Horoskop

Horoskop dzienny na środę. Niektórzy będą gwałtowni, wręcz agresywni

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Juhari Muhade/Getty ImagesHoroskop dzienny na środę, 20 października 2021 r.

Jaki jest horoskop dzienny na środę, 20 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Srebrny Glob utworzy pierwszą pełnię lunarnego cyklu, dzisiaj na niebie ukaże się Księżyc Myśliwych. Pełnia uściśli się o 16:56. Jak będziemy się czuć?

Horoskop na środę, 20 października 2021 r.

Z powodu silnego wpływu naszego naturalnego satelity, możemy spodziewać się nagłych bólów głowy o podłożu migrenowym i laryngologicznym. W tym dniu warto również zatroszczyć się o sprawy krążeniowe i profilaktycznie zmierzyć ciśnienie.

Będziemy gwałtowni, wręcz agresywni, szybko damy wyprowadzić się z równowagi. Czeka Nas intensywny, niespokojny dzień, w którym będziemy starać się zaznaczyć swoją pozycję.

Horoskop dzienny - Baran

Wpływ Pełni Księżyca w Twoim własnym znaku daje Ci się odczuć już od kilku dni. Będziesz mieć trudności z utrzymaniem koncentracji. Niełatwo będzie Ci również utrzymać na wodzy emocje. Z dobrych informacji są takie, że dzisiaj możesz wreszcie zepchnąć do defensywy osoby, które Ci zagrażały albo podgryzały Twoją pozycję. Pokażesz swoją siłę.

Horoskop dzienny - Byk

Możesz spotkać się z tym, że ktoś będzie Cię ostro krytykował. Na pieńku będziesz mieć zarówno z współpracownikami jak i z członkami rodziny. Dzisiaj będziesz mieć odmienne stanowisko niż reszta, dlatego może dochodzić do bardzo wyraźnych zgrzytów. Nie martw się, nikt Cię nie zmusi do zmiany. Wytrwasz przy swoim.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie dzień pełen ciekawych wieści i obiecujących propozycji. Pełnia Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Barana pomoże w osiągnięciu Twoich pragnień i marzeń. Masz przed sobą bardzo dobre perspektywy również jeśli chodzi o Twoje relacje. Ponieważ promieniujesz energią i wdziękiem, dostaniesz informację, że komuś bardzo zależy na zacieśnianiu znajomości z Tobą.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj trzeba będzie uporządkować wiele kwestii, chociaż może to być dla Ciebie nieprzyjemne. Może trzeba zacząć od najmniejszych problemów, czyli od blatu biurka bądź szuflady. Ktoś będzie dla Ciebie nieuprzejmy i to spowoduje, że poczujesz się gorzej niż zazwyczaj. Pojawią się bóle brzucha. Te chwilowe zgryzoty wieczorem ustąpią w domowym zaciszu.

Horoskop dzienny - Lew

Pełnia Księżyca w ognistym znaku Barana poprowadzi Cię do zwycięstwa. Dzień wróży Ci zdecydowane kroki i możliwość wykazania się siłą i konsekwencją. W tym dniu inni będą czuli przed Tobą respekt. Po południu jakaś korzystna dla Ciebie transakcja wreszcie dojdzie do skutku.

Horoskop dzienny - Panna

Przed Tobą kolejny dzień, w trakcie którego musisz wykazać się dobrym instynktem i samozaparciem. Niestety niewiele kwestii będzie Cię cieszyć. Powinieneś być wyczulony na próby wypchnięcia Cię z Twojego terytorium. Ktoś może podważać Twoje kompetencje, ale Twój spokój zapobiegnie kłopotom. Wieczorem poczujesz trochę ulgi przez dobrą rozmowę.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj nie powinnaś mieć żadnych skrupułów, ani robić sobie wyrzutów. Sytuacja będzie wymagała od Ciebie żelaznej konsekwencji i twardego postępowania. Nie możesz pozwolić sobie na żadne wahania jak to masz w zwyczaju. Pełnia Księżyca w znaku Barana nie pozwoli Ci się cofnąć ani zastanawiać. Teraz, albo wcale.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed Tobą ciekawszy okres w miejscu pracy. Możesz podreperować swoją pozycję w firmie bądź szkole. Ruszą jakieś nowe projekty z Twoim udziałem. Masz również możliwość otrzymać propozycję udziału w szkoleniu. Wieczorem Pełnia Księżyca podgrzeje Twoje sprawy partnerskie, ale w korzystny sposób.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czeka Cię świetna środa. Dzięki wsparciu Pełni Księżyca z ognistego trygonu otrzymasz dodatkową porcję energii. W jakimś sporze nie będziesz mieć sobie równych. Ktoś będzie musiał uznać Twoją wyższość. Korzystaj z okazji, które ześle Ci Los również jeśli chodzi o pomyślne zakupy i inwestycje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj możesz mieć poczucie, że czego być nie zrobił to i tak nie dogodzisz otoczeniu. Ludzie wokół Ciebie będą mieli wygórowane oczekiwania i jakieś nierealne żądania. Jeśli chodzi o pracę, boleśnie odczujesz, że ktoś ma innego protegowanego. W sprawach sercowych również zgrzyt, nie będziesz zadowolony z wyborów drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Wodnik

W tym dniu nie będziesz się oglądał na cudze poglądy. Zrobisz to, co uważasz za słuszne bez względu na konsekwencje, które może to przynieść. Będziesz bezkompromisowy i zdeterminowany. Masz szansę, aby wybić się na jakieś miejsce, którego nie mogłeś otrzymać. Korzystaj z czyjejś nieobecności.

Horoskop dzienny - Ryby

Może dojść do sporych konfliktów i sprzeczek. Ktoś będzie Cię napastliwie atakować, zarzucając Ci sprawy, z którymi nie masz nic wspólnego. Dzisiaj nie podejmuj ostatecznych decyzji, nie wypowiadaj słów, których nie da się cofnąć. Za kilka dni dzisiejsze nieporozumienie się wyjaśni. W finansach również zamieszanie.

Jesienny rytuał wybaczania

Październik to miesiąc Wagi, a zatem czasu, w którym nawiązuje się nowe znajomości, godzi z ludźmi i zaznaje harmonii. To idealny moment na rytuał wybaczania. Bedą nam potrzebne: trzy naturalne miseczki, z czego dwie z wodą, odrobina mleka i soku porzeczkowego, świeca, kadzidło szałwiowe lub suszoną szałwię.

Do jednej miseczki z wodą dodaje się krople mleka, a do drugiej kroplę soku porzeczkowego. Zapala się świecę i podpala kadzidło szałwiowe, które oczyszcza. Do ostatniej miseczki należy powoli wlewać naprzemiennie wodę z mlekiem i wodę z sokiem, mieszając trzeba powtarzać: "Niech negatywne emocje nie rządzą mną i w zapomnienie odejdą. Niech moja relacja zostanie uleczona na zawsze" W miejscu relacji można wymienić osobę, z którą ma się konflikt. Następnie trzeba zlać płyn do jednego naczynia, zgasić świecę i kadzidło mokrymi od płynu dłońmi i zmyć dokładnie naczynia.

Zobacz także:

Obejrzyj wideo:

Mężczyzna, którego na męża wybrać nie wolno
Mężczyzna, którego na męża wybrać nie wolnoPorozmawiamy o mężczyznach – a konkretniej o tym jacy są w związku, o ich wadach i zaletach patrząc po ich znakach zodiaku. Astrolog Merkurja.
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Juhari Muhade / Getty Images

Pozostałe wiadomości