Horoskop

Horoskop na Listopad 2019 dla każdego znaku zodiaku. Co przyniesie ten miesiąc?

Horoskop

Aktualizacja:
Horoskop na listopad | fot. Getty Images/LazyPixel / Brunner Sébastien

Przez większość listopada na niebie rządzi znak Skorpiona, dlatego w tym czasie obchodzimy dni pamięci po tych, którzy odeszli. Na szczęście mamy coś na osłodę, a mianowicie Dyniową Pełnię Księżyca w znaku Byka, która sprzyja przywoływaniu finansowego powodzenia. Dodatkowo pod koniec miesiąca w znaku Strzelca zjednoczą się dwa pozytywne i kibicujące gorącej miłości ciała niebieskie, czyli Wenus i Jowisz, co świadczy o tym, że pomimo chłodnej aury na zewnątrz, w sercach zrobi się ciepło. Jakoś przetrwamy!

Listopad nie należy do sympatycznych i wesołych okresów w roku. Opadające z drzew liście, hulający wiatr i zacinający deszcz, a do tego szybko zapadający zmrok nie nastrajają optymistycznie. To czas jesiennej zadumy, wsłuchiwania się w wewnętrzne głosy, rozpamiętywania sensu życia. Według kaszubskiej gwary ten pochmurny i nieprzyjemny miesiąc otrzymał już dawno adekwatną nazwę - smutan.

Zobacz też:

BARAN

Początek listopada, to zdecydowanie nie Twoje klimaty. Będziesz rozkapryszony, rozdrażniony i wybitnie nie w sosie. Nagłe wydatki w połowie miesiąca będą drenować Twój portfel. Ze zdrowiem też nie najlepiej. Niepokoić Cię będą nawracające bóle głowy i kłopoty laryngologiczne. Na szczęście od 22.11 wszystkie utrudnienia znikną jak ręką odjął. Ostatnie dni miesiąca wynagrodzą Ci jego nie najlepszy początek. Możesz liczyć na satysfakcjonujący wyjazd oraz powodzenie w towarzystwie. Uważaj 24. listopada, wtedy Twój patron Mars może zachęcić Cię do nadmiernego ryzyka i hazardu.

BYK

Przed Tobą doskonały czas na planowanie finansowych ruchów. Pełnia Księżyca w Twoim własnym znaku, która wypadnie 12.11 zmobilizuje Cię do zrobienia porządku w papierach, a przy okazji sowicie sypnie groszem. Przez pierwsze trzy tygodnie miesiąca będziesz po prostu błyszczeć i olśniewać, a na dodatek sypać cennymi pomysłami jak z rękawa. Do 22.11 będziesz w doskonałym nastroju i humorze, zatem spiesz się, aby wykorzystać dobre wpływy i ugrać co się da, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Ostatnie dni miesiąca przyniosą lekki spadek formy i nastroju. Uważaj na pseudo rady zazdrosnych kuzynek.

BLIŹNIĘTA

Praca, praca i praca, a dla odmiany jeszcze trochę obowiązków zawodowych. Przez pierwsze trzy tygodnie listopada nie będziesz wiedział Bliźniaku, w co masz wsadzić swoje zgrabne ręce. Nawał spraw do natychmiastowego wykonania oraz ilość zleceń będzie Cię przytłaczać. Po wkroczeniu Słońca do opozycyjnego znaku Strzelca (22.11) oraz koniunkcji Wenus i Jowisza (24.11) okaże się, że świat znowu należy do Ciebie. Pod koniec miesiąca posypią się propozycje rozrywki w wykwintnym towarzystwie oraz okazje do relaksu w luksusowych miejscach. Uważaj na kłopoty z kluczami, mogą nagle zniknąć w najmniej oczekiwanym momencie.

RAK

Czeka Cię bardzo konstruktywny i udany miesiąc. Przede wszystkim sprzyja Ci Pełnia Księżyca w ziemskim znaku Byka, która pozwoli ustabilizować i zorganizować Twoją pracę. Efekty Twojego wysiłku mogą przejść oczekiwania. To na co długo czekałeś, wreszcie zacznie się z sukcesem realizować. Trochę gorzej z kwestiami rodzinnymi i partnerskimi. Twoi najbliżsi mogą czuć się nieco zaniedbani, czemu dadzą głośny wyraz w ostatnich dniach listopada. Niestety Twoja ambicja będzie teraz nakierowana na sukces w sprawach materialnych. Aby załagodzić spory postanowisz zrekompensować żal swojej drugiej połówki zakupami. Nie martw się, będzie Cię stać. Uważaj na układ pokarmowy od 22. do 28 listopada.

LEW

To nie jest Twój najlepszy czas. Pełnia Księżyca w znaku Byka zadziała na Ciebie jak płachta na ... byka. W połowie miesiąca nie będziesz umiał sobie znaleźć miejsca. Konflikty w miejscu pracy, nieporozumienia z najbliższymi oraz totalny brak energii będą sprawiać, że zapragniesz uciec w siną dal. Spokojnie! Musisz to przeczekać. Zajmij się swoim hobby, idź na kompromis, pomyśl o kilku dniach urlopu. Ostatnie dni miesiąca wrócą Ci siły i chęci do życia. Od 22.11 będziesz znowu ustawiał wszystkich do pionu i dyktował warunki gry! Szczególnie korzystne okażą się dla Ciebie dwie daty: 24. oraz 28. listopada. Możesz wtedy góry przenosić z wybitną pomocą planet. Uważaj na serce, brak magnezu i nerwica sprawią, że będzie bić nie w takt.

PANNA

W Twoim wnętrzu zagości długo nie widziany spokój. Nareszcie poczujesz, że wszystko układa się po Twojej myśli. Na konto zaczną wpływać obiecane kwoty, a współpraca z otoczeniem będzie pełna sukcesów. Pozwolisz sobie nawet na kilka dni urlopu oraz na poczucie zadowolenia z dobrze wypełnionych obowiązków. Twoją głowę wypełnią myśli o inwestowaniu w nieruchomości, albo zabraniu się za gruntowne remonty i porządki w obecnym lokum. Układy planet na niebie będą wspierać Cię w Twoich planach i zamiarach, aż do 22.11. Później zacznie być mniej przyjemnie. Poczujesz stres związany z opieką nad członkami rodziny i powrót presji związanych z płaszczyzną zawodową. Uważaj na infekcje grypopochodne w dniach bliskich Nowiu Księżyca czyli 26.11.

WAGA

Za wsze;ką cenę będziesz szukać poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, co niestety nie bardzo się będzie udawać. W szczególności połowa miesiąca przyniesie Ci kolejne rozterki i nerwy związane z koniecznością podjęcia znaczących i brzemiennych w skutki decyzji finansowych. Musisz teraz dużo odpoczywać i oszczędzać siły, a nie biegać po wyprzedażach, czy też brać na siebie obowiązki innych osób w miejscu pracy. Twoje samopoczucie poprawi się dopiero od 22.11, wtedy poczujesz również przypływ optymizmu oraz powrót chęci do życia. Szczególnie korzystnie zadziała na Ciebie koniunkcja Twojej patronki Wenus i Jowisza. W dniach zbliżonych do 24.11 graj na loterii! Los może sprawić Ci prezent, również w postaci prezentów od innych osób. Uważaj na to co podpisujesz w najbliższych tygodniach.

SKORPION

Przed Tobą naprawdę mocne i gorące doznania. Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Byka postawi na Twojej drodze liczne pokusy. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem to właśnie w listopadzie masz szansę jeśli nawet nie na miłość życia, to na gorący romans jakiego nie było od lat. Będziesz pod opieką wielu planetarnych wpływów co czyni z Ciebie bardzo atrakcyjnego partnera/partnerkę. Możesz przebierać w ofertach jak w ulęgałkach. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić i nie umawiać się z kilkoma osobami na raz, ponieważ pod koniec miesiąca będzie z tego klęska urodzaju. W pracy doskonale. Jesteś stawiany za wzór, co również będzie mieć odzwierciedlenie na Twoim koncie. Uważaj na ostatnie dni listopada, ktoś będzie chciał zdobyć Twoje zaufanie za wszelką cenę.

STRZELEC

Masz do przeżycia trzy pierwsze tygodnie miesiąca, które będą pełne napięć i trudnych emocji. Później będzie już tylko lepiej. Kiedy Słońce wkroczy do Twojej fazy zodiaku rozpocznie się czas intensywnych, konstruktywnych zmian, przynoszących Ci zadowolenie i satysfakcję. Czekają Cię bardzo ważne rozmowy, wyjazdy służbowe oraz liczne projekty, w których będziesz brać udział. Koniunkcja Wenus i Twojego patrona Jowisza przyniesie dodatkowe, niespodziewane profity i zainteresowanie osoby z zagranicy. Postaraj się nie afiszować ze swoimi sukcesami, ponieważ nie są one niezniszczalne. Uważaj, aby nie dać się ponieść nadmiernemu optymizmowi, zachowaj chłodną głowę.

KOZIOROŻEC

Mocno zasilony trygon ziemi pozwoli Ci na zrealizowanie wszystkich marzeń i pragnień. Pełnia Księżyca przyniesie Ci w okresie od 10. do 15. listopada fantastyczną okazję inwestycyjną lub poprawi Twoją sytuację w miejscu pracy. Możesz śmiało dyktować warunki i renegocjować niekorzystne dla Ciebie umowy. Do 22.11 czeka Cię czas miłych niespodzianek i sympatycznych relacji z otoczeniem. Sytuacja skomplikuje się pod koniec miesiąca, kiedy poczujesz mocne zmęczenie i Twoje ciało będzie domagać się zasłużonego odpoczynku. Nie lekceważ tych objawów. Wyjdź im na przeciw. Rozmarz się o jesiennych wakacjach. Przecież będzie Cię na to stać. Wkroczenie Wenus do Twojego znaku sprawi, że od 26.11 będziesz myśleć już tylko o bliskości i umacnianiu relacji. Uważaj na problemy z kolanami.

WODNIK

Listopad przyniesie Ci stres i konieczność zmierzenia się z niewygodnymi dla Ciebie informacjami. W połowie miesiąca czeka Cię jakaś dyskomfortowa i zawstydzająca sytuacja, której nie sposób ominąć. Już lepiej od razu się przyznać i próbować ratować co można. Jeśli nie będziesz unikać odpowiedzialności okaże się, że było to najlepszym z możliwych wyjść. Nie daj się wpędzić w poczucie winy, każdy ma prawo do błędu. Na szczęście po kilkunastu dniach skrajnego napięcia wszystko zacznie się prostować i wyjaśniać. Nów Księżyca w znaku Strzelca przyniesie świeże spojrzenie na stare problemy oraz zachęci Cię do podjęcia kroków, których się obawiałeś. Uważaj na bałagan w papierach!

RYBY

Niebo sprzyja Twojemu powrotowi do zdrowia oraz urzeczywistnieniu dawno odkładanych pragnień. Będziesz oceniać rzeczywistość wyjątkowo trzeźwym okiem, co znacząco wyjdzie Ci na dobre. Pomimo tego, że nie spodziewasz się żadnych finansowych fajerwerków, w portfelu nie będzie biedy. Stałe, stabilne dochody z łagodną tendencją zwyżkującą pomogą Ci na racjonalne planowanie budżetu. Dzięki gruntującemu wpływowi Pełni Księżyca w znaku Byka pomyślisz o legalizacji związku lub też o wspólnym zakupie jakiegoś lokalu. Chętnie wejdziesz w spółki, które okażą się korzystne. Jedynie koniec listopada i niesprzyjający Ci Nów Księżyca w znaku Strzelca odnowi dawne niepokoje i obudzi w Tobie stare nerwice. Uważaj na problemy z oczami.

Udanego i owocnego listopada, życzy Astrolog Merkurja

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości