Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Intensywny i pełen emocji początek tygodnia

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
sarayut Thaneerat/Getty ImagesHoroskop dzienny na poniedziałek 29 listopada 2021 r.

Od rana będziemy bombardowani różnego rodzaju wiadomościami. Po południu Mars utworzy trygon z Neptunem, co uruchomi poszukiwanie nowych dróg i rozwiązań. Głośno będzie o sprawach związanych z rynkiem paliw, w tym ropy i gazu, prawdopodobna duża zmiana cen. Poznaj horoskop na poniedziałek 29 listopada dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na poniedziałek, 29 listopada 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny. Srebrny Glob przejdzie do znaku Wagi o godzinie 9:54. Dzisiaj na niebie uściśli się koniunkcja Merkurego i Słońca w znaku Strzelca, która przyniesie nawał newsów i zalew świeżych informacji. To będzie bardzo intensywny i pełen emocji początek tygodnia. Możliwe incydenty na morzu.

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Horoskop dzienny Baran

Od rana przywitają Cię różne niespodziewane nowiny. Informacje, które spłyną mocno na Ciebie podziałają. To będzie poniedziałek ważnych narad służbowych i nowych strategii. Możesz jednak liczyć na to, że szef spojrzy na Ciebie przychylnym okiem. W domu nie będzie na nic czasu.

Horoskop dzienny Byk

Możesz snuć jakieś romantyczne marzenia i układać plany na spotkanie. Układ na niebie jest dla Ciebie przychylny, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, niestety gorszy zawodowo i finansowo. Ktoś będzie Cię zmuszał do większego wysiłku i efektywności w pracy bądź szkole.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Koniunkcja Słońca i Twojego patrona, Merkurego, potrząśnie Tobą i postawi Cię na równe nogi. Możesz układać ważne plany i podejmować istotne decyzje zawodowe. Ktoś zaskoczy Cię swoją propozycją, ale nie bój się i zaryzykuj, to się opłaci w szerszej perspektywie.

Horoskop dzienny Rak

Poniedziałek przywita Cię pośpiechem i pilnymi sprawami do formalnego wyjaśnienia. Po południu pojawią się spore trudności. Uważaj, aby zazdrość nie zniszczyła Ci związku. Jesteś zbyt podejrzliwy i zbyt zaborczy, ktoś może się czuć osaczony.

Horoskop dzienny Lew

Los się dzisiaj do Ciebie uśmiechnie. Nareszcie zyskasz aprobatę w pewnej kwestii. To bardzo dobry dzień na szukanie nowej pracy, jeśli widzisz taką potrzebę. Wieczorem ktoś chętnie udzieli Ci pomocy z potrzeby serca. Poczujesz, że lżej Ci na sercu.

Horoskop dzienny Panna

Dzisiaj wstrzymaj się, jeśli to będzie możliwe, z podjęciem ważnej dla Ciebie decyzji. Ktoś będzie wręcz siłowo próbował na Tobie coś wymóc. Koniunkcja Słońca i Twojego patrona, Merkurego, może wywołać jakiś ostry konflikt, który łatwo wymknąłby się spod kontroli.

Horoskop dzienny Waga

Masz szansę na spotkanie pewnej osoby w dziwnym miejscu. Ten ktoś będzie miał z Tobą jakieś interesy. Dzisiaj czekają Cię nieprzyjemne zbiegi okoliczności. To będzie bardzo nietypowy dzień. Nie ufaj plotkom i pogłoskom, ponieważ możesz stracić zdolność racjonalnego myślenia i okaże się, że wszystko wygląda inaczej niż myślisz.

Horoskop dzienny Skorpiona

Rano będziesz się borykać ze szkodliwym działaniem innych osób, które będą działać Ci na nerwy. Dzisiaj powinieneś twardo obstawać przy swoim, dzięki temu wyjdziesz na prostą w kwestiach relacji zawodowych. Wieczorem lepszy klimat osobisty i szansa na udane spotkanie.

Horoskop dzienny Strzelec

W Twoim znaku zodiaku dojdzie do koniunkcji Słońca i Merkurego. Przed Tobą niespodziewane wydatki. W pracy ważna narada służbowa, spotkanie z szefostwem bądź zawieranie nowych kontaktów zawodowych. Korzystaj i załatwiaj jak najwięcej.

Horoskop dzienny Koziorożec

Kto ma szczęście w miłości, nie zawsze ma szczęście w interesach i odwrotnie. Dzisiaj z powodu zazdrości może wyniknąć jakiś konflikt w miejscu pracy. Twój sukces będzie kłuć kogoś w oczy i możesz mieć nieprzyjemności. Na szczęście bliska sercu osoba Cię utuli i pocieszy.

Horoskop dzienny Wodnik

Zawodowo czeka Cię intensywny, ale bardzo opłacalny dzień. Przed Tobą poprawa witalności i powrót dobrego humoru. Wcześniejsze trudne sytuacje okażą się proste, łatwe i korzystne. Nawet tematy uczuciowe toczyć się będą po Twojej myśli.

Horoskop dzienny Ryby

Przebywający w Twoim znaku Neptun będzie w trygonie z Marsem. Dzisiaj swoje problemy zobaczysz w świeżym świetle. Dostaniesz cenne przekazy od Kosmosu. Ukażą się rozwiązania, których nie brałeś pod uwagę. Finanse pójdą w lepszym kierunku.

Jak stworzyć symbol sigil?

Po pierwsze trzeba zapisać swoją intencję, powinna być ona klarowna i konkretna, chociaż bez zbędnych szczegółów. Musi być rozsądna, czyli np. "będę zarabiać x złotych miesięcznie", "do końca roku dostanę awans", ale nie: "zostanę gwiazdą pop" (jeśli nigdy nie działało się w tym temacie). Zdania powinny być formułowane w sposób pozytywny, bez używania "nie". Następnie wykreśla się wszystkie samogłoski oraz litery powtarzające się. Z tych, które pozostały, tworzy się symbol naszej intencji. Można dowolnie litery przesuwać, powiększać, angażować w symbol.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości