mógł ktoś. Uważaj jedynie na pewną pułapkę zastawioną na gruncie partnerskim w czwartek (16.03). Kwadratura Wenus i Plutona sprawi, że bliska osoba się obrazi. Na co? Nie zapomniałeś o jakiejś rocznicy, urodzinach?

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ostatnie dni zimy to nie jest to, co tygryski (czytaj Strzelce) lubią najbardziej. Ciężki bój przed tobą Strzelcu… Ale przecież nie zwykłeś się poddawać. W najbliższych dniach będziesz uwikłany w coś, co jest szerszym konfliktem. Nie za bardzo masz ochotę brać udziału w cudzych podjazdach, ale wychodzi na to, że musisz się opowiedzieć po jednej ze stron. Już w poniedziałek zrozumiesz, że szykuje się jakaś afera, która zatacza coraz szersze kręgi. Wykaraskasz się, jeśli poskromisz swój nieco przydługi język i nie udzielisz informacji niepowołanym osobom. Najtrudniejszy będzie czwartek. W tym dniu trzeba zachować podwyższone środki bezpieczeństwa. Nie wpuszczaj nieznajomych do mieszkania, miej się na baczności. Nawet takiego kozaka jak ty można podjeść jeśli straci czujność. Pamiętaj o tym.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Twój patron czyli Saturn przeszedł cichaczem do znaku Ryb i dobrze się zamaskował. Czeka na sprzyjającą okazję, tak jak i ty. W tym tygodniu nie afiszuj się ze swoimi planami. Nie pokazuj wszystkich kart, schowaj pewne atuty na później. Większa część zodiaku będzie się zachowywać jakby dostała białej gorączki, a ty obserwuj i korzystaj. Jednak nawet ciebie nie ominą pewne utrudnienia. W środę i czwartek osoby, z którymi współpracujesz i na których niezachwianie polegasz mogą zawieść twoje oczekiwania. Nie denerwuj się, w większości to naprawdę nie zależy od nich. Ludzie nie wytrzymują presji i napięcia tak dobrze jak ty. Bądź wyrozumiały. W czwartek kwadratura Wenus i przebywającego w twoim znaku Plutona może przynieść Koziorożcom z ostatniego dekanatu ostrą różnicę zdań w partnerstwie. W weekend za sprawą Wenus, która przejdzie do przyjaznego znaku Byka pogodzicie się na słodko.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Uran w nadchodzących dniach nie wykazuje zbyt dużej aktywności, ale i tak dasz się wciągnąć w grę prowadzoną przez Neptuna. Ty również możesz stracić poczucie rzeczywistości i zacząć reagować zbyt gwałtownie na nadchodzące wiadomości. Twoje przekonania na temat pewnych osób drastycznie się zmienią. Zrozumiesz, że zainwestowałeś masę czasu i energii w coś, co nie do końca było tego warte, a teraz nie wiesz jak z tego wybrnąć. Rozczarowanie będzie ci towarzyszyć praktycznie codziennie. Finansowo jakaś pomyłka, ponieważ kwota, którą otrzymasz będzie daleka od twoich wyobrażeń. W czwartek (16.03) sam siebie spytasz jak postąpić, a dobrego wyjścia ze świecą szukać. W weekend uspokoisz się, wyciszysz i złapiesz równowagę mentalną. Znowu stanie się jasne co jest dla ciebie dobre, a co niekorzystne.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Twój patron będzie w tym tygodniu szalał i wzbudzi ogromne emocje nie tylko w tobie, ale kolektywnie we wszystkich znakach zodiaku. Oczywiście na wpływy Neptuna ty jesteś szczególnie podatna, w związku z czym tydzień, który właśnie się rozpoczął z pewnością zapamiętasz na długo. Słońce przemierza ostatnie stopnie twojego znaku, zatem trzeba będzie coś podsumować i na coś się zdecydować. Kwadratura Marsa i Neptuna (15.03) wzbudzi w tobie jakiś głęboko ukryty gniew. Zamiast go wypierać i gasić, zastanów się nad jego prawdziwym źródłem. Koniunkcja Słońca, Merkurego i Neptuna (16.03) to dzień, w którym wrócą wspomnienia dawnych lat, a nawet będziesz mieć poczucie, że nawiedzają cię duchy przeszłych miłości. Unikaj podpisywania umów, aż do końca tego tygodnia, ponieważ możesz sobie napytać biedy na dłuższy czas. Nic nie jest tym, czym się na pierwszy rzut oka wydaje. Sen może mieszać się z jawą.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: ANASTASIIA DMITRIEVA/Getty Images

Pozostałe wiadomości