Horoskop tygodniowy na 9-15 stycznia. Przed nami czas nowych miłości i nagłych rozstań

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Plansza horoskopu

Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc na nocnym niebie maleje. W ciągu najbliższych dni mamy do czynienia ze sporą aktywnością planet odpowiedzialnych za kwestie miłosne, czyli Wenus i Marsa. W sercach wielu osób obudzi się głód bliskości i zapragniemy większej ilości adrenaliny jeśli chodzi o relacje. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 9-15 stycznia.

Poczujemy potrzebę czegoś świeżego oraz poszukamy ekscytujących doświadczeń. Poniedziałkowy trygon Wenus i Marsa (9.01) rozpali nawet chłodne umysły, a niedzielna kwadratura Wenus i Urana (15.01) może doprowadzić do nagłych zerwań, zakochań i odkochań, jak również do szybkiego poznania się z nowymi osobami. Jednak najważniejszymi wydarzeniami tygodnia będzie niewątpliwie powrót Marsa do ruchu prostego (12.01) oraz kwadratura Słońca i Eris (14.01).

Horoskop tygodniowy na 9-15 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku

Czerwona Planeta odzyska swoje siły, więc to co jej podlega, będzie wracać na pełnych obrotach na zwykłe tory. Możemy poczuć nagły przypływ sił i energii, przestaniemy się wycofywać, postanowimy się z czymś zmierzyć. Niestety ponownie klimaty wojenne zaczną być głównym tematem w mediach. Czas na refleksje minął, teraz czas na szybkie kroki i silne działania. Koniec tygodnia będzie dodatkowo obarczony Trzecią Kwadrą Księżyca w znaku Wagi (15.01) dlatego tym bardziej powinniśmy uważać, na to komu ufamy i dlaczego.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Poczujesz w tym tygodniu, że nie masz ani ochoty, ani możliwości dłużej ustępować. Pojawi się jakaś sytuacja, która może zmobilizować cię na tyle, że zawalczysz o spełnienie swych marzeń z ogromnym impetem. Już w poniedziałek trygon Wenus i Marsa nakieruje twoją uwagę na to, aby odzyskać satysfakcję w twoich relacjach. Będziesz bardzo atrakcyjny i przyciągający adoratorów lub adoratorki. Powrót twojego opiekuna do ruchu prostego (12.01) to wyczekiwana od wielu, długich tygodni informacja. Problematyczne może być towarzystwo, w którym będziesz się obracać. Kilka osób może się przyczynić do twoich kłopotów z powodu swoich agresywnych bądź nieodpowiedzialnych zachowań.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Tydzień rozpocznie się jakimś poważnym zagadnieniem, które trzeba będzie szybko rozwikłać. Niestety bez urażenia jakiejś osoby się nie obejdzie. Później zaczniesz skupiać się na pracy i uzyskiwaniu efektów swoich działań. Materialnie powinieneś być zadowolony, ale towarzysko szykuje się jakaś mała afera. Za sprawą Marsa wychodzącego z retrogradacji (12.01) twoi znajomi zaczną być zbyt nachalni i mało kulturalni. Uważaj na kwadraturę Wenus i Urana (14.01) ponieważ możesz nie skontrolować swoich uczuć i wyrazić coś w zbyt gwałtowny sposób. To stanie się pretekstem dla drugiej strony, aby się teatralnie na ciebie obrazić. Ktoś może wykorzystać twoją gorszą kondycję, aby uzyskać coś, na czym mu zależy lub obarczyć cię odpowiedzialnością za pewną sytuację.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Już od wczesnych godzin poniedziałku zrozumiesz, że szykuje się dla ciebie bardzo ważny, intensywny tydzień. Zgadza się, ponieważ Mars przebywający od długich miesięcy w twoim znaku, w czwartek (12.01) zacznie poruszać się ruchem prostym. Możesz znaleźć nowe źródła finansowania twoich pomysłów, nową formę współpracy. Ktoś zaproponuje znajomość, która zacznie się od biznesu, a zakończyć może czymś znacznie poważniejszym, ale to dopiero za jakiś czas. Najważniejsze jest jednak to, że poczujesz się znacznie silniejszy fizycznie i psychicznie. Wątpliwości i zmęczenie wyparują jak kamfora. Od połowy tygodnia bez niczyjej pomocy zaczniesz góry przenosić. Zapragniesz przygody i pociągnie cie gdzieś daleko od domu, przynajmniej w sferze planowania.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym tygodniu raczej powstrzymuj się od wiążących decyzji finansowych. Zawodowo także nie powinieneś się deklarować w żadnym z kierunków. Srebrny Glob maleje na nocnym niebie, a na dodatek układy planetarne będą teraz bardziej sprzyjały znakom powietrznym i ognistym. Ty Raczku postaw na regenerację po ostatniej Pełni Wilczego Księżyca. Przyda ci się jakiś pogłębiony relaks. SPA, masaż, sauna, basen, to wszystko jest w tym tygodniu jak najbardziej wskazane. Uważaj w weekend. Układy na niebie zaognią konflikty i możesz poczuć się zwiedziony zarówno przez rodzinę jak i przyjaciół. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Wagi (15.01) zaostrzy twoje problemy z układem moczowym.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Stagnacja pójdzie precz. Zaczyna się tydzień w zupełnie walentynkowym klimacie, chociaż do święta zakochanych jeszcze miesiąc. Twoja energia fizyczna i libido pójdą do góry. Apetyt na miłosne podboje, flirty i zdobywanie nowych serc znacznie wzrośnie. Ciągnąć cię będzie w nowe środowiska i do nowych ludzi. Opozycja Wenus do twojego znaku podziała jak magnes na adoratorów, więc na brak komplementów nie będziesz się uskarżać. Powrót Marsa do ruchu prostego (12.01) zasili twoje akumulatory extra doładowaniem. Wszystko ładnie, pięknie, ale do czasu. Weekend będzie już upływał w innym klimacie. Kwadratura Słońca i Eris (14.01) przywoła jakieś dawne swary. Kwadratura Wenus i Urana (15.01) może spowodować, że ktoś zazdrosny zrobi ci niemałą burę.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

To czas skoków na głęboką wodę i to bez asekuracji. Nie możesz ciągle się wahać i kalkulować, ponieważ w ten sposób straciłaś już niejedną okazję do zawodowego i osobistego rozwoju. W tym tygodniu niebo nagrodzi twoje odważne ruchy. Możesz złożyć wypowiedzenie, przenieść się do innej klasy, szkoły czy też zmienić kierunek studiów. To czas przeskakiwania na inne życiowe tory i nie oglądania się za siebie. Jeśli nie teraz to kiedy? W kolejnym tygodniu, kiedy Słońce przejdzie do znaku Wodnika na pewne ruchy będzie już za późno. Wracający do ruchu prostego Mars (12.01) utworzy kwadraturę z twoim Słońcem, więc nawet w ciele możesz poczuć opory i lęki przed zmianą w postaci bólów stawów. Rozgrzewający masaż kamieniami byłby idealny.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Szykują się ważne decyzje i konieczność odrzucenia od siebie tego co ci szkodzi. Najczęściej masz problem z zamykaniem za sobą drzwi i kończeniem pewnych układów, ale tym razem naprawdę nie powinnaś dłużej przeciągać tematu. Do galopu weźmie cię powrót Marsa do ruchu prostego (12.01), który przyspieszy wydarzenia w pracy, szkole lub firmie, ale najważniejsze będzie to, co szykuje się w weekend. Kwadratura Słońca i Eris (14.01) to wstęp do ważnych rozmów, w trakcie których ewidentnie poczujesz ciężar tematu. Niedzielna (15.01) kwadratura opiekującej się tobą Wenus i Urana zamknie pewną niezręczną sytuację. Nie uciekaj, ponieważ Trzecia Kwadra Księżyca w twoim znaku (15.01) zakończy sytuację laserowym cięciem i poczujesz, że nadchodzi upragniona ulga.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przed tobą tydzień nieplanowanych wydatków i inwestycji. Mogą zebrać się jakieś zapomniane rachunki, opłaty, których nie odnotowałeś i inne ważne płatności. Trzeba wszystko uregulować do połowy tygodnia, ponieważ później będziesz miał na to wszystko jeszcze mniej czasu. Na amory nie ma teraz ani przestrzeni, ani sposobności. To będzie ciężki, pracowity tydzień wypełniony po brzegi rożnego rodzaju powinnościami, regulacjami i obowiązkami. Na większą rozrywkę nie powinieneś liczyć, co nie jest wielką krzywdą, ponieważ nie masz teraz ochoty na spotykanie się z przyjaciółmi. Najlepiej będziesz czuł się sam ze sobą.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia będzie dla ciebie powrót Marsa do ruchu prostego (12.01). Ta ognista planeta znajduje się w opozycyjnym znaku Bliźniąt i ponownie obudzi twój temperament. Ostatnio byłeś jakby przytłumiony i nie w pełni sił, teraz wracasz do gry. Poczucie własnej wartości poszybuje do góry. Poczujesz się pewny swoich zalet i kompetencji. Ruszysz całą naprzód z jakimiś planem, który przemyśliwujesz od kilku, jeśli nie od kilkunastu tygodni. Twoja przedsiębiorczość będzie zadziwiająca. Planety chcą wysłać cię w jakąś podróż, więc trzeba przetrzepać walizki. Zdrowie zacznie powracać, podobnie jak finansowy potencjał i szczęście do pieniędzy.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Tydzień rozpocznie się dość pozytywnie. Do środy pozałatwiasz jakieś ważne urzędowe i formalne kwestie. Nie masz się czym przejmować jeśli chodzi o atmosferę w pracy. Gorzej w kwestiach partnerskich i uczuciowych. Kwadratura Eris i przebywającego w twoim znaku Słońca (14.01) spowoduje, że ktoś dąży do konfrontacji, na którą nie masz najmniejszej ochoty. Uważaj również na Trzecią Kwadrę Księżyca w znaku Wagi (15.01). Ten układ nie rokuje spokojnych rozmów o miłości czy partnerskiej przyszłości. W weekend staraj się gdzieś zaszyć, albo unikaj spotkań z konfliktowymi osobami. Twoje nerwy będą napięte jak postronki, byle impuls będzie w stanie wywołać eksplozję destrukcyjnych energii, więc nie wystawiaj się na pierwszą linię.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Nie będziesz mieć chwili wytchnienia, będzie się działo. Dopiero w tym tygodniu poczujesz, że Nowy Rok zaczyna wciągać cię pełną parą na nową płaszczyznę. Przebywająca w twoim znaku zodiaku Wenus jest niesamowicie aktywna, w związku z czym twoje kontakty z otoczeniem także się zintensyfikują. W pracy nagle bardzo duże ożywienie, tysiące tematów, pomysłów i projektów oraz zaproszeń do współpracy. Jakaś przykra sytuacja może mieć miejsce w weekend. Kwadratura Wenus i opiekującego się twoim znakiem Urana (15.01) przypomni ci o konieczności odsiewania ziarna od plew. Niestety ostatnio zapomniałeś o tym i wpuszczałeś do swojego życia jak leci, przyjaciół i przeciwników. Brałeś co dają, okazje, pecha i komplikacje. Teraz trzeba się temu uważnie przyjrzeć i dokonać selekcji.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To nie jest twój tydzień, ani twoja energia. Nie bardzo wiesz jak się odnaleźć w tej zawierusze. Wszystko wokół ciebie śmiga jak w cyklonie. Po prostu usiądź na boku i poczekaj. Nie zmuszaj się na siłę ani do zabawy, ani do udawania, że wszystko ci pasuje. Twoje wątpliwości zaostrzy powrót Marsa do ruchu prostego (12.01), który może wyciągnąć na pierwszy plan jakieś nieporozumienia z mężczyzną, który ma inną wizję pracy, nauki lub funkcjonowania waszej relacji niż ty. Chwilową ulgę przyniesie sekstyl Słońca i twojego opiekuna, Neptuna (13.01), który rozerwie cię ze sztuką lub jakimś ciekawym filmem w tle. W weekend może paść klika gorzkich słów ze strony rodziny, ale nie przywiązuj do tego większej wagi, ponieważ to chwilowe emocje.

Energie żywiołów w horoskopie urodzeniowym

Każdemu żywiołowi przypisuje się konkretną formę energii, która ma unaocznić formę ich działania. Tak też żywioł ognia wizualizowany jest jako promieniście rozprzestrzeniający się ruch. Ziemia jako centralizująca się i dośrodkowa forma ruchu. Powietrze jako unoszenie się i lotna energia, a żywioł wody wizualizuje się jako płynną i rozchodzącą się faliście formę ruchu.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Oksana Zueva/Getty Images

Pozostałe wiadomości