Horoskop tygodniowy na 6-12 lutego. Zapragniemy wolności, odmiany i przestrzeni

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Znaki zodiaku

Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 6-12 lutego. Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Wodnika. Księżyc jest już po Śnieżnej Pełni, która miała miejsce w niedzielę (5.02) i która jeszcze rzutuje na wydarzenia z pierwszych dni nowego tygodnia. Będziemy aktywni, chętni do działania, wręcz pobudzeni. W środę (8.02) Wenus utworzy pozytywny sekstyl z Uranem, więc jest to idealny dzień na pierwszą randkę lub zainicjowanie rozmowy z osobą, która nas interesuje. 

Najtrudniejsze układy przyniesie piątek (10.02) ponieważ na niebie uściśli się koniunkcja Merkurego i Plutona w ostatnim stopniu znaku Koziorożca. W tym dniu trzeba zachować szczególną ostrożność i zważać na słowa jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Mocne deklaracje i bardzo ciężkie zarzuty będą padać z wielu stron. W sobotę (11.02) Merkury zmienia znak z ziemskiego Koziorożca na powietrzny znak Wodnika i rozmowy będą już znacznie lżejsze a atmosfera w relacjach się oczyści. Poczujemy, że pragniemy wolności, odmiany i przestrzeni w większym niż zazwyczaj zakresie. Weekend będzie wypełniony ciekawymi spotkaniami. Zaleje nas fala ciekawych pomysłów.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy na 6-12 lutego dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Układ na niebie natchnie cię do odwagi i śmiałego walczenia o swoje prawa. Nie będziesz mieć skrupułów i upomnisz się o swoje należności. W drugiej połowie tygodnia będziesz się skupiał na ciężkich negocjacjach z szefem i wywalczysz sobie jakieś profity bądź przywileje. Jednak w czwartek i piątek atmosfera może być tak ciężka, że powiesz o dwa słowa za dużo. Jeśli chodzi o twoje kontakty z rówieśnikami bądź współpracownikami, nie powinieneś się na nic uskarżać. We wszystkich ważnych punktach znajdziecie kompromis. W weekend mały wyjazd - niespodzianka.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Poczujesz, że spada ci kamień z piersi, dosłownie i w przenośni. Weekendowa Pełnia Księżyca (5.02) mogła dać ci popalić jeśli chodzi o dolegliwości wieńcowe. Teraz, kiedy ten wpływ słabnie, poczujesz się znacznie swobodniej i fizycznie zdrowiej. Tydzień rozpocznie się od udanych inicjatyw zawodowych bądź szkolnych. Odnajdziesz się lepiej w towarzystwie. Skoncentrujesz się na ważnych dla ciebie spotkaniach w środę. Doskonały sekstyl pomiędzy Wenus a Uranem (8.02) niby przypadkiem zetknie cię z osobą, która chodzi ci po głowie. Coś się kroi jeśi chodzi o nowe, sercowe potencjały. Do końca tygodnia zrealizuje się jakaś umowa, spotkanie lub kontakt.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W ciągu najbliższych dni aktywność Merkurego będzie cię brać w obroty, ale to dobrze, ponieważ nie powinieneś się dłużej ociągać z pewnymi dokumentami i papierowymi formalnościami. Będziesz zajęty sprawami administracyjnymi i pozostaniesz skoncentrowany na swojej karierze. W piątek (10.02) Merkury spotka się z Plutonem, co prognozuje dla ciebie jakieś spotkanie na wysokim szczeblu. Dojdzie do poważnych ustaleń. W weekend, po przejściu Merkurego do znaku Wodnika (11.02) odczujesz wokół siebie więcej przestrzeni i swobody. Rozpocznie się czas na zabawę. Zaczniesz realizować swoje pasje.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Możesz najzwyczajniej w świecie cieszyć się, że ta trudna Pełnia Księżyca (5.02) jest już za tobą. Nie było lekko na gruncie domowym czy towarzyskim, więc z radością rzucisz się w wir obowiązków zawodowych. Z każdym dniem odnajdziesz w sobie więcej harmonii i równowagi. Środa (8.02) da ci kontakt lub spotkanie z osobą, która podnosi twój poziom świadomości i działa na ciebie inspirująco. Koniunkcja Merkurego i Plutona (10.02), szczególnie dla Raków urodzonych w trzecim dekanacie przyniesie jakieś rewelacje dotyczące życia firmy. Możliwe jakieś plotki lub sensacyjne zmiany kadrowe. W weekend nie będziesz mieć ochoty na nic poza odpoczynkiem.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dni po Pełni Śnieżnego Księżyca, która odbyła się w twoim znaku (5.02) będą dla ciebie znaczące praktycznie pod każdym względem. Masz możliwość otrzymania ważnych diagnoz, odebrania wyników, uzyskania informacji na temat dalszych losów twojej zawodowej umowy. Nie obawiaj się, nawet jeśli są jakieś niejasności, do końca tygodnia zostaną one naprostowane. W środę (8.10) mogą pojawić się jakieś partnerskie niedomówienia dotyczące planowanego wyjazdu. W piątek (10.02) nie daj się sprowokować i nie rezygnuj z czegoś przed czasem. Od momentu wkroczenia Merkurego do opozycyjnego znaku Wodnika (11.02) twoje podróże będą ułatwione i bardziej satysfakcjonujące.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Tydzień rozpocznie się dość sympatycznie i co najważniejsze, poczujesz się zdrowsza i silniejsza. Sekstyl Wenus i Urana (8.02) położy nacisk na twoje sercowe sprawy i umożliwi bliskie spotkanie z osobą, na której ci zależy. Randka powinna udać się nadspodziewanie dobrze. Najważniejszym układem tego tygodnia jest dla ciebie piątkowe spotkanie Merkurego i Plutona (10.02), które przyniesie ogromny zwrot w kłopotliwej sprawie. Spodziewaj się wygranej. Pojawią się okoliczności, które zmienią dotychczasowy rozkład sił. W weekend będą propozycje spotkań towarzyskich, wspólnego wyjścia do kina czy na zakupy, ale ty będziesz miała potrzebę zregenerowania sił w samotności.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pod wpływem ognistej Pełni Księżyca w znaku Lwa (5.02), twoja głowa i serce stały się rozgorączkowane i nie chodzi tutaj o aspekt chorobowy. W tym tygodniu możesz podejmować decyzje na gorąco i nie liczyć się zupełnie z tym co będzie później. W środę (8.02) sekstyl Wenus i Urana zainteresuje cię jakimiś nowinkami technicznymi. Twoje namiętności mogą stać się przyczyną zawodowych kłopotów, ktoś wezwie cię na dyscyplinującą rozmowę. Najprawdopodobniej w piątek (10.01) możesz narazić się komuś surowemu i obowiązkowemu. Wszystko przez twoje spóźnianie się lub nieobecność. W weekend trudna aura się rozchmurzy. Do znaku Wodnika (11.02) wkracza Merkury i jakieś zagrożenie minie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Złapiesz grunt pod nogami. W środę (8.02) sekstyl Wenus i Urana przyniesie miłe zaskoczenie w kwestiach sercowych. Ktoś ma dla ciebie nagrodę lub rekompensatę. W piątek (10.02) Merkury wejdzie w mocny uścisk z twoim opiekunem, Plutonem. Ta koniunkcja w ostatnim stopniu znaku Koziorożca ma dla ciebie wyjątkowe znaczenie, ponieważ finalizuje jakąś dłuższą pracę i zwieńcza wysiłek ostatnich tygodni. Nie odpuszczaj, kuj żelazo póki gorące. Jeśli zapomnisz o tym, aby mieć jakieś konkrety na papierze, temat w kolejnym tygodniu się rozmyje. W weekend nie będziesz mieć humoru na żadne wygibasy, na które chcą cię namówić znajomi. Zatem słuchaj intuicji i rób to, co dla ciebie korzystne.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twoje życie partnerskie i sercowe ponownie się ożywiło. Pod wpływem Pełni Księżyca w Lwie (5.02) mogło dojść do jakiegoś odnowienia relacji i dajecie sobie drugą szansę. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale zastanów się, czy nie umyka termin na jakieś ważne ruchy formalne. Czas przypilnować twoich interesów, ponieważ w środę i piątek ktoś sprzątnie ci sprzed nosa jakiś smakowity kąsek, lub lukratywne przedsięwzięcie. Jeśli dopilnujesz sprawy, to w weekend przyjdzie czas na nagrodę w postaci wyjazdu lub innych form relaksu. Merkury w znaku Wodnika (11.02) wprowadzi cię do rozrywkowego grona.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Merkury szykuje się do opuszczenia twojego znaku zodiaku (11.02), dlatego korzystaj z jego obecności i daj sobie możliwość rozmawiania, dyskutowania, prowadzenia negocjacji i poznawania nowych osób, zanim sprzyjający ku temu klimat się zakończy. Bardzo dobre okoliczności, zarówno pod względem finansowym jak i sercowym utworzą się w środę (8.02). Sekstyl pomiędzy Wenus a Uranem pomoże ci przełamać lody i zapoznać się bliżej z kimś, kogo masz na oku od dłuższego czasu. Piątkowa (10.02) koniunkcja Merkurego i Plutona, da ci decydujący impuls do działania, którego nie powinieneś lekceważyć. W tym tygodniu rzuć na jedną szalę wszystkie swoje argumenty. Ryzyko się opłaci. Nie bądź taki zachowawczy.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Początek tygodnia będzie mocny i niestety bardzo wymagający, ponieważ upłynie pod dyktando niedzielnej Pełni Księżyca w znaku Lwa (5.02). Osoby, z którymi będziesz musiał rozmawiać są dość agresywnie nastawione i nie skore do negocjacji. Do środy niewiele uda się załatwić. Jednak sekstyl Wenus i Urana (8.02) zmiękczy czyjeś serce i nawiążesz nić porozumienia. Okaże się, że sytuacja nie jest beznadziejna i można wypracować kompromis, który wszystkich zadowoli. W sobotę do twojego znaku wkracza Merkury (11.02) co jest doskonałą wiadomością. Nareszcie otworzą się niemożliwe do odbycia lub odkładane przez kilka ostatnich tygodni podróże i wyjazdy. Poczujesz, że odzyskałeś prawo głosu, a twoje zdanie ponownie się liczy. Samopoczucie zacznie się poprawiać.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Po skomplikowanych doznaniach i zagmatwanych sytuacjach partnerskich z weekendu, nie będzie już śladu. Nowy tydzień rozpoczynasz z dobrym nastawieniem i świeżą głową. Praca lub nauka zacnie przynosić oczekiwane przez ciebie rezultaty. W środę dojdzie do sekstylu pomiędzy znajdującą się w twoim znaku Wenus a Uranem (8.02), co zwiększy twoją skuteczność zawodową i dorzuci jakąś nagrodę w postaci finansów. W sprawach sercowych również lepszy klimat. Nagle okaże się, że ostatnie sprzeczki były tylko pomyłką. W piątek (10.02) możesz otrzymać jakieś ważne wiadomości, które naświetlą ci sytuację. Będziesz mogła ułożyć sobie plan działania na kolejne dni. Tydzień będzie lżejszy i bardziej satysfakcjonujący, niż ten który minął.

Jakości zmienne w horoskopie

Do jakości zmiennych w horoskopie zalicza się Bliźnięta, Pannę, Strzelca oraz Bliźnięta. Oznaczają one udział w zmianach, ale również powtórzenia oraz ruch tam i z powrotem. Tworzą one wzajemne kwadratury. To ostatnie znaki pór roku, symbolizują przez to pożegnania, ale także przedsionek każdej kolejnej pory roku. Jakości zmienne kojarzone są z niepewnością i procesem zmian.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Studio_3321/Getty Images

Pozostałe wiadomości