Horoskop

Horoskop na sobotę. Czas pożegnać się z tym, co było

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
gettyimages/LazyPixel / Brunner SébastienHoroskop

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc również przebywa w znaku Strzelca, na niebie dojdzie do całkowitego zaćmienia Słońca, które można będzie obserwować tylko z terenów Antarktydy, a częściowo również z krańców Ameryki Południowej. Ten wpływ to istotny sygnał dla naszych organizmów, że nadszedł czas, aby pożegnać się z tym, co było i robić już wstępne podsumowania roku 2021. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na sobotę 4 grudnia.

Będziemy odcinać się od przeszłości, zamykać to, co stare i niepotrzebne, wykonywać rytuały oczyszczające dla ciała i psychiki. Nów Księżyca w znaku Strzelca nakieruje naszą uwagę na świat spraw wewnętrznych, na idee i marzenia, o których już dawno zapomnieliśmy. Jednak towarzyszący mu kwinkunks pomiędzy Marsem a planetoidą Eris będzie wszczynał dalsze niepokoje polityczne.

Horoskop dzienny na sobotę, 4.12.2021 r.

Baran

Dzisiaj musisz zastanowić się, czy na pewno w pełni korzystasz ze swoich potencjałów. Nie bój się swoich marzeń. Nów Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że będą Ci sprzyjać wysoko postawione osoby, które pomogą w realizacji Twoich pomysłów. To dzień pełen energii.

Byk

Poczujesz, że coś jak kotwica trzyma Cię w przeszłości i nie możesz ruszyć do przodu ze swoimi marzeniami. Nadszedł czas, aby zrobić sobie jakiś rachunek sumienia. Dzisiaj będziesz mieć w sobie wiele lęków i wątpliwości. Na szczęście możesz liczyć, że wieczorem komuś się wyżalisz i ktoś Cię zrozumie.

Bliźnięta

Dzisiaj rano możesz doznać jakiegoś wewnętrznego oczyszczenia. Coś nagle odejdzie i zaznasz ulgi, chociaż w początkowej fazie może to być bolesne. Do głowy przyjdą Ci świetne pomysły. Zapragniesz tworzyć jakiś ciekawy projekt i po południu skontaktujesz się z ważnymi osobami, z którymi chcesz się tym podzielić.

Rak

Możesz czuć jakiś niepokój i obudzić się po ciężkiej nocy. W tym dniu powinieneś się zainteresować jakimiś tematami duchowymi bądź ezoterycznymi. Będziesz mieć poczucie, że chcesz pogłębiać swój duchowy rozwój. W szczególności zwróć uwagę na to, co Ci się śniło, to sygnał dotyczący tego, z czym powinieneś się pożegnać.

Lew

Twoja energia i optymizm będą na wysokim poziomie. Zapragniesz gdzieś wydatkować swoje siły. Możesz zdecydować się na jakieś ćwiczenia, bądź inną aktywność fizyczną. Będziesz w ciągłym ruchu, podekscytowany perspektywą fantastycznego wieczoru.

Panna

Dzisiaj może być gorąco. Od rana zaskoczy Cię poziom emocji Twoich najbliższych. Spodziewaj się intensywnych wydarzeń, jakiegoś sporu, a nawet konfliktu interesów wśród Twoich najbliższych. Ktoś może pojawić się niezapowiedziany, a nawet niemile widziany.

Waga

Dzięki wpływowi zaćmienia i Nowiu w znaku Strzelca zdobędziesz się na odwagę w jakiejś sprawie. Będziesz zdecydowana, konkretna i zaczniesz dbać o swoje interesy. To dobry dzień, aby rozliczyć się z kimś w kwestii długu i poprosić o zwrot kwoty lub jakiegoś przedmiotu.

Skorpion

Nów w znaku Strzelca zwróci Twoją uwagę na sprawy partnerskie i intymne. Będziesz chcieć przeprowadzić ważną rozmowę z drugą połówkę, jednak nie stawiaj sprawy na ostrzu noża, dzisiaj niektórzy będą zbyt łatwo ulegać emocjom, które będą złym doradcą. Wieczorem wybierz spacer na świeżym powietrzu.

Strzelec

Dzięki całkowitemu zaćmieniu Słońca w Twoim znaku wiele spraw będziesz mógł zobaczyć w nowym świetle. Otworzysz się na swoją wrażliwszą stronę, złagodniejesz i zobaczysz, że dzięki empatii zyskujesz więcej. Dzień upłynie Ci pod znakiem troszczenia się o innych i skupienia na relacjach.

Koziorożec

Nów Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że sobota będzie dla Ciebie zaskakująco przyjemna. To, co ciążyło Ci kamieniem na sercu, nagle okaże się lekkie jak pióro. Twoje kontakty rodzinne będą w lepszej kondycji. Coś naprawisz, coś wymienisz i wszyscy się z tego ucieszą.

Wodnik

Masz możliwość wpaść na jakiś biznesowe rozwiązanie, Twoja kreatywność dotycząca spraw finansowych będzie większa niż zwykle. Skupisz się na swoich pomysłach, które mogą usprawnić Ci pracę. Wieczorem trafi do Ciebie jakieś zaskakujące zaproszenie, z którego niebawem skorzystasz.

Ryby

Dzisiaj będziesz potrzebować chwili wyciszenia się i autorefleksji. Nów Księżyca w znaku Strzelca odbywa się w kwadraturze do Twojej fazy, w związku z czym będziesz potrzebowała zebrać myśli w samotności i dokonać jakiegoś większego rachunku sumienia. Niestety Twoi bliscy bądź sąsiedzi będą Ci działać w tym dniu na nerwy.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Aspekty najważniejsze, duże

Najważniejsze, czyli duże, aspekty są najprostsze do rozpoznania i to je poleca się rozpoznawać podczas pierwszych lat nauki i odczytywania horoskopów urodzeniowych. Zalicza się do nich:

  • sekstyl – 60 stopni, zachęca i wspiera,
  • kwadraturę – 90 stopni, tworzy tarcia i przeszkody,
  • trygon – 120 stopni, relaksuje i stwarza możliwości,
  • opozycję – 180 stopni, oznacza dwie przeciwne siły,
  • koniunkcję – 0 stopni – łączy i jednoczy.

Uznaje się, że dobrymi aspektami są sekstyl i trygon, złymi kwadratura i opozycja, a koniunkcja może być uznawana za dobrą lub złą, w zależności od tego, jaka jest natura planet.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/LazyPixel / Brunner Sébastien

Pozostałe wiadomości