Horoskop

Horoskop na poniedziałek. To będzie dzień pełen uśmiechu i aktywności

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Kobieta ze znakami zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 15 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Barana. Dzisiaj Srebrny Glob będzie ustawiał się w harmonijnym położeniu względem Wenus, Jowisza i Słońca.

Obydwa światła horoskopu znajdują się w znakach ognistych, zatem możemy liczyć na bardzo aktywne i pełne ruchu zakończenie długiego weekendu. Jeśli tylko nie ulegniemy ciężkim wpływom Marsa i Plutona, które uściśliły się w niedzielę, świąteczny poniedziałek może być udany i wesoły. Będzie dynamicznie, ciekawie i szybko, byle tylko zdjąć nogę z gazu.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 15 sierpnia 2022 roku

Horoskop dzienny - Baran

Przepełni cię dobra energia, dlatego pewnie i stanowczo zabierzesz się za wszystkie swoje sprawy. Poczujesz, że jesteś innym potrzebny i pomocny, a otoczenie docenia twój wysiłek. Trudności mijają, a twoje zwykłe, optymistyczne nastawienie do ludzi i świata powraca.

Horoskop dzienny - Byk

Unikaj kąśliwych uwag kierowanych do członków rodziny. Dzisiaj możesz mieć poczucie humoru i nastrój do żartów, których nikt poza tobą nie będzie rozumiał. Po południu możesz być zapominalski i roztargniony, sprawdź bagaże.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Układ na niebie jest dla ciebie korzystny. Będziesz śmiać się, dyskutować i żywo wymieniać informacje, a nawet nazwijmy rzeczy po imieniu – plotkować, ale w całkiem nieszkodliwy sposób. Dzisiaj dzień upłynie wesoło i dobrym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Rak

Możesz poczuć, że kolejny raz ostatnio zawodzisz się na ludziach. Ktoś potraktuje cię ostrym komentarzem, ktoś inny spóźni się lub zlekceważy twoje staranie. Po południu będzie wzbierać w tobie złość na otoczenie, dlatego lepiej planuj wieczór solo.

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc w ognistym znaku Barana nie da ci poleniuchować w ostatni dzień długiego weekendu. Nie zagrzejesz kanapy. Nie będziesz jednak sobie tego krzywdować, ponieważ aktywny poniedziałek, pełen wrażeń, nowych miejsc i ludzi, sprawi, że wieczorem odczujesz ogromne zmęczenie, ale z uśmiechem na ustach.

Horoskop dzienny - Panna

Będzie szybko i dynamicznie. Księżyc w znaku Barana wróży Ci jakieś nowe znajomości, ale czy będą one dla ciebie korzystne okaże się dopiero za kilka dni. Możesz być trochę zbyt zdystansowana i krytyczna wobec świeżych kontaktów, ale pamiętaj, żeby najpierw wyrobić sobie opinię, zanim wyrzucisz czyjś numer telefonu.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj miłość, partnerstwo i relacje zawładną twoimi myślami. Nie będziesz mogła Wago przestać roztrząsać wszystkich aspektów twojego związku. Emocje będą silne i trochę cię poniosą. Postaraj się pokierować to w dobrą stronę, tak aby aktywować wasze kontakty, ale nie idź w kierunku zazdrości lub podejrzeń.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiejszy układ na niebie nie sprzyja twoim podróżom i przemieszczaniu się. Może dojść do pomylenia drogi lub jakieś ważne pakunki zostaną pominięte, dlatego nie odkładaj powrotu na ostatnią chwilę. Przeznacz na wszystkie czynności więcej czasu niż pierwotnie zakładałeś, dzięki temu unikniesz stresu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ognisty trygon, który jednym ramieniem zatrzymuje się na twoim znaku zodiaku będzie zachęcał cię do podzielenia się z bliskimi dobrymi pomysłami. Dzisiaj wszystko staje się łatwiejsze i bardziej przyjazne, a ty Strzelcu szybki i skuteczny. Problemy znikają w okamgnieniu, a ty będziesz motywować innych do optymizmu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przez większość dnia będziesz w gorszym nastroju. To nie pasuje ci towarzystwo, to zupa jest za słona, a to znowu ciśnienie spada. Ulegniesz chwilowej, gorszej atmosferze. Możesz przeceniać znaczenie czyjejś opinii. Nikt poza tobą nie przywiązuje do tego uwagi.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj będziesz w zadziwiająco dobrej formie i poczujesz, że chcesz coś sobie zrekompensować. Stwierdzisz, że też ci się coś od życia należy i zafundujesz sobie rozrywkę lub jakieś inne przyjemności, w tym niewykluczone, że kulinarne. Postanowisz się rozpieszczać i nie patrzeć na stan konta.

Horoskop dzienny - Ryby

Ciała niebieskie skupiają się na energiach ognistych, dlatego możesz mieć poczucie, że z kimś lub czymś się rozmijasz. Krok za krokiem robisz jakieś gafy lub popełniasz jakieś nietakty. Dzisiaj ciężko ci będzie odnaleźć się w szerszym gronie rodzinnym, wolisz samotność, ale nie na to się nie zanosi.

Stałe gwiazdy w horoskopie urodzeniowym - Akumen

Akumen znajdujący się w 28 stopniu Strzelca ma charakter Marsa i Księżyca, co oznacza mentalny niepokój i wahania nastrojów. Chociaż gwiazda ta jest niewielka, to jest uznawana za bardzo niebezpieczną i wręcz złośliwą, przez co często zostaje pomijana w odczytywaniu horoskopu. Znajdująca się w 28 stopniu Panny może świadczyć o zaślepieniu, fanatyzmie, często połączonym z wiarą. Ustawiony w Bliźniętach ma charakter niezwykle pesymistyczny, osoby o tym ustawieniu cierpią na brak wiary w siebie, a przy tym cechują się niekonsekwencją.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Paper Boat Creative/Getty Images

Pozostałe wiadomości