Horoskop

Horoskop na niedzielę. Będziemy chcieli wyjaśnić sporne kwestie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop 04122021

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc również zaczyna dzień w znaku Strzelca. Niedzielę rozpoczniemy jeszcze w energii wczorajszego zaćmienia Słońca, dlatego poczujemy potrzebę dokończenia czegoś, odcięcia się od problemów z przeszłości i wyjaśnienia do końca spornych kwestii.

Srebrny Glob o godzinie 12.30 przejdzie do znaku Koziorożca i drugą połowę dnia będziemy spędzać w pracowity i konstruktywny sposób, znajdując drogę do tego, aby pogodzić dzień wolny z jakimś pożytecznym zajęciem.

Horoskop dzienny na niedzielę, 5.12.2021 r.

Baran

Dzisiaj pod wpływem Księżyca ze znaku Koziorożca staniesz się bardziej taktowny i zrównoważony. Możesz mieć pokusę robienia dalszego bilansu zysków i strat. Nie będziesz mieć ochoty na rodzinne spotkania, raczej wycofasz się w swoje zacisze i nie będziesz udzielać się towarzysko.

Byk

W tym dniu postarasz się znaleźć czas i miejsce na to, aby zająć się swoim wnętrzem. Ktoś będzie chciał, abyś tak jak zazwyczaj był dla innych wsparciem i motywacją do działania, ale możesz po prostu nie mieć na to siły. Nadszedł czas, abyś wyraźnie wyznaczył granice i skupił się na sobie.

Bliźnięta

To już ostatni dzwonek, aby przerwać pewne niekorzystne dla Ciebie układy i wydostać się z jakiegoś zaklętego kręgu. Czas na życiowe porządki i nawet jeśli zaczniesz od zwykłej rozmowy o tym, co Ci się nie podoba, to już będzie to sukces. Wieczorem przemyślisz sobie zadania na nadchodzący tydzień.

Rak

Dzisiaj odżyjesz prawie pod każdym względem. Księżyc odnawia się na nocnym niebie tak jak i Twoja energia. Porzucisz czcze rozmyślania i zastanawiania się nad tym, co zrobiłeś nie tak. To już nie ma znaczenia. Poczujesz, że musisz postawić na siebie i swoje potrzeby i tak właśnie spędzisz wieczór.

Lew

W tym dniu do głosu dojdą pewne partnerskie nieporozumienia i zgrzyty. Może wywiązać się dyskusja na temat tego, kto ma w tej relacji więcej praw, a kto więcej obowiązków. Nie będziesz się przejmować tym, że ktoś ma inne zdanie na temat wykonywanej przez Ciebie pracy. Dzisiaj zadbasz o swoją energię i interesy.

Panna

Układ na niebie rozkręci dzisiaj nawet taką marudę, jaką ostatnio jesteś! Będziesz weselsza, bardziej optymistycznie nastawiona do swoich obowiązków, ruszysz z impetem i zaczniesz realizować swoje niedzielne plany. Po południu czekają Cię miłe kontakty rodzinne.

Waga

Dzisiaj nareszcie inni wysłuchają tego, co masz do powiedzenia. Nie będziesz się bawić w subtelności i wyłożysz kawę na ławę. Okaże się, że kilka osób usłyszy sporo przykrych, ale prawdziwych słów, co będzie oczyszczające dla wszystkich zainteresowanych. Wieczór spędzisz w milszy i bardziej relaksujący sposób.

Skorpion

Okaże się, że jesteś w centrum zainteresowania. Niedziela może być dla Ciebie całkiem łaskawa. Dzisiaj poszczęści Ci się w jakiejś sytuacji. Warto skorzystać z czyjejś obecności i załatwić kwestię ważnej umowy, z którą nie mogłeś poradzić sobie od tygodni.

Strzelec

Przyda Ci się odrobina dyscypliny i Księżyc w znaku Koziorożca pomoże Ci ją zapewnić. Po ostatnich sennych dniach, za bardzo sobie pobłażałeś i mogłeś się trochę rozleniwić. Dzisiaj powinieneś popracować nad swoją efektywnością i skutecznością. Po południu to się całkiem dobrze uda.

Koziorożec

Możesz liczyć na więcej radości i poluzowanie atmosfery. Pojawią się wokół Ciebie przyjaźnie nastawione osoby. Nie będziesz się nudzić, a całkiem możliwe, że zrezygnujesz nawet ze swoich ciągłych kalkulacji i analiz. W tym dniu pójdziesz na żywioł i wyluzujesz się w gronie zaufanych osób.

Wodnik

Przełamiesz rutynę i zdecydujesz się na jakieś niedzielne eksperymenty. Możesz liczyć na nagłe zmiany nastroju i inny niż zazwyczaj klimat. Dzisiaj Twój dzień będzie się układał w oryginalny i inspirujący sposób. Ktoś swoją aktywnością rozgrzeje Twój świat.

Ryby

Niedziela będzie się dla Ciebie wiązać z przyspieszonym biciem serca. Jakaś osoba, która jest Ci bliska, albo masz nadzieję, że taką się stanie, wywoła u Ciebie uczuciowe niespodzianki. Powinieneś się liczyć z małym zamieszaniem i nutką szaleństwa. To nie będzie standardowy dzień.

Czym jest sekstyl w astrologii?

Jest to idealna odległość kątowa pomiędzy planetami, a wynosi 60 stopni, przy czym planety powinny być umiejscowione w znakach żywiołów tzw. kompatybilnych. Nie powinno być między nimi napięcia, dzięki czemu energia może swobodnie przepływać. Jest to wspierający aspekt, a do tego produktywny. Nazywany jest również małym trygonem.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości