Horoskop

Horoskop walentynkowy - co nas czeka w ten weekend? Komu gwiazdy wróżą miłość?

Horoskop

Aktualizacja:

Święto Zakochanych za sprawą Księżyca w znaku zazdrosnego Skorpiona i bogini miłości, czyli Wenus przebywającej w znaku ognistego Barana - będzie w tym roku wyjątkowo emocjonujące!

Planety na niebie układają się w sposób, który świadczy o tym, że zarówno Walentynki, jak i pozostała część miesiąca będzie obfitować w skrajne emocje. Możemy spodziewać się wybuchów silnych uczuć, ale również tych negatywnych - takich jak chęć posiadania partnera na własność , czy obawa przed wyimaginowanym rywalem. Uruchomią się różnego rodzaju obsesje i zazdrość o potencjalnych konkurentów w miłości. Planety, które odgrywają najmocniejszą rolę w sprawach partnerskich to Mars i Wenus. Obydwa te ciała niebieskie znajdują się w żywiole ognia, a więc poparzyć się będzie w tym roku wyjątkowo łatwo! Pojawi się chęć do podejmowania ryzyka, czy też nadmiernego popisywania się i przeceniania swoich sił.

Trzeba pilnować, aby chwilowy impuls, czy przypływ adrenaliny nie popsuły świetnie zapowiadającej się randki. Z pozytywów układy na niebie przyniosą Nam chęć do działania i odwagę w mówieniu o swoich uczuciach. Będziemy chętni do dzielenia się emocjami i łatwiej niż w innym okresie przyjdzie nam przejmowanie inicjatywy. Z lekkością nawiążemy nowe znajomości.

Cały walentynkowy weekend to wyjątkowo gorący klimat jeżeli chodzi o spotkania partnerskie i tworzenie świeżych relacji.

BARAN

Musisz teraz uważać na emocje wymykające się spod kontroli. Wenus przebywa w Twoim znaku ale jest pod wpływem Czarnego Księżyca i planetoidy Chiron. Dlatego powinieneś mieć na uwadze, że ktoś knuje intrygę, żeby uwieść Ciebie, albo Twoją drugą połówkę. Pamiętaj, że okazja czyni złodzieja, dlatego miej się na baczności. Wysil się, aby odzyskać harmonię w związku. Z pozytywów trzeba zaznaczyć, że będziesz mieć mnóstwo energii i optymistyczne nastawianie. Jednak z powodu roztargnienia, czeka cię mała nieprzyjemność zawodowa.

BYK

Twoja patronka czyli Wenus znajduje się w ognistym znaku, co zmuszą cię do impulsywnych reakcji. W grę wejdzie zazdrość o partnera. Możesz czuć, że grunt usuwa się spod nóg. Jak się niebawem okaże, niepotrzebnie się martwisz. Po kłótni będziecie się czule godzić. Pod koniec lutego możesz spodziewać się już spokojnej atmosfery. Jednak na ten weekend nie nastawiaj się na zbyt wiele, ponieważ Twoja potencjalna Walentynka będzie mocno zajęta pracą, na wielkie szaleństwa przyjdzie czas w innym terminie. W dzień zakochanych czułe wyznania i dobra, chociaż późna kolacja w domu sprawią, że Byki i tak będą zadowolone.

BLIŹNIĘTA

Święty Walenty wymyślił, że spotka Cię niespodzianka i spędzisz wieczór inaczej niż zakładałeś. Być może ktoś nie zdąży, być może złe samopoczucie zmusi Cię do przeniesienia spotkania na inny termin, w każdym razie piątek to nie jest idealny czas na twoje randki. Nadeszła pora, aby spytać siebie samego, czy nie flirtujesz zbyt mocno i to nie z jedną osobą. To może się źle skończyć. Nie kuś Losu i zdecyduj się wreszcie na jakąś opcję. Na szczęście ta niezamierzona zmiana planów i obrót spraw przyniesie ci korzyści. Służbowa podróż da profity finansowe i kolejne okazje do zawarcia nowych znajomości.

RAK

Walentynkowe niebo nie rozpieszcza cię w tym roku. Kwadratura Wenus do znaku Raka sprawi, że kolejny raz będziesz musiał zgodzić się na kompromis. Nie wszystko wyjdzie tak jakbyś sobie tego życzył. Planety przewidują kłopoty z czasem i dojazdem, oraz fochy i naburmuszenie twojej Walentynki bądź Walentego. W ten weekend będziesz nie w sosie. Planety nie grają pod ciebie, ale za bardzo kaprysisz i marudzisz, w ten sposób zniechęcisz potencjalnego partnera. Weź się w garść. Na zły humor przyjdzie czas, teraz musisz być milszy. Już od 22 lutego niebo zgotuje dla ciebie wielką odmianę. Końcówka miesiąca wynagrodzi ci podwójnie niezbyt udane Święto Zakochanych.

LEW

To właśnie teraz masz szansę na poprawienie jakości twojej relacji. Ten tydzień przyniesie ci ulgę od kłótni i nieporozumień. Wykorzystaj układy na niebie, aby ugrać ile się da. Za sprawą mocnych planet w żywiole ognia, będziesz wyjątkowo atrakcyjny i pociągający. Ktoś z przeszłości, odnowi kontakt i nie oprze się pokusie spytania czy jest jeszcze szansa na związek. Walentynki przyniosą ciąg dalszy zaskakujących i energetycznych doznań z ostatnich dni. Przed Lwami wyjątkowe emocje, dużo i ciekawie będzie się działo, padną też ważne słowa. Atmosfera sprzyja twojemu towarzyskiemu i sercowemu sukcesowi.

PANNA

Dla ciebie Panno to dość trudny miesiąc, pełen ciśnienia i presji w miejscu pracy. Twój związek może się przez to zbytnio wychładzać, a w domu spotkają Cię pretensje. Zapobiegnij temu i wymyśl szybko jakąś walentynkową niespodziankę. W najbliższym czasie nieplanowany, służbowy wyjazd będzie krzyżował twoje plany na dłuższy odpoczynek we dwoje. Portfel za to nadspodziewanie pełny. To na co czekasz w kwestiach sercowych przyjdzie dopiero 22-23 lutego, teraz trzeba obejść się smakiem. Praca i obowiązki skupią na sobie prawie całą Twoją uwagę. Zrekompensuje ci to koniec miesiąca, który będzie bardzo satysfakcjonujący.

WAGA

Opozycja Czarnego Księżyca, Chirona i Wenus bardzo podniesie ci ciśnienie i sprawi, że będziesz czuć się jak na jakimś egzaminie. Uważaj na nieszczerą osobę, która zakłóca twoją relację! Wokół ciebie sporo teraz intryg i niedomówień. Szczególnie wrześniowe Wagi muszą uważać na plotki i nieczyste zagrania. Ktoś upiera się, żeby zrobić ci na złość i zazdrości partnerskiego szczęścia. Samotne Wagi mogą natomiast przyciągnąć niepokojące osoby, które będą miały coś w zanadrzu. Pomimo wszystko nie daj się sprowokować i zachowaj zimną krew. Już niebawem uda ci się rozszyfrować tajemnicę i opanować sytuację. W pracy, szkole i finansach będziesz bezpieczna.

SKORPION

W Dniu Zakochanych Księżyc jest w twoim własnym znaku i przyniesie ci poddanie się chwilowym emocjom i wrażeniom. Możesz być rozkapryszony i niezbyt sympatyczny w odbiorze. Lepiej postawić na randki i spotkania w domowych pieleszach zamiast zapuszczać się ryzykownie na tak zwane ,,miasto''. W najbliższych dniach będziesz intensywnie zafascynowany nową osobą. Uważaj, bo to bardzo niebezpieczna gra. Ten ktoś ma nieujawnione zobowiązania. Kondycja fizyczna również nie będzie taka jak sobie życzysz. Może zabraknąć Ci sił na zrealizowanie wszystkich planów. Koniec lutego to zdecydowana poprawa humoru i samopoczucia, również tego dotyczącego spraw sercowych.

STRZELEC

Mars przebywa w Twoim znaku, więc nie będziesz się bawić w subtelności. Jeśli chodzi o uczucia chcesz szybko, dużo i intensywnie. Przychylna Ci Wenus ze znaku Barana sprawi, że będzie tak jak sobie życzysz. W walentynkowy weekend samotne Strzelce będą już w nowej relacji, ponieważ ktoś zauroczy się Tobą na zabój i nie odpuści. Zgodzisz się na spotkanie, z którego wyniknie więcej niż zakładałeś. Masz teraz powodzenie, energię i pieniądze, aby spełniać swoje marzenia. Strzelce przebywające w stałych relacjach również mogą liczyć na bezproblemowy i interesujący klimat. Pamiętaj jednak, że koniec miesiąca przyniesie Ci ogólny spadek formy, zatem korzystaj na zapas.

KOZIOROŻEC

Jowisz znajdujący się w twoim znaku ożywi twoje serce i zachęci do spróbowania odmiennych doznań. Czeka na ciebie uczuciowy eksperyment i pójście inną niż zazwyczaj ścieżką. W zakłopotanie mogą natomiast wprawić cię niespodziewane wyznania płynące z zagranicy. Jeśli jesteś w stałym związku musisz się liczyć z cudzą złośliwością. Ktoś będzie chciał zepsuć ci walentynki niewybrednymi plotkami. Nie dawaj im wiary. Okażą się wyssane z palca. Uważaj na oszustwo jeżeli chodzi o relację zainicjowaną w internecie, postaw na znajomość zawartą bezpośrednio.

WODNIK

Czeka cię istne szaleństwo. Nie tylko w walentynkowy wieczór, ale nawet do końca lutego. Twoje uczucia będą teraz silne i niełatwo dadzą się ukoić. Masz wrażenie, że czegoś szukasz, ale sam nie wiesz czego. Ktoś z przeszłości będzie starał się pozbawić cię równowagi, musisz się przygotować na wiadomości - niespodzianki. Wodniki ze stycznia przewrócą całe swoje życie do góry nogami, a to wszystko w gorącej, miłosnej atmosferze. Będziesz mieć rewolucyjne pomysły. Możliwe, że osoba z którą planujesz dzień zakochanych jest tą jedyną i przy jej boku zechcesz spędzić resztę swych dni. Zaręczyny, czemu nie, ale poczekaj chociaż tydzień od zapoznania się.

RYBY

Najbliższe dni poświęcisz trosce o siebie i bardzo dobrze! Przypomnisz sobie o tym, że Ty też jesteś ważna i masz prawo do swoich potrzeb. Dla odmiany pozwolisz, aby być adorowaną, a nie adorować kogoś innego. Stwierdzisz, że zakochałaś się w sobie i zafundujesz sobie spa, masaże, kosmetyczkę albo fryzjera i zakupy. To czas na zdrowy egoizm, który tak rzadko ci się trafia. Kondycja również lepsza niż ostatnio.Jednak twoja połówka może czuć się trochę zepchnięta na dalszy plan i zaniedbana. Udobruchaj ją i zaplanuj więcej czasu razem, bo w innym wypadku zacznie cię straszyć, że masz konkurencję. Pod koniec miesiąca nadal nawał spraw w pracy. 23 i 24 lutego czekają cię wyjątkowo ważne rozmowy. Ta nowa oferta zawodowa poprawi Ci humor. Miej odwagę skorzystać.

Wszystkim Czytelnikom życzę sprzyjającego wpływu Wenus i celnych strzałów Amora!

Astrolog Merkurja

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości