Horoskop

Horoskop na listopad. Skupimy się na dogadzaniu swoim potrzebom cielesnym

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Co przyniesie listopad?

Jaki jest horoskop na listopad dla wszystkich znaków zodiaku? Przed Nami okres transformacji i czas refleksji. Pamięć o drogich sercu osobach, które odeszły od zawsze wpisana jest w krajobraz listopada. Dzień Wszystkich Świętych i przychodzący po nim Dzień Zaduszny znane jako popularne Święto Zmarłych było znane od zarania dziejów i na naszych terenach, zanim przyszło tu chrześcijaństwo było obchodzone jako Dziady. Ten miesiąc w niektórych rejonach Polski bywa zwany ,,smutanem’’. Nic dziwnego, ponieważ listopad rzeczywiście uchodzi za najtrudniejszy i najsmutniejszy miesiąc.

To właśnie teraz, kiedy Słońce jest w znaku Skorpiona, wspominamy Naszych przodków i drogich sercu zmarłych, zastanawiamy się nad sensem życia i śmierci. Prawdziwe Halloween to moment Nowiu Księżyca w znaku Skorpiona i wypada w tym roku 4.11. Oczywiście umownie obchodzimy je 31.10.W dniach bliskich do tego mrocznego Księżyca możemy odczuwać nasilenie się objawów lękowych i doznawać niepokoju bez powodu. Konfrontacja ze sferą mroku i cienia odciśnie na Nas swoje piętno, ale później się rozchmurzymy i zacznie się weselsza część miesiąca.

Dyniowa Pełnia Księżyca w znaku Byka (19.11) sprawi, że zaczniemy cieszyć się życiem i celebrować jego świetliste aspekty. Skupimy się na dogadzaniu swoim potrzebom cielesnym. Zaczniemy pić, jeść i bawić się w doborowym towarzystwie.

Co przyniesie listopad?

  • trudny Nów Księżyca w Skorpionie 4.11, czyli nerwy, lęki
  • 5.11 Wenus opuszcza znak Strzelca i wkracza do Koziorożca
  • są też dobre strony listopada np. Dyniowa Pełnia Księżyca 19.11
  • Księżyc w znaku Byka zwany Księżycem Szronów lub Księżycem Bobra to czas obfitości, gotowania, dobrego jedzenia, celebrowania życia
  • 22.11. wkroczenie Słońca do znaku Strzelca
  • 24.11. wejście Merkurego do znaku Strzelca
  • czeka nas weselsza, bardziej przyjazna końcówka miesiąca

Horoskop na listopad dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na listopad - BARAN

Szanse

W tym miesiącu, co nie powinno Cię dziwić, czeka Cię chwila refleksji nad celem życia, jego sensem i zapytaniem siebie samego jakie są Twoje priorytety. Niestety kiedy Słońce, Mars i Merkury są w znaku Skorpiona, oznacza to dla Ciebie zaciśnięcie pasa na wielu płaszczyznach życia. Jednak masz możliwość odzyskania optymistycznego podejścia po 22.11. kiedy Słońce wkroczy do przyjaznego Ci znaku Strzelca. Merkury zasili trygon ognia od 24.11, a wtedy pojawią się liczne podróże służbowe.

Trudności

Początek listopada przyniesie nagłe wydarzenia i nieprzyjemne niespodzianki. Już 4.11. uściśli się Nów w Skorpionie i poczujesz, że ktoś Ci bruździ i będzie mocno zazdrościć.

Uważaj 11.11. Twój patron Mars znajdzie się w kwadraturze z Saturnem – to zwiększy podatność na kontuzje i urazy. Kolejnych trudności możesz się spodziewać 17.11. W tym dniu opozycja Marsa i Urana potrząśnie Twoim otoczeniem – to może być rewolucja na wielu płaszczyznach.

Dyniowa Pełnia Księżyca 19.11. przyniesie jakieś zgrzyty, Twój stary, uparty przeciwnik ponownie da o sobie znać.

Horoskop na listopad - BYK

Szanse

Przed Tobą doskonały miesiąc, w którym powinieneś skupić się Byku na tym co naprawdę ważne w Twoim życiu i ustalić nowe priorytety. Już 4.11 Nów Księżyca w opozycyjnym Skorpionie przyniesie nową namiętność i nowe cele. W piątek 5.11. Słońce utworzy opozycję ze znajdującym się w Twoim znaku Uranem – co postawi przed Tobą jakieś zaskakujące propozycje zawodowe i umożliwi lepsze finanse. Najważniejszym układem tego miesiąca jest dla Ciebie 19.11. Pełnia Księżyca w Twoim własnym znaku, czyli Dyniowa Pełnia Obfitości w Byku.

To czas radości życia, smakowanie, branie garściami tego co dobre i delektowanie się zapachami i pięknem wokół.

Trudności

Oczywiście pojawią się również pewne kłopoty. 17.11. opozycja Marsa i Urana przyniesie trudne informacje i postawi przed Tobą skomplikowane wybory. Po 22.11. Słońce opuści znak opozycyjnego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, co jest dla Ciebie równoznaczne ze zwolnieniem tempa, a być może pojawi się też konieczność krótkiego urlopu.

Horoskop na listopad - BLIŹNIĘTA

Szanse

Miesiąc rozpocznie się dla Ciebie doskonale. 1.11 Twój patron czyli Merkury, będzie w trygonie z Jowiszem co przyniesie dużą szansę na sukces, wygraną lub propozycję ciekawego wyjazdu, spotkania z odpowiednimi i dość wysoko postawionymi ludźmi. Jednak 5.11. Merkury wchodzi ze znaku Wagi i wkracza do znaku Skorpiona, co otworzy czas na realizowanie ambicji zawodowych i twardą grę o swoją pozycję. Poczujesz się lepiej od 22.11, ponieważ Słońce znajdzie się w sprzyjającym Ci, opozycyjnym znaku Strzelca. Pojawi się większa aktywność, siła fizyczna i witalność. Dodatkowo od 24.11 Twój opiekun Merkury również znajdzie się w Strzelcu Możesz liczyć na doskonałe kontakty z innymi i świetne propozycje zawodowe. Wokół Ciebie pojawi się towarzystwo z górnej półki, które może Ci wiele ułatwić.

Trudności

Niestety chwilami będzie też gorzej. 4.11 Nów w Skorpionie spowoduje u Ciebie narastanie trudnych emocji, żal, złość oraz poczucie krzywdy. Nadchodząca 19.11 Pełnia Księżyca w Byku to niestety zbyt duże obciążenia finansowe, będziesz miał sporo wydatków.

Horoskop na listopad - RAK

Szanse

Listopad od pierwszych dni przyniesie Ci psychiczną ulgę. Miesiąc rozpoczną doskonałe perspektywy i powrót sprzyjających energii. Już 4.11 Nów Księżyca w znaku wodnym sprawi, że odżyjesz i spojrzysz na wszystko weselszym okiem. Dzięki poluzowaniu w układach planet, ułożą się również Twoje sprawy partnerskie. 5.11 Wenus znajdzie się w Koziorożcu i rozpocznie się tym samym okres deklaracji miłosnych, ważnych wyznań i decyzji co do przyszłości relacji.

Sprzyjać Ci będzie również Dyniowa Pełnia, która rozweseli Cię i zachęci do spędzania czasu w gronie ludzi, których kochasz na wspólnym świętowaniu. 19.11 Pełnia Księżyca w Byku napcha portfel i dorzuci nawet więcej niż przewidywałeś.

Trudności

Jak w każdym miesiącu, będą i trudności . Wokół Ciebie 13.11 wytworzą się brzydkie plotki, ale nie zrobią większej krzywdy, to wystarczy przeczekać. Po 22.11, kiedy Słońce przejdzie do znaku Strzelca, mogą wywiązać się kłótnie rodzinne. Koniec listopada to chaos w sprawach spadkowych i urzędowych.

Horoskop na listopad - LEW

Szanse

Niestety nie mam dla Ciebie dobrych wieści na początek miesiąca. Sprzyjającą datą może być 1.11, ale później świat pokaże Ci pazurki. Sprzyjające dni dopiero po 22.11, a do tego czasu trzeba zacisnąć zęby i wytrwale robić swoje. Na szczęście kiedy już Słońce i Merkury wkroczą do Strzelca uśmiechniesz się o ponownie zaczniesz królować nad zachwyconym otoczeniem. W pierwszej połowie listopada, czas zadbać o zdrowie. Dzięki podszeptom intuicji poświęcisz czas na profilaktykę. Wenus w znaku Koziorożca, sprawi, że od 5.11 będziesz bardziej odpowiedzialny.

Trudności

Uważaj na swoje otoczenie, nie każdy kto się uśmiecha jest dla Ciebie życzliwy. 4.11 Nów Skorpionie uruchomi spiski i chociaż brzmi to, jak scenariusz kiepskiego thrillera poczujesz, że masz ukrytych wrogów! Niestety ktoś chętnie zajmie Twoje miejsce, zatem uważaj i miej oczy dookoła głowy. 17.11 Mars znajdzie się w opozycji z Uranem. Wpadniesz we wściekłość i trudno Ci będzie kontrolować emocje. 19.11 Pełnia Księżyca w Byku przeciąży Cię obowiązkami zawodowymi.

Horoskop na listopad - PANNA

Szanse

Dzięki dobrym układom na niebie umocnisz swoją pozycję w miejscu pracy. Czekają Cię sukcesy edukacyjne i szkoleniowe. Masz możliwość wziąć udział w ciekawym i perspektywicznym projekcie. Dla innych znaków trudny, dla Ciebie obiecujący będzie listopadowy Nów Księżyca. Już 4.11. dzięki nowiowi w Skorpionie pokonasz dotychczasowych rywali. Później będzie równie dobrze. Od 5.11 Wenus znajdzie się w sprzyjającym Ci ziemskim Koziorożcu – wtedy wypiękniejesz, będziesz brylować i zdobędziesz towarzyskie uznanie. Dużo dobrego da Ci również 19.11 Dyniowa Pełnia Księżyca w sprzyjającym znaku Byka, przyniesie Ci podwyżki, zakupy, dobre oferty dotyczące nieruchomości i ważne inwestycje.

Trudności

Musisz jedynie uważać 2.22, ponieważ Merkury będzie w żelaznym uścisku z Plutonem, co poskutkuje jakimś konfliktem. Następnie po 22.11 czekają Cię kłopoty z wahaniami nastroju.

Twój patron i opiekun Merkury od 24.11 będzie w znaku ognistym przez co. staniesz się jeszcze bardziej uszczypliwa i złośliwa, jakby to w ogóle było możliwe.

Horoskop na listopad - WAGA

Szanse

Listopad postawi przed Tobą szansę, na rzucenie wszystkiego za siebie i rozpoczęcie z czystą kartą wielu spraw. Dzięki nowym rozdaniom przyjęcie niespodzianek będzie łatwiejsze i zareagujesz z optymizmem na wiele nowych sytuacji. Odezwie się w Tobie pokora wobec Losu. Na szczęście urzędy będą przychylne i wydadzą Ci długo wypatrywane zaświadczenia. W połowie miesiąca masz możliwość zdać egzamin, który był Ci kulką u nogi od kilku miesięcy.

Trudności

Niestety listopad, to czas, w którym musisz się barć do pracy niemal na każdym polu. Nów Księżyca w Skorpionie 04.11 to wysiłek w firmie i na gruncie zawodowym, ale na razie, bez profitów. Twoja patronka Wenus od 5.11 znajduje się w Koziorożcu co przyczyni się do konfliktów i nieporozumień sercowych– pojawi się ochłodzenie partnerskie i wzajemne żale

Dyniowa Pełnia Księżyca nakieruje Twoją uwagę na pieniądze i materialny sukces, ale pojawią się utrudnienie, ponieważ w okolicy 19.11 zaczną się kłótnie o finanse na gruncie domowym.

Horoskop na listopad - SKORPION

Szanse

Bezdyskusyjnie można stwierdzić, ze ten miesiąc należy do Ciebie. Już od 30.10 Mars gości w Twoim znaku, co doda Ci sił i charyzmy. To nie koniec dobrych wieści. Przed Tobą również Nów Księżyca w Twoim własnym znaku 4.11, który wykasuje stare wzorce i rozpocznie coś całkiem świeżego. Ten miesiąc przyniesie Ci również poważne inwestycje finansowe. Wraz z upływem dni dwa tematy staną się dominujące - praca i płaca. Dzięki wejściu Merkurego do Twojego znaku odbędą się ważne długofalowe umowy. Czeka Cię również ekscytująca (19.11) Pełnia w opozycyjnym znaku Byka. Ten Dyniowy Księżyc obdarzy Cię sukcesem pełną parą, wprowadzi do Twojego życia namiętności, i to co kochasz czyli pieniądze i władzę.

Trudności

2.11 Merkury będzie w kwadraturze z Twoim patronem Plutonem i powinieneś uważać, aby się zbyt wcześnie nie odsłonić ze swoimi zamiarami. Następnie 17.11 Mars w opozycji z Uranem spowoduje nieoczekiwaną zamianę miejsc, która niekoniecznie Ci się spodoba.

Dobre układy osłabną po 21.11, a 24.11przejście Merkurego do Strzelca sprawi, że atmosfera w pracy stanie się mniej przyjazna.

Horoskop na listopad - STRZELEC

Szanse

Miesiąc rozpocznie się nadspodziewanie dobrze. Już 1.11 Merkury w trygonie z Jowiszem przyniesie wieści z zagranicy i dobrą, nową, fascynującą znajomość. Później wszystko przygaśnie i na swoje pięć minut poczekasz, aż do 22.11, czyli do wejścia Słońca do twojego znaku. Merkury od 24.11 sprawi, że rozpocznie się czas podróży i ułatwi kontakty z innymi. Bardzo możliwa zmiana samochodu, i nadspodziewany przypływ gotówki.

Trudności

Lepiej, żebyś wiedział i przygotował się na to, że 4.11 Nów w Skorpionie – przyniesie Ci wyrzuty sumienia i wspominanie tego co było niezbyt udane. Następnie 5.11 Wenus opuszcza Twój znak i wchodzi do Koziorożca, zatem czas na flirty i romanse się kończy. Teraz musisz być bardziej odpowiedzialny, koniec ze znajomościami na 5 minut. Przynajmniej na razie. Solidny, ziemski Dyniowy Księżyc 19.11 i Pełnia w Byku sprowadzi Cię na ziemię i poczujesz się ograniczany czy wręcz osaczany.

Horoskop na listopad - KOZIOROŻEC

Szanse

Listopad jest Ci przyjazny i możliwy będzie bardzo sowity początek miesiąca. Przed Tobą 4.11 Nów Księżyca w Skorpionie – przez to pojawi się szansa na awans lub podwyżkę, możesz też zająć cudze miejsce. Jesteś szczęściarzem, ponieważ niebawem odwiedzi Cię bogini miłości. Od 5.11 Wenus znajdzie się w Twoim znaku. To przyniesie czas na miłość i satysfakcję sercową.

Samotne Koziorożce już niebawem poznają kogoś wartego uwagi.

Dyniowy Księżyc 19.11 czyli Pełnia w ziemskim, pokrewnym Ci znaku Byka umożliwi czas na zabawę! Czeka Cię zaproszenie na imprezę i przypływ finansów, profity materialne.

Trudności

Żeby nie było tak słodko, musisz uważać 2.11, w tym dniu ktoś obmówi Cię bez skrupułów, natomiast 11.11 Mars znajdzie się w kwadraturze z Twoim patronem czyli Saturnem. W połowie miesiąca musisz zwolnić tempo. Jest duże ryzyko urazów. Uwaga na kręgosłup i kolana!

17.11 ktoś zrobi Ci celowo na złość, będzie Ci utrudniać i pojawi się brak zgody na pewne wazne dla Ciebie przedsięwzięcie. .

Horoskop na listopad - WODNIK

Szanse

Sam dzień Wszystkich Świętych upłynie Ci nadspodziewanie dobrze. 1.11 Merkury w trygonie z Jowiszem przyniesie dobre nastawienie, optymizm i trochę dodatkowego grosza. 13.11 Merkury w opozycji z Twoim patronem Uranem podaruje genialne idee i wyśle Cię na brawurowe akcje.

Pojawią się również pomysły na radykalną zmianę życia. Kiedy Słońce przejdzie do Strzelca 22.11 powraca dobre towarzystwo i świetny humor.

Trudności

Nie będzie Ci łatwo z innymi ludźmi w terminie bliskim do 4.11 ponieważ Nów w Skorpionie obudzi Twoich przeciwników i da im do ręki niepodważalne argumenty. Będziesz bezsilnie walczył z systemem, który ani drgnie. Niebezpiecznie 17.11 Mars opozycja Uran to wybuchowa awantura,

która może coś definitywnie zakończyć, a na tych gruzach niczego się już nie odbuduje.

Dyniowy Księżyc 19.11 czyli Pełnia w Byku zweryfikuje Twoje przekonania

o osobach z bliskiego otoczenia. Ktoś srodze zawiedzie pokładane w im nadzieje.

Horoskop na listopad - RYBY

Szanse

Nareszcie Słońce, Mars, Merkury i Nów Księżyca odbywają się w Twoim żywiole. Niebo doda Ci świeżej energii i zainspiruje do działania. Wokół Ciebie pojawią się zupełnie nowi ludzie, którzy zarażą Cię swoimi fascynującymi pomysłami. Księżyc w Skorpionie 4.11 czyli Nów w wodnym znaku poprawi Twoje emocje, przyniesie wewnętrzną ulgę. Od 5.11 Wenus znajdzie się w Koziorożcu co doda urody i dobrego towarzystwa. Sprzyjająca Ci 19.11 Dyniowa Pełnia zasili Twoje konto ekstra kwotą. Koniec miesiąca przyniesie bonus w postaci 29.11 trygonu Marsa i Neptuna, który doładuje Twoje baterie.

Trudności

Pod koniec listopada odczujesz, że energia planet się zmienia – Słońce w Strzelcu 22.11. to spadek formy fizycznej. Merkury w kwadraturze do twojego znaku od 24.11 przyniesie złośliwość rzeczy martwych,przedmioty odmówią posłuszeństwa i zaczną się psuć.

Spokojnego i nie aż tak ponurego smutana, miesiąca spadających liści, życzy Czytelnikom Astrolog Merkurja.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości