Horoskop

Horoskop Royal Baby. Co gwiazdy mówią o dziecku Książąt Sussex? Pisany jest mu tron!

Horoskop

Aktualizacja:

Nowy członek królewskiej rodziny od razu stał się obiektem ogromnego zainteresowania mediów, poddanych Królowej Elżbiety, jak również milionów innych ludzi.Co takiego wyjątkowego kryje w sobie horoskop Royal Baby?

Budząca do tej pory ogromne emocje i tyleż miłości co nienawiści Meghan Markle, zdążyła w szybkim tempie wyjść za księcia Harry'ego, zostać członkiem ,,Royalsów'', a 6 maja wydać na świat kolejnego pretendenta do brytyjskiego tronu. Pierwszy syn książęcej pary przyszedł na świat o godzinie 5.26 w posiadłości Frogmore Cottage w odległości około 30 kilometrów od Londynu.

Co takiego wyjątkowego kryje w sobie horoskop Royal Baby? Jak się okazuje jest w nim wiele ciekawych elementów.

Upór, przekora i dążenie do władzy

Po pierwsze nie będzie to grzeczne i pokorne dziecko, które słodko uśmiecha się do wyższych rangą osób. Horoskop wskazuje na ogromny upór, przekorę oraz... dążenie do władzy za wszelką cenę!

Dziecko jest numerologiczną ,,piątką'' i będzie powodować konflikty, z których nauczy się czerpać profity pełnymi garściami. Dodatkowo jest ,,jedenastką'' z dnia i miesiąca, co świadczy o tym, że będzie doskonale orientować się w układach i relacjach panujących na dworze Windsorów .

Potrójnie akcentowany znak Byka mówi, że jeśli syn Meghan i Harry'ego coś sobie postanowi, to nie ma na świecie takiej siły, która będzie go w stanie przed tym powstrzymać. Ascendent w znaku Byka, ze Słońcem w koniunkcji świadczy o tym, że nowo narodzone dziecko w królewskiej rodzinie nie da się zepchnąć na margines i będzie na sobie skupiać uwagę w znacznie większym stopniu, niż dzieci Księcia Wiliama i Księżnej Kate!

Być może osoby, które wietrzą spisek i twierdzą, że planem i celem Meghan Markle jest posadzenie Księcia Harry'ego na tronie mają szczyptę racji, jednak Los może zrealizować to w przewrotny sposób.

Związek astrologiczny z księciem Karolem

Syn byłej amerykańskiej aktorki ma niezwykły horoskop, który będzie ciągnąć go w kierunku objęcia rządów! Tym bardziej, że koresponduje on niesamowicie z planetami obecnego następcy tronu, czyli Księcia Karola,

Pomiędzy horoskopem świeżo przyszłego na świat Byka, a horoskopem Księcia Karola, który jest Skorpionem, wytworzył się szereg mocnych opozycji... Świadczy to o tym, że linia sukcesji tronu, a przynajmniej mocnej zażyłości, więzi i dziedziczenia energetycznego idzie właśnie w tym kierunku.

To dziecko zaczaruje wszystkich wokół i zacznie walczyć o bycie centralnym punktem uwagi. Jako numerologiczna piątka będzie kochać sztukę i scenę, a pociąg do aktorskiej gry wyssie z mlekiem matki. Królewski chłopiec będzie miał ogromne szczęście do pieniędzy, (ale to akurat chyba nikogo nie zdziwi), oraz łatwość w zjednywaniu sobie ludzkiej sympatii i poklasku. Daje to Księżyc w znaku Bliźniąt.

Najważniejszy jednak, patrząc na dziecko jako przyszłą osobę publiczną, jest punkt kariery zawodowej oraz ambicji, czyli MC (szczyt nieba). Znajduje się on w horoskopie kolejnego w kolejce do brytyjskiego tronu członka rodziny, w tym samym miejscu, co ascendent w mandali obecnie urzędującej Elżbiety II !

Ponieważ w astrologicznej interpretacji nie ma miejsca na przypadki, można zaryzykować stwierdzenie, że jakimś przedziwnym zbiegiem okoliczności (a przecież zdarzały się niesamowite zwroty akcji w sprawach dziedziczenia), dziecko to może w przyszłości trafić na angielski tron!

MC w znaku Koziorożca, tym bardziej w tym samym punkcie co Ascendent prababci Królowej, to nie przelewki.

Gra o tron

W ciągu najbliższych kilkunastu lat, w rodzinie Royalsów będzie rozgrywać się bardzo silna, dramatyczna walka o pozycję i znaczenie. W horoskopie Księżnej Meghan, Słońce dziecka plasuje się wysoko nad horyzontem, co wbrew deklaracjom o potrzebie zachowania prywatności, jasno mówi o tym, że poprzez syna będzie ona realizować swoje plany i ambicje życiowe. Dopiero siódmy w kolejce do tronu, czy też tylko siódmy?

Na arenę rozgrywki w świecie angielskich arystokratów wszedł nowy i to całkiem mocny gracz!

Życzymy dużo szczęścia na nowe życie, chociaż patrząc na horoskop, życzenia nie będą potrzebne, ponieważ potomek Księcia Harry'ego ma moc.

Astrolog Merkurja

Merkurja na Facebooku

www.merkurja.com

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości