Horoskop

Horoskop tygodniowy. W trakcie przedświątecznych przygotowań łatwo będzie o kłótnie

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Waga ze znaków zodiaku
3DSculptor/Getty ImagesHoroskop tygodniowy na 11-17 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop tygodniowy na 11-17 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? To będzie mocny tydzień prawie pod każdym względem. Niebo nie będzie nam odpuszczać, ponieważ z każdym dniem napięcie będzie wzrastać. Zbliżają się Święta Wielkanocne, które wymuszają pośpiech i dużą ilość prac domowych.

W tym roku upłyną pod znakiem Pełni Księżyca w znaku Wagi, która nastąpi w Wielką Sobotę o godzinie 20.54, zatem możemy czuć się podrażnieni i nerwowi, a w trakcie przedświątecznych przygotowań łatwo będzie o kłótnie z domownikami.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 11-17 kwietnia 2022 roku

To będzie mocny tydzień prawie pod każdym względem. Niebie nie będzie nam odpuszczać, ponieważ z każdym dniem napięcie będzie wzrastać. Zbliżają się Święta Wielkanocne, które wymuszają pośpiech i dużą ilość prac domowych.

W tym roku upłyną pod znakiem Pełni Księżyca w znaku Wagi, która nastąpi w Wielką Sobotę o godzinie 20.54, zatem możemy czuć się podrażnieni i nerwowi, a w trakcie przedświątecznych przygotowań łatwo będzie o kłótnie z domownikami. W poniedziałek Merkury zmienia znak z Barana na Byka i sprawy materialne mogą stać się punktem zapalnym, jednak najważniejszym aspektem tygodnia jest spotkanie Jowisza i Neptuna w dwudziestym czwartym stopniu znaku Ryb, które uściśli się w we wtorek po południu.

Do znaku Ryb w piątek 15.04 dołączy Mars, zatem będzie to w ciągu najbliższych dni najmocniej obsadzona faza zodiaku, w związku z tym wrażliwość, empatia, duchowość, sprawy religii oraz sytuacja na morzach i oceanach będą teraz tematami poruszanymi nader często.

Horoskop tygodniowy - Baran

Nadchodzące dni nie będą należały do spokojnych. Im bliżej weekendu, tym więcej spraw będzie Cię gonić, dlatego postaraj się wykorzystać w miarę stabilny początek tygodnia i pozałatwiać jak najwięcej się da. Sprawy zawodowe będą wymagały Twojej ingerencji i pilnego udziału w spotkaniach lub naradach. Tuż przed weekendem pojawią się utrudnienia. Twój opiekun Mars wkroczy (15.04) do znaku Ryb, w którym nieco przygaśnie, tak jak i Twój wewnętrzny ogień. Pełnia Księżyca (16.04) w opozycyjnym znaku Wagi może przynieść niepotrzebne kłótnie i napięcia w partnerstwie. Weekend powinien już dać Ci odsapnąć i wielkanocne śniadanie będzie Cię zadowalać.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy - Byk

Tydzień rozpocznie się wyśmienicie. Merkury w Twoim własnym znaku sypnie dodatkowymi wpływami. Możesz również nawiązywać nowe znajomości i flirtować na prawo i lewo. Z sukcesem rozpoczniesz jakieś przedsięwzięcia. Przed Tobą kilka udanych, krótkich podróży oraz korzystne zakupy. Utrudnienia mogą pojawiać się od piątku. Świąteczne smakołyki podrażnią Twój układ pokarmowy, co zepsuje Ci humor. Pełnia Księżyca w znaku Wagi (16.04) wpłynie na Ciebie nieharmonijnie i możesz czuć, że najbliżsi nie liczą się z Twoim zdaniem.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Twój patron czyli Merkury znajduje się w ziemskim znaku Byka, zatem przed Tobą zwiększone skupienie na pracy i obowiązkach. W pierwszych dniach tygodnia nie będzie Ci dane cieszyć się świąteczną atmosferą, ponieważ nie będziesz mieć na to czasu. Służbowe podróże, raporty, kwestie papierowe będą zaprzątać Ci głowę. Na szczęście pierwsza wiosenna Pełnia Księżyca odbywa się w powietrznym żywiole, w znaku Wagi, co wzmocni Twoją energię i podtrzyma Cię na siłach, aby wszystko pozałatwiać na czas. Uwiniesz się z czymś na ostatnią chwilę, a Twoi bliscy będą bardzo zadowoleni z Twoich niespodzianek.

Horoskop tygodniowy - Rak

Pierwsze dni nowego tygodnia będą dla Ciebie korzystne i udane. Sprzyja Ci zarówno Merkury w znaku Byka jak i koniunkcja Jowisza z Neptunem w Rybach. Będziesz uduchowiony i wyczulony na subtelne sygnały płynące od intuicji. We wtorek bądź środę, wyższa siła podpowie Ci jakieś genialne rozwiązanie, jednak z biegiem dni sytuacja wokół Ciebie będzie stawać się bardzo napięta. Pełnia Różowego Księżyca, to czas, w którym nie możesz liczyć na wyrozumiałość otoczenia. Pojawią się narastające wymagania i roszczenia, dlatego zanim usiądziesz do świątecznego stołu obiecaj sobie, że będziesz unikać punktów zapalnych.

Horoskop tygodniowy - Lew

Ten tydzień możesz zapamiętać na długo. Problemy będą się nawarstwiać ponieważ Merkury znajduje się kwadraturze do Twojego znaku. Zapominanie, przeinaczanie, kłopoty komunikacyjne z telefonem i autem mogą napsuć Ci krwi. Na dodatek dojdzie do jakiegoś nieporozumienia w pracy, które trzeba będzie szybko wyjaśnić, aby ktoś nie zmienił na Twój temat zdania. Druga połowa tygodnia będzie zdecydowanie lepsza. Zbliżająca się Pełnia Księżyca w przyjaznym Ci znaku Wagi, przyniesie korzystniejsze klimaty. Będziesz mógł liczyć na przyjaciół i życzliwe osoby. W partnerstwie również się ociepli i na Święta podacie sobie rękę na zgodę.

Horoskop tygodniowy - Panna

W pracy energia i układy są sprzyjające. Swój dobroczynny wpływ roztoczy nad Tobą Merkury w Byku. Będziesz mogła Panno wyeksponować swoje pomysły oraz zaprezentować się z jak najlepszej, solidnej i perfekcyjnej strony. Okaże się, że bez Ciebie ani rusz. Działanie Jowisza i Neptuna z opozycyjnego znaku Ryb pomoże Ci w znalezieniu rozwiązań, na które nikt do tej pory nie wpadł. Niestety w partnerstwie słabszy okres. Pełnia Księżyca (16.04) w znaku Wagi sprowokuje nieprzyjemne sytuacje. Ktoś będzie mieć do Ciebie żal, że nie jesteś obecna na sto procent. Dodatkowo Mars w opozycji przypomni Ci o problemach ze stopami lub krążeniem żylnym w nogach.

Horoskop tygodniowy - Waga

W pracy nie będzie najgorzej, ponieważ większa część osób będzie już skupiać się na wolnych dniach, które niebawem nastąpią, więc możesz prześlizgnąć się niezauważona. Najważniejsze będą kwestie sercowe. Ten tydzień może Ci przynieść przełom, na który od dawna Wago czekasz. Pierwsza wiosenna Pełnia Księżyca (16.04) odbywa się w Twoim znaku zodiaku. Czekają Cię bardzo intensywne, ale niełatwe doświadczenia. Narastająca frustracja w Twoim życiu partnerskim, może osiągnąć punkt kulminacyjny tuż przed Świętami i dojdzie do wielkiego wybuchu lub kłótni. Nie martw się, to w znaczący sposób oczyści atmosferę. Nie ma co udawać, że jest wspaniale, kiedy tak nie jest. Po wyjaśnieniu sobie fundamentalnych kwestii poczujesz ulgę.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed Tobą dni intensywnych doznań i pogłębionych emocji. W pokrewnym Ci znaku Ryb dochodzi do nagromadzanie się wielu planet, co wpłynie na Ciebie pozytywnie. Będziesz bardziej otwarty na innych, chętny do wchodzenia w interakcję, otworzysz swoje serce. Merkury w opozycyjnym znaku Byka rozwiąże Ci język i z własnej woli będziesz nawiązywać kontakt i wchodzić w dyskusje. Odnowisz jakąś znajomość. Spotkanie Jowisza i Neptuna (12.04) uruchomi Twoją intuicję i szósty zmysł. Najtrudniejsza będzie Pełnia Księżyca (16.04) w znaku Wagi, która może trochę pomieszać Ci szyki i plany na Święta. Trzeba będzie nagle zmodyfikować wielkanocne ustalenia.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Najważniejszy akcent planetarny tego tygodnia, czyli koniunkcja Jowisza i Neptuna (12.04) chcąc nie chcąc, wikła Ci w swój niezwykły wpływ. Patron wszystkich Strzelców, czyli Jowisz spotyka się z refleksyjnym władcą Ryb. Przed Tobą dni pogłębionej analizy, zamyślenia i zastanawiania się nad sensem życia oraz swoim duchowym powołaniem. Będziesz nieobecny ciałem, a myślami zdajesz się bujać gdzieś wysoko w chmurach. Zdobędziesz się gorzką refleksję, że może nie robisz tego czego naprawdę w życiu pragniesz. Zechcesz się przebranżowić albo zmienić kierunek studiów. To nie są głupie pomysły, wsłuchaj się w siebie. Koniec tygodnia przyniesie nagłą poprawę humoru i zmianę klimatu na dużo radośniejszy. Na nogi postawi Cię Pełnia Księżyca w znaku Wagi (16.04) i rzecz jasna przyjaciele i znajomi.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W ciągu najbliższych dni spojrzysz realistycznie na swój stan finansów oraz na sprawy zawodowe. Postanowisz wziąć się do ostrej selekcji i pozbędziesz się tego, co dłużej Ci nie przynosi zysków, a jest tylko obciążeniem. Być może chodzi o Twoich współpracowników, lub jakieś zobowiązania finansowe. Pozbędziesz się kogoś z kim jest Ci nie po drodze. Jeśli ktoś wykorzystywał Twój portfel również ukrócisz takie zachowania. Do czwartku włącznie masz możliwość skutecznej walki o swoje profity. Śmiało proś o podwyżkę lub inne bonusy. Pod koniec tygodnia narosną nieporozumienia i napięcie w kręgu rodzinnym. Możesz poczuć, że masz ochotę te Święta spędzić całkiem oddzielnie, ale niestety Pełnia Księżyca w znaku Wagi (16.04) usadzi Cię na miejscu i zmusi do kompromisu.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Pierwsze dni tygodnia to czas, w którym Merkury przypomni Ci o niewypełnionych dokumentach i niepozałatwianych kwestiach papierowych. Będziesz gnał z miejsca na miejsce i w biegu uzupełniał formularze. Uważaj jak prowadzisz auto i pilnuj przestrzegania przepisów, ponieważ o mandat lub inne upomnienie będzie w tych dniach wyjątkowo łatwo. Zdecydowana poprawa nastroju przyjdzie pod wpływem Pełni Różowego Księżyca (16.04), która otoczy Cię swoim blaskiem i pomoże Ci zobaczyć Twoje relacje we właściwym świetle. Otrzymasz ogromną przenikliwość umysłu, a Twoja intuicja bardzo się wyostrzy, dzięki temu rodzinne gierki nie będą już na Ciebie działać.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To są najbardziej niezwykłe dni ostatnich tygodni, a nawet miesięcy. W Twoim znaku zodiaku przebywa Wenus, a we wtorek (12.04) dojdzie w nim do spotkania Jowisza i Neptuna. Jakby tego było mało, w piątek (15.04) do tego towarzystwa dołączy Mars. Na brak wrażeń z pewnością nie będziesz narzekać, możesz czuć się wręcz przytłoczona Rybo nadmiarem doznań. Nagle staniesz się centrum uwagi swoich przyjaciół i rodziny. W pracy również okaże się, że pewne osoby nie mogą się bez Ciebie obyć. Skup się na tym, co jest Ci potrzebne do szczęścia i afirmuj to, ponieważ Wszechświat łaskawie będzie Ci dawał to, czego sobie życzysz! Jedynym kłopotem mogą okazać się żylaki lub jakieś zadawnione urazy w obrębie kończyn dolnych, które przypomną o swoim istnieniu pod koniec tygodnia.

Pełnia w Wadze - znaczenie

Kiedy Księżyc wchodzi w znak Wagi, wtedy zazwyczaj jest czas na harmonię. Niemal wszystkie znaki zodiaku w tym czasie mogą wziąć głęboki oddech, to moment na rozwiązywanie konfliktów i zadośćuczynienie. To też idealny moment na zawieranie umów i chodzenie na kompromisy. Waga jako znak pełen harmonii, wnosi te wartości w życie wszystkich znaków zodiaku w tym czasie. Bywa jednak, że układ planetarny zaburza tę harmonię, jak ma to miejsce w tym roku.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: 3DSculptor/Getty Images

Pozostałe wiadomości