Horoskop

Horoskop na niedzielę. Będzie się działo

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN OnlineHoroskop dzienny 3.10.2021

Słońce znajduje się w znaku Wagi, Księżyc przebywa w znaku Lwa. Po godzinie 10.37 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Panny. Na niebie utworzy się konstruktywny trygon pomiędzy Marsem, który przebywa w znaku Wagi, a planetą karłowatą Ceres, która znajduje się w znaku Bliźniąt. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 3 października 2021 r. Będzie się działo dużo i wesoło. Będziemy chętni do spacerów na świeżym powietrzu oraz do spędzania czasu w gronie tych osób, które są naprawdę dla Nas ważne. Wieczór wypełnią flirty on-line, zdalne rozmowy i kontakty telefoniczne z podtekstem uczuciowym.

Horoskop na niedzielę, 3.10.2021

Baran

Dzień zapowiada pozytywne zmiany energetyczne w Twoim biopolu. Będziesz mieć ochotę na spędzanie czasu na łonie natury. Ktoś bardzo sympatyczny znajdzie się u Twoim boku. Wieczór spędzisz w domu zbierając siły na nadchodzący tydzień.

Byk

Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Panny, pomoże w sprawnym przygotowaniu obowiązków domowych. Dzisiaj wejdziesz do kuchni, a Twoje czynności będą zwieńczone sukcesem. Dobrze zjeść i wypić to Twoje motto nie tylko na dzisiaj. To będzie bardzo przyjemna niedziela.

Bliźnięta

W tym dniu możesz nawiązać jakieś nowe znajomości. Na grzybach, na spacerze z psem, albo w parku. Twój poziom energii podniesie się i ponownie staniesz się pewny siebie. Dzień spędzisz w większości poza domem, ale przyniesie Ci to wiele radości.

Rak

Nie trać czasu na myślenie o rzeczach, które sprawiają Ci przykrość. Nie rozpamiętuj, nie cofaj się w przeszłość. To już i tak w niczym nie pomoże. Chociaż wiele spraw ułoży się nie po Twojej myśli, możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie kogoś bliskiego.

Lew

Czeka Cię lekka i sympatyczna niedziela, w trakcie której zmienisz plany i będziesz stawiał na spontaniczność. Ktoś nagle wypali z zaproszeniem. Będziesz nastawiony na zabawę. Twoje spotkania towarzyskie okażą się wyjątkowo udane.

Panna

Powinnaś w tym dniu pokusić się o to, aby wreszcie wyjaśnić zaszłości z całego tygodnia. Dłuższe milczenie w jakiejś kwestii okaże się toksyczne. Jakaś sprawa jest Ci solą w oku i najwyższy czas jasno dać to do zrozumienia.

Waga

Dzisiaj Twoje serce zabije mocniej na czyjś widok, albo na dźwięk czyjegoś głosu w słuchawce. Nie uciekniesz od obietnicy spotkania lub randki. Przed Tobą silne emocje i trochę niepokoju w związku z niepewnością co do prawdziwych intencji tej osoby. Wieczór owocny i pracowity.

Skorpion

Niedziela przyniesie Ci chwilowe poczucie osamotnienia. Będziesz musiał działać samodzielnie. Nie masz co liczyć na przyjazną dłoń czy też wsparcie w Twoich obowiązkach. Domownicy lub druga połówka zajmą się swoimi sprawami, obarczając Cię jakimiś nieprzyjemnymi czynnościami.

Strzelec

Czeka Cię krótki wyjazd w odwiedziny do krewnych lub na spacer poza miasto. Będziesz w dobrym nastroju, a kontakt z przyrodą sprawi Ci dużo radości. Podniesiesz swój poziom energetyczny. Z optymizmem spojrzysz na plany szykujące się na nadchodzący tydzień.

Koziorożec

Dzień zaczniesz tak, jakbyś wstał lewą nogą. Będziesz opryskliwy i niemiły dla najbliższych. Wiele spraw po prostu będzie Cię drażnić. Najbliższe osoby będą zdziwione Twoją postawą, ponieważ nie ma jakiegoś konkretnego powodu, abyś się tak zachowywał. Na szczęście wieczorem trochę naprawisz sytuację.

Wodnik

Dzisiaj masz szansę zająć się sprawami ziemi lub działki. Zajrzysz do garażu, komórki czy drewutni. Pomyślisz co trzeba wykonać przed sezonem zimowym. Wieczorem będziesz się cieszył obecnością osoby, na której akceptacji Ci bardzo zależy.

Ryby

Niedziela upłynie Ci na trudnych rozmowach rodzinnych. Nie będziecie się mogli dojść do porozumienia jeśli chodzi o jakieś szczegóły czy plany. Ktoś będzie chciał przypisać Ci dodatkowe obowiązki, na które nie będziesz mógł się zgodzić, co zaogni dotychczasowy spór.

Ziołowy rytuał na odnalezienie prawdziwej miłości

Jeżeli pragnie się przyciągnąć swoją drugą połówkę warto wykonać odpowiedni rytuał okadzający. W tym celu potrzebne są zioła, które sprzyjają tym uczuciom – piżmo, róża, bergamotka oraz drzewo sandałowe. Zioła te należy palić w obecności dwóch czerwonych świec, tuż przed snem. Taki rytuał pomoże w znalezieniu odpowiedniej osoby, ale też wzmocni namiętność w aktualnym związku.

Zobacz wideo:

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości