Horoskop

Horoskop na najbliższe dni. Astrolog Merkurja: "Ludzkość ma coś lepszego przed sobą niż tylko zagładę"

Horoskop

Aktualizacja:

W czasach gdy wszystko jest niepewne, jesteśmy zamknięci w domach, brakuje nam kontaktu z ludźmi i nikt nie wie, kiedy to wszystko się skończy, natura ludzka podpowiada, aby sięgnąć po wszelkie możliwe drogi do ukojenia tych uczuć pełnych lęków. Dlatego wiele osób zwraca się ku astrologii, interesuje się układami planet i sprawdza, co mogą przynieść ludzkości. Astrolog Merkurja zdradziła, co czeka nas w najbliższym czasie.

Co jest zapisane dla nas w gwiazdach?

Obecnie można zauważyć, że zdecydowanie więcej osób potrzebuje wsparcia, porady czy też po prostu upewnienia się, że to nie jest koniec świata. Merkurja zdradziła, że układy planet na niebie nie są, aż tak tragiczne, jak może się nam wydawać. W historii bywały dużo grosze chwile, które ludzkość pokonywała.

Wyjdziemy z tego, przetrwamy. Ludzkość ma coś lepszego przed sobą niż tylko zagładę

– powiedziała Merkurja.

Zdaniem astrolog szykują się pozytywne tendencje. Kluczowe będą dwie najbliższe daty: nów w Byku, czyli 23 kwietnia oraz Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona przypadająca na 7 maja . Najbardziej niepokojące w najbliższych dniach sytuacje mogą wydarzyć się 26.04

Nie ma co tego demonizować. Nie jest wesoło, ale ten najtrudniejszy układ jest już za nami. Czeka nas bardzo sympatyczna pełnia, 7 maja, wtedy poczujemy namiętność, chęć wyjścia z domu. Ostatnia super pełnia domknie nam też drastyczne i intensywne emocje, zaczną się one tonować i będziemy mieć bardziej przyjazną atmosferę

– powiedziała.

Co w będzie się działo u poszczególnych znaków?

Astrolog przyznała, że ten rok jest wyjątkowy. Zaczyna się dwójką i równolegle ma tę samą cyfrę, co oznacza, że wszyscy jesteśmy podzieleni tak samo, mamy te same prawa i obowiązki.

To jest największe przesłanie tego roku. Unifikacja, Wszyscy jesteśmy jednakowi wobec praw i obowiązków. Myślę, że ta nauka wyjdzie nam na dobre

– powiedziała.

Horoskop na najbliższe dni dla znaków zodiaku

Baran

Stanie wreszcie na ziemi, będzie się musiał wysilić, więcej pracować.

Byk

Od 23.04 dużo ułatwień, pozytywne informacje, sporo szczęście do finansów.

Bliźnięta

Koniec kwietnia ciężki, pełen wewnętrznych rozterek. Koś kopie pod Tobą dołki - ostrożnie na przełomie kwietnia/maja.

Rak

Bardzo pozytywne dwie daty 23.04 oraz 7.05. Szczęście do spraw zawodowych, dobre informacje w rodzinie.

Lew

Męczący, bardzo nerwowy koniec miesiąca, uwaga na kłopoty z układem wieńcowym, nadmierne nerwy, wybuchy złości.

Panna

Doskonałe szanse zawodowe oraz edukacyjne, szczęście do egzaminów i dobrych umów.

Waga

Zdalne i wirtualne kontakty staną się dla Ciebie zbyt męczące. Ilość znajomości będzie Cię przytłaczać. W tym miesiącu możesz sporo przytyć.

Skorpion

Los się uśmiechnie w okolicy Pełni Księżyca w Twoim znaku, czyli od 5 do 10 maja. Będziesz mieć dużo siły i energii.

Strzelec

Wokół Ciebie chaos i zamęt. Dużo spraw nie będzie szło po twojej myśli i będzie się komplikowało bardziej niż zwykle, ulga po 21 maja.

Koziorożec

To twój czas i miejsce. Przyjaźni ludzie, dobra kondycja, nowe propozycje zawodowe oraz okazyjne nieruchomości.

Wodnik

Możesz czuć rozgoryczenie i zmęczenie. Powrót do pracy/szkoły jest dla ciebie trudniejszy, niż myślisz, zdecydowanie wolisz zadania on-line.

Ryby

Nie jest najgorzej w kwestiach zawodowych i finansowych. Tutaj idzie wszystko w dobrym kierunku. Gorzej z nieustającą tęsknotą i kłopotami na gruncie partnerskim.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości